Jeju Sunbeach Hotel & Resort

Resort
penarafan kelas 3
Isnin 31/8
-
Selasa 1/9
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Jeju Sunbeach Hotel & Resort
Penyedia untuk Jeju Sunbeach Hotel & Resort
Penyedia untuk Jeju Sunbeach Hotel & Resort
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Jeju Sunbeach Hotel & Resort

Isnin 31/8
-
Selasa 1/9

Mengenai Jeju Sunbeach Hotel & Resort

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+82 (0) 64 726 6668

Manfaat dan kemudahan di Jeju Sunbeach Hotel & Resort

  • Wi-Fi Percuma
  • Pengering Rambut
  • Peti sejuk
  • Penyaman udara
  • Lif

Umum

  • Lif
  • Penyaman udara
  • Peti sejuk
  • Pengering Rambut
Paparkan semua 4 kemudahan

Ulasan bagi Jeju Sunbeach Hotel & Resort

8.6
Hebat66 penarafan yang disahkan
8.4Keluarga
9.2Rakan-rakan
8.6Pasangan
8.5Solo
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Jeju Sunbeach Hotel & Resort

Eksplorasi Jeju

Mercu Tanda Paling Popular

2.2 km

6.4 km

6.9 km

20.6 km

23.6 km

2.2 km

6.4 km

6.9 km

20.6 km

23.6 km

Kereta Sewa

RM 69 purata harian

Lapangan Terbang Terdekat

4.8 km

4.8 km

Soalan Lazim apabila menempah di Jeju Sunbeach Hotel & Resort

  • Adakah harga Jeju Sunbeach Hotel & Resort berbanding dengan hotel 3 bintang di Jeju?

    Kadar purata untuk satu malam di Jeju Sunbeach Hotel & Resort adalah 18% lebih rendah daripada kadar purata di Jeju untuk hotel 3 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Jeju Sunbeach Hotel & Resort biasanya adalah RM 171, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Jeju.

  • Berapakah jarak Jeju Sunbeach Hotel & Resort ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Jeju?

    Jarak antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Jeju dan Jeju Sunbeach Hotel & Resort adalah 4.3 km dan jangka masa pemanduan adalah lebih kurang 0j 03m. Masa pemanduan anda antara kedua-duanya boleh berbeza-beza berdasarkan waktu dan trend lalu lintas kawasan tersebut.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Jeju ke Jeju Sunbeach Hotel & Resort?

    Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Jeju, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Apakah nombor telefon Jeju Sunbeach Hotel & Resort?

    Cara terbaik untuk menghubungi Jeju Sunbeach Hotel & Resort adalah dengan menghubungi +82 (0) 64 726 6668.

  • Adakah Jeju Sunbeach Hotel & Resort mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Jeju Sunbeach Hotel & Resort menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Jeju Sunbeach Hotel & Resort?

    Jeju Sunbeach Hotel & Resort mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 14:00, dan waktu daftar keluar sebelum 12:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Jeju Sunbeach Hotel & Resort, Jeju?

    Biasanya, harga bilik di Jeju Sunbeach Hotel & Resort adalah sekitar RM 171/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 140/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Jeju Sunbeach Hotel & Resort?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Jeju Sunbeach Hotel & Resort anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 153).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Jeju Sunbeach Hotel & Resort