Ramanashree California Resort

Resort
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 106
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Ramanashree California Resort

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Ramanashree California Resort bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, 2 katil twin
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, 2 katil twin
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Ramanashree California Resort

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Ramanashree California Resort, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Ramanashree California Resort merupakan sebuah hartanah 3 bintang di Bangalore, kira-kira 16 km dari Stesen Kereta Api Yelahanka dan Istana Bangalore. Kolam renang luaran, gelanggang tenis dan gimnasi...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk13:00
Masa daftar keluar11:30
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+91 804 040 0900

Manfaat dan kemudahan di Ramanashree California Resort

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Ramanashree California Resort
  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Tenis
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Kedai kopi
  • Parkir percuma

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi
  • Kedai kopi
  • Meja makan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bilik persidangan
  • Pusat Perniagaan
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Air botol
  • Kaunter Daftar 24 J

Asas

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Cadar
  • Tuala
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Umum

  • Ruang duduk
  • Pemandangan taman
  • Selipar
  • Sofa
  • Telefon
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Ruang khas merokok

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Kecergasan

  • Gim
  • Pusat kecergasan
  • Tenis

Kolam renang dan spa

  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna

Luar

  • Kerusi malas pantai
  • Taman

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Bilik Permainan
  • Pingpong

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Taman permainan

Ulasan bagi Ramanashree California Resort

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Ramanashree California Resort, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 476 ulasan bagi Ramanashree California Resort ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
6.8
Okey
476 penarafan yang disahkan
Cemerlang
75
Hebat
79
Bagus
58
Okey
49
Berpatutan
41
Sederhana
50
Kurang Memuaskan
124
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Ramanashree California Resort

Terokai penginapan lain di Bangalore yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Ramanashree California Resort. Secara keseluruhan, terdapat 6,784 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Bangalore. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Bangalore

Ramanashree California Resort terletak di Anathapura Gate dalam kawasan , Bangalore. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Ramanashree California Resort lokasi: Anathapura Gate

Mercu Tanda Paling Popular

  • Yelahanka2.1 km
  • Indian Institute of Science10.4 km
  • Yeswanthpur10.5 km
  • ISKCON Temple12.1 km
  • Bangalore Palace13 km
  • St. Mary's Basilica14.7 km
  • Kempegowda Bus Station15.3 km
  • Cubbon Park15.4 km
  • Hindustan Aeronautics Limited15.5 km
  • Visvesvaraya Industrial & Technological Museum15.6 km
  • Brigade Road16 km
  • Mahatma Gandhi Road16.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Ramanashree California Resort

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Ramanashree California Resort. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Ramanashree California Resort berbanding dengan hotel 3 bintang di Bangalore?

    Kadar purata untuk satu malam di Ramanashree California Resort adalah 26% lebih rendah daripada kadar purata di Bangalore untuk hotel 3 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Ramanashree California Resort biasanya adalah RM 155, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Bangalore.

  • Adakah terdapat kolam renang di Ramanashree California Resort?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Bangalore mencari hotel dengan kolam renang. Ramanashree California Resort memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Berapakah jarak Ramanashree California Resort dari pusat bandar Bangalore?

    Ramanashree California Resort terletak 12.1 km dari pusat Malleshwaram, Bangalore. Anda boleh melawat St Johns Auditorium, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Ramanashree California Resort dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Ramanashree California Resort?

    Cara terbaik untuk menghubungi Ramanashree California Resort adalah dengan menghubungi +91 804 040 0900.

  • Adakah Ramanashree California Resort mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Ramanashree California Resort menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Ramanashree California Resort?

    Ya, terdapat gimnasium yang disediakan untuk tetamu Ramanashree California Resort. Gimnasium mungkin tidak dibuka 24 jam, jadi anda dinasihatkan untuk bertanya di kaunter penerimaan tetamu semasa mendaftar masuk.

  • Apakah waktu daftar keluar di Ramanashree California Resort?

    Waktu daftar keluar standard di Ramanashree California Resort adalah 11:30. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 13:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah harga untuk menginap di Ramanashree California Resort, Bangalore?

    Biasanya, harga bilik di Ramanashree California Resort adalah sekitar RM 155/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 117/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di Ramanashree California Resort?

    Terdapat restoran pada lokasi - hubungi Ramanashree California Resort untuk waktu buka dan masa terakhir untuk membuat pesanan. Sekiranya anda lebih berminat untuk minum daripada makan, terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Ramanashree California Resort mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Ramanashree California Resort, Bangalore. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Adakah Ramanashree California Resort menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Ramanashree California Resort menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Ramanashree California Resort?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Ramanashree California Resort anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 70).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Ramanashree California Resort