Hotel

Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

4 bintang
8.2
Cemerlang
berdasarkan 1621 ulasan
1,621 penarafan yang disahkan
Isnin 28/9
-
Selasa 29/9
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 670
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

Isnin 28/9
-
Selasa 29/9
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 1 64 69 34 34

Manfaat dan kemudahan di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

  • Kolam renang luar bangunan
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Parkir percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan

Umum

  • Cerek elektrik
  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Bilik keluarga
  • Katil bayi tersedia
  • Alat pemadam api
  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • TV skrin pipih
  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kolam renang yang dipanaskan
  • Servis bilik
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Bantal hypoallergenic
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Kolam renang luar bangunan
  • Akses kad kunci
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Makanan kanak-kanak
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Dilarang merokok
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Pengering Rambut
  • Loker
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Sinki yang direndahkan
  • Kereta sorong kanak-kanak
  • TV kabel atau satelit
  • Penyaman udara
  • Bantal bukan-bulu
  • Kolam terjun
  • Parkir percuma
  • Kawasan berkelah
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Taman
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Stor tersedia
  • Parkir peribadi
  • Tandas yang ditingkatkan
  • Teres/Patio
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Kerusi malas pantai
  • Tuala
  • Peti deposit keselamatan
  • Stesen Cas EV
  • Lif
  • Bar mini
  • Syampu
  • Bilik mandi
  • Seterika dan papan seterika
  • Kerusi pancuran
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Selipar
  • Alat pertolongan cemas
  • Soket berdekatan katil
  • Sofa
  • Jam penggera
  • Katil sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Tab mandi
  • Kalis bunyi
  • Sabun badan
  • Air botol
  • Pembancuh teh/kopi
  • Berkarpet
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Tandas dengan rel pegang
  • Peti keselamatan
  • Sauna
  • Tong sampah
  • Mesin kopi
  • TV
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Perapi rambut
  • Meja
  • Pancuran mandian
  • Almari pakaian

Aktiviti

  • Sewa basikal
  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Golf
  • Kelas memasak
  • Tenis
  • Yoga

Perkhidmatan

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Khidmat panggilan kejut
  • Pengemasan setiap hari
  • Faksimili/fotostat
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Khidmat dobi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Kawalan keselamatan 24 jam
Paparkan semua 101 kemudahan

Ulasan bagi Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

8.2
Hebat1,621 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

Eksplorasi Fontainebleau

Mercu Tanda Paling Popular

Jalan kaki 10 min

0.8 km

Pemanduan 4 min

2.2 km

Jalan kaki 10 min

0.8 km

Pemanduan 4 min

2.2 km

Lapangan Terbang Terdekat

Soalan Lazim apabila menempah di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne

  • Adakah Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne mempersilakan kebanyakan haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah.

  • Adakah terdapat kolam renang di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Fontainebleau mencari hotel dengan kolam renang. Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne?

    Cara terbaik untuk menghubungi Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne adalah dengan menghubungi +33 1 64 69 34 34.

  • Adakah Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne?

    Waktu daftar keluar di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne adalah 12:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne, Fontainebleau?

    Biasanya, harga bilik di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne adalah sekitar RM 890/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 616/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne?

    Ya - Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne mempunyai restoran. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne, Fontainebleau. Terdapat juga seterika (dan papan seterika) di penginapan.

  • Adakah Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 739).

  • Adakah terdapat hotel Mercure lain di Fontainebleau?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Fontainebleau. Penginapan Mercure yang paling popular di Fontainebleau ialah Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Mercure Château de Fontainebleau Demeures de Campagne