Hotel Ohm by HappyCulture

Hotel
3 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 378
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Ohm by HappyCulture

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Ohm by HappyCulture bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Ohm by HappyCulture

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Ohm by HappyCulture, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Sajian kopi/teh di ruang bersama, perkhidmatan rencam dan meja/kaunter hadapan 24 jam tersedia di hotel bebas asap rokok ini.Akses Internet wayarles percuma dan majlis makan percuma turut disediakan. ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 1 45 25 30 30

Manfaat dan kemudahan di Hotel Ohm by HappyCulture

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Ohm by HappyCulture
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Kemudahan dobi

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Peranti hotspot mudah alih
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Penyaman udara
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan

Umum

  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Bilik keluarga
  • Loker
  • Telefon
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Bilik bersambung tersedia
  • Stor tersedia

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV kabel atau satelit
  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan
  • Alat pertolongan cemas

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Servis bilik
  • Kaunter Daftar 24 J

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Dilarang merokok
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Boleh diakses melalui lif

Bilik mandi

  • Tandas
  • Bilik mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Tempat Makan

  • Sarapan di dalam bilik
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Seterika dan papan seterika

Bilik Tidur

  • Almari pakaian
  • Jam penggera

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Permainan papan/susun suai gambar

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Ulasan bagi Hotel Ohm by HappyCulture

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Ohm by HappyCulture, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 3,198 ulasan bagi Hotel Ohm by HappyCulture ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
8.6
Hebat
3198 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1438
Hebat
749
Bagus
463
Okey
189
Berpatutan
159
Sederhana
77
Kurang Memuaskan
123
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Ohm by HappyCulture

Terokai penginapan lain di Paris yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Ohm by HappyCulture. Secara keseluruhan, terdapat 19,886 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Paris. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi 16th arrondissement Paris

Hotel Ohm by HappyCulture terletak di 11 Rue Claude Terrasse dalam kawasan 16th arrondissement, Paris. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Hotel Ohm by HappyCulture lokasi: 11 Rue Claude Terrasse

Mercu Tanda Paling Popular

  • Torre Eiffel3.1 km
  • Arco de Triunfo4.5 km
  • Campos Elíseos4.9 km
  • Museo de Orsay5.2 km
  • Plaza de la Concordia5.3 km
  • Iglesia de Saint-Sulpice5.4 km
  • Museo del Louvre5.9 km
  • Panteón de París6.1 km
  • Ópera Garnier6.2 km
  • Opera Comique6.5 km
  • Catedral de Notre Dame de París6.5 km
  • Place d'Italie6.6 km
  • Sejauh mana Hotel Ohm by HappyCulture dari Parc des Princes?

    Anda boleh berjalan kaki ke Parc des Princes apabila menginap di Hotel Ohm by HappyCulture - anda akan berada sekitar 0.8 km jarak jauhnya.

  • Adakah Hotel Ohm by HappyCulture berhampiran dengan Dôme de Paris?

    Sekiranya anda ingin melihat Dôme de Paris semasa melawat Paris, Hotel Ohm by HappyCulture hanya 1.9 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Ohm by HappyCulture

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Ohm by HappyCulture. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Hotel Ohm by HappyCulture berbanding dengan hotel 3 bintang di Paris?

    Harga setiap malam di Hotel Ohm by HappyCulture selalunya adalah 31% lebih murah daripada purata hotel 3 bintang di Paris. Apabila menginap di Hotel Ohm by HappyCulture, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 596/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Paris untuk hotel 3 bintang.

  • Berapakah jarak Hotel Ohm by HappyCulture ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle?

    Jarak antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle dan Hotel Ohm by HappyCulture adalah 45.8 km dan jangka masa pemanduan adalah lebih kurang 0j 35m. Masa pemanduan anda antara kedua-duanya boleh berbeza-beza berdasarkan waktu dan trend lalu lintas kawasan tersebut.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle ke Hotel Ohm by HappyCulture?

    Aplikasi perkihdmatan kongsi pengangkutan dan teksi tetap menjadi penyelesaian am bagi para pengunjung di Hotel Ohm by HappyCulture. Ini sering merupakan kaedah pengangkutan yang paling menjimatkan semasa berkunjung ke Paris.

  • Adakah Hotel Ohm by HappyCulture dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Hotel Ohm by HappyCulture adalah mesra haiwan. Jangan bimbang untuk membawa haiwan kesayangan anda jika menginap di Hotel Ohm by HappyCulture.

  • Berapakah jarak Hotel Ohm by HappyCulture dari pusat bandar Paris?

    Hotel Ohm by HappyCulture terletak 1.1 km dari pusat Auteuil, Paris. Dari Hotel Ohm by HappyCulture, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Jardins des Tuileries.

  • Apakah nombor telefon Hotel Ohm by HappyCulture?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +33 1 45 25 30 30 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Hotel Ohm by HappyCulture.

  • Adakah Hotel Ohm by HappyCulture mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Ohm by HappyCulture menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Ohm by HappyCulture?

    Waktu daftar keluar di Hotel Ohm by HappyCulture adalah 11:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Ohm by HappyCulture, Paris?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 596 setiap malam untuk menginap di Hotel Ohm by HappyCulture. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 31 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah Hotel Ohm by HappyCulture mempunyai perkhidmatan dobi?

    Sekiranya anda perlu mencuci pakaian semasa menginap, anda boleh memanfaatkan kemudahan dan perkhidmatan dobi di Hotel Ohm by HappyCulture. Terdapat juga seterika (dan papan seterika) di penginapan.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Ohm by HappyCulture?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Ohm by HappyCulture anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 506).

  • Di kawasan manakah dalam Paris terletaknya Hotel Ohm by HappyCulture?

    Hotel Ohm by HappyCulture terletak di dalam kawasan 16th arrondissement, Paris. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Hotel Ohm by HappyCulture berkait dengan seluruh Paris.

  • Sejauh mana Hotel Ohm by HappyCulture dari Parc des Princes?

    Anda boleh berjalan kaki ke Parc des Princes apabila menginap di Hotel Ohm by HappyCulture - anda akan berada sekitar 0.8 km jarak jauhnya.

  • Adakah Hotel Ohm by HappyCulture berhampiran dengan Dôme de Paris?

    Sekiranya anda ingin melihat Dôme de Paris semasa melawat Paris, Hotel Ohm by HappyCulture hanya 1.9 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Ohm by HappyCulture