Hotel Norman Paris

Hotel
5 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 1,920
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Norman Paris

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Norman Paris bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil king
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Norman Paris

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Norman Paris, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 1 42 99 80 80

Manfaat dan kemudahan di Hotel Norman Paris

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Norman Paris
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Parkir valet
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Bilik bersambung tersedia
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Pemandangan mercu tanda
  • Telefon
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Servis bilik
  • Kaunter Daftar 24 J

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Dilarang merokok

Bilik mandi

  • Topi mandi
  • Pengering Rambut
  • Tisu tandas
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir valet

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni

Spa

  • Spa
  • Sauna

Bilik Tidur

  • Katil lipat simpan

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Hotel Norman Paris

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Norman Paris, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 495 ulasan bagi Hotel Norman Paris ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
8.9
Hebat
495 penarafan yang disahkan
Cemerlang
212
Hebat
53
Bagus
77
Okey
45
Berpatutan
45
Sederhana
32
Kurang Memuaskan
31
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Norman Paris

Terokai penginapan lain di Paris yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Norman Paris. Secara keseluruhan, terdapat 19,886 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Paris. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi 8th arrondissement Paris

Hotel Norman Paris terletak di Rue Balzac, 9-11 dalam kawasan 8th arrondissement, Paris. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Hotel Norman Paris lokasi: Rue Balzac, 9-11

Mercu Tanda Paling Popular

  • Arco de Triunfo387 m
  • Campos Elíseos1.2 km
  • Torre Eiffel1.7 km
  • Plaza de la Concordia1.8 km
  • Ópera Garnier2.3 km
  • Museo de Orsay2.4 km
  • Moulin Rouge2.6 km
  • Opera Comique2.8 km
  • Museo del Louvre3 km
  • Montmartre3.5 km
  • Iglesia de Saint-Sulpice3.6 km
  • Centro Pompidou4.1 km
  • Sejauh mana Hotel Norman Paris dari Jardins des Tuileries?

    Hotel Norman Paris terletak lebih kurang 2.3 km dari Jardins des Tuileries, salah satu mercu tanda Paris yang paling popular.

  • Adakah Hotel Norman Paris berhampiran dengan Musee de Montmartre?

    Hotel Norman Paris adalah pilihan yang baik untuk menginap jika anda ingin melawat Musee de Montmartre, yang berada 3.3 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Norman Paris

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Norman Paris. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Hotel Norman Paris berbanding dengan hotel 5 bintang di Paris?

    Kadar purata untuk satu malam di Hotel Norman Paris adalah 44% lebih rendah daripada kadar purata di Paris untuk hotel 5 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Hotel Norman Paris biasanya adalah RM 2,299, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Paris.

  • Berapakah jarak Hotel Norman Paris ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle?

    Jarak antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle dan Hotel Norman Paris adalah 38.4 km dan jangka masa pemanduan adalah lebih kurang 0j 29m. Masa pemanduan anda antara kedua-duanya boleh berbeza-beza berdasarkan waktu dan trend lalu lintas kawasan tersebut.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle ke Hotel Norman Paris?

    Untuk kebebasan sepenuhnya semasa berkunjung ke Paris, pertimbangkan untuk menyewa kereta dengan harga lebih kurang RM 146/hari dan memarkir di Hotel Norman Paris, di mana mereka menawarkan tempat letak kereta kepada tetamu hotel. Aplikasi perkihdmatan kongsi pengangkutan dan teksi tetap menjadi penyelesaian am bagi para pengunjung di Hotel Norman Paris. Ini sering merupakan kaedah pengangkutan yang paling menjimatkan semasa berkunjung ke Paris.

  • Adakah Hotel Norman Paris dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya, anjing dan kebanyakan haiwan peliharaan secara umumnya dibenarkan di Hotel Norman Paris.

  • Berapakah jarak Hotel Norman Paris dari pusat bandar Paris?

    Pusat bagi Faubourg-du-Roule, Paris, terletak 0.3 km dari pintu hadapan Hotel Norman Paris. Anda boleh menemui ramai pelancong di tempat seperti Parc des Princes, yang anda boleh kunjungi dari Hotel Norman Paris menggunakan sebarang jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Hotel Norman Paris?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +33 1 42 99 80 80 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Hotel Norman Paris.

  • Adakah Hotel Norman Paris mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Norman Paris menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Hotel Norman Paris?

    Ya, terdapat gimnasium yang disediakan untuk tetamu Hotel Norman Paris. Gimnasium mungkin tidak dibuka 24 jam, jadi anda dinasihatkan untuk bertanya di kaunter penerimaan tetamu semasa mendaftar masuk.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Norman Paris?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Hotel Norman Paris, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Norman Paris, Paris?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 2,299 setiap malam untuk menginap di Hotel Norman Paris. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 68 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel Norman Paris?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Hotel Norman Paris. Waktu buka mungkin berbeza. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Hotel Norman Paris mempunyai perkhidmatan dobi?

    Hotel Norman Paris mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Norman Paris?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Norman Paris anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 706).

  • Di kawasan manakah dalam Paris terletaknya Hotel Norman Paris?

    Hotel Norman Paris terletak di dalam kawasan 8th arrondissement, Paris. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Hotel Norman Paris berkait dengan seluruh Paris.

  • Adakah terdapat hotel Small Luxury lain di Paris?

    Secara keseluruhan, terdapat 14 lokasi di Paris. Penginapan Small Luxury yang paling popular di Paris ialah Hotel Bowmann.

  • Sejauh mana Hotel Norman Paris dari Jardins des Tuileries?

    Hotel Norman Paris terletak lebih kurang 2.3 km dari Jardins des Tuileries, salah satu mercu tanda Paris yang paling popular.

  • Adakah Hotel Norman Paris berhampiran dengan Musee de Montmartre?

    Hotel Norman Paris adalah pilihan yang baik untuk menginap jika anda ingin melawat Musee de Montmartre, yang berada 3.3 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Norman Paris