Aparthotel

Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

3 bintang
7.7
Bagus
berdasarkan 2022 ulasan
2,022 penarafan yang disahkan
Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 258
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, 1 katil twin
Double room, 1 katil double
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

Hotel pangsapuri bebas asap rokok ini menyediakan letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran), kemudahan dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam.Akses Internet wayarles percuma disediakan percuma. K...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 1 56 37 72 00

Manfaat dan kemudahan di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Parkir
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.

Ulasan bagi Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

7.7
Bagus
2022 penarafan yang disahkan
Cemerlang
504
Hebat
470
Bagus
377
Okey
193
Berpatutan
208
Sederhana
97
Kurang Memuaskan
173
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

Eksplorasi Courbevoie

Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras lokasi: 1 Rue de Bitche

Mercu Tanda Paling Popular

  • Tour Les Poissons193 m
  • Tour Carpe Diem0.4 km
  • Church Saint Pierre-Saint Paul0.6 km
  • Parc du Millenaire1 km
  • Puteaux Theatre1.7 km
  • Roybet Fould Museum1.7 km
  • Eglise Notre-Dame-de-Pitié de Puteaux1.8 km
  • Theatre Nanterre-Amandiers2.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras

  • Berapakah jarak Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Orly?

    Jarak antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Orly dan Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras adalah 33 km dan jangka masa pemanduan adalah lebih kurang 0j 25m. Masa pemanduan anda antara kedua-duanya boleh berbeza-beza berdasarkan waktu dan trend lalu lintas kawasan tersebut.

  • Adakah Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu hotel di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras dipersilakan untuk membawa haiwan peliharaan kebiasaan seperti kucing dan anjing. Sekiranya anda mempunyai jenis haiwan kesayangan yang lain, anda dinasihatkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu.

  • Apakah nombor telefon Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras?

    Untuk pertanyaan mengenai Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +33 1 56 37 72 00.

  • Adakah Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras?

    11:00 adalah waktu daftar keluar di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras, Courbevoie?

    Tawaran yang baik pada Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras sekarang adalah antara RM 228 dan RM 502 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras, Courbevoie.

  • Adakah Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 379).

  • Adakah terdapat hotel Adagio Access lain di Courbevoie?

    Secara keseluruhan, terdapat 2 lokasi di Courbevoie. Penginapan Adagio Access yang paling popular di Courbevoie ialah Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras pada Selasa, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 555).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Aparthotel Adagio Access La Défense Place Charras