Une Autre Chambre

Hotel
4 bintang
Khamis 3/9
-
Jumaat 4/9
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 1,129
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Une Autre Chambre

Khamis 3/9
-
Jumaat 4/9
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Une Autre Chambre

Penginapan yang Selesa: UNE AUTRE CHAMBRE di Paris menawarkan bilik-bilik yang selesa dengan penghawa dingin, bilik mandi peribadi dan pemandangan bandar. Beberapa bilik dilengkapi dengan meja kerja, ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 1 48 04 77 76

Manfaat dan kemudahan di Une Autre Chambre

  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Peranti hotspot mudah alih
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Pemandangan jalan sunyi
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Tempat Makan

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Bar mini
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Air botol
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Saluran bayar setiap tontonan
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Seterika dan papan seterika

Bilik Tidur

  • Katil lebih panjang (> 2 meter)
  • Soket berdekatan katil
  • Almari pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Kerusi tinggi kanak-kanak

Ulasan bagi Une Autre Chambre

9.3
Cemerlang
1106 penarafan yang disahkan
Cemerlang
519
Hebat
282
Bagus
184
Okey
56
Berpatutan
33
Sederhana
13
Kurang Memuaskan
19
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Une Autre Chambre

Eksplorasi 3rd arrondissement Paris

Une Autre Chambre lokasi: 3 Rue Bailly

Mercu Tanda Paling Popular

  • Centro Pompidou0.6 km
  • centro de la ciudad de París1 km
  • Sena1.4 km
  • Catedral de Notre Dame de París1.4 km
  • Opera Comique1.5 km
  • Museo del Louvre1.5 km
  • Ópera Garnier2 km
  • Iglesia de Saint-Sulpice2.2 km
  • Panteón de París2.2 km
  • Museo de Orsay2.3 km
  • Plaza de la Concordia2.5 km
  • Montmartre2.6 km
  • Sejauh mana Une Autre Chambre dari Musee de Montmartre?

    Musee de Montmartre yang popular terletak lebih kurang 2.8 km dari Une Autre Chambre.

  • Adakah Une Autre Chambre berhampiran dengan Élysée Montmartre?

    Sekiranya anda ingin melihat Élysée Montmartre semasa melawat Paris, Une Autre Chambre hanya 2.2 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di Une Autre Chambre

  • Berapakah jarak Une Autre Chambre ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle?

    Pada jarak 34.8 km, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle adalah lapangan terbang terdekat dengan Une Autre Chambre. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Une Autre Chambre ke Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle adalah 0j 27m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle ke Une Autre Chambre?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle ke Une Autre Chambre boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 142/hari di Paris. Malah, Une Autre Chambre mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Berapakah jarak Une Autre Chambre dari pusat bandar Paris?

    Une Autre Chambre terletak 0.2 km dari pusat Arts-et-Métiers, Paris. Anda boleh melawat Cité Internationale Universitaire de Paris, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Une Autre Chambre dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Une Autre Chambre?

    Untuk pertanyaan mengenai Une Autre Chambre dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +33 1 48 04 77 76.

  • Adakah Une Autre Chambre mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Une Autre Chambre menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Une Autre Chambre?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Une Autre Chambre, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Adakah Une Autre Chambre mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Une Autre Chambre. Tidak perlu membawa seterika, kerana penginapan dapat menyediakannya.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Une Autre Chambre?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Une Autre Chambre anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 846).

  • Di kawasan manakah dalam Paris terletaknya Une Autre Chambre?

    Une Autre Chambre terletak di dalam kawasan 3rd arrondissement, Paris. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Une Autre Chambre berkait dengan seluruh Paris.

  • Adakah terdapat hotel Impala lain di Paris?

    Secara keseluruhan, terdapat 25 lokasi di Paris. Penginapan Impala yang paling popular di Paris ialah Hotel Louison.

  • Sejauh mana Une Autre Chambre dari Musee de Montmartre?

    Musee de Montmartre yang popular terletak lebih kurang 2.8 km dari Une Autre Chambre.

  • Adakah Une Autre Chambre berhampiran dengan Élysée Montmartre?

    Sekiranya anda ingin melihat Élysée Montmartre semasa melawat Paris, Une Autre Chambre hanya 2.2 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Une Autre Chambre