ibis Styles Toulon Centre Port

Hotel
3 bintang
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 338
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi ibis Styles Toulon Centre Port

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk ibis Styles Toulon Centre Port bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai ibis Styles Toulon Centre Port

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang ibis Styles Toulon Centre Port, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 4 98 00 81 00

Manfaat dan kemudahan di ibis Styles Toulon Centre Port

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di ibis Styles Toulon Centre Port
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Internet
  • Parkir

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tuala/cadar (bayaran tambahan)
  • Tong sampah

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Parkir yang boleh diakses
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Tab mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Tempat Makan

  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Peti keselamatan

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Perkara untuk dibuat

  • Akses ke pantai
  • Bilik Permainan
  • Pingpong
  • Meja pool

Parkir dan pengangkutan

  • Stesen Cas EV
  • Parkir

Luar

  • Teres/Patio
  • Taman

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak

Ulasan bagi ibis Styles Toulon Centre Port

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di ibis Styles Toulon Centre Port, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 3,768 ulasan bagi ibis Styles Toulon Centre Port ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
8.3
Hebat
3768 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1626
Hebat
1098
Bagus
595
Okey
214
Berpatutan
126
Sederhana
48
Kurang Memuaskan
62
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan ibis Styles Toulon Centre Port

Terokai penginapan lain di Toulon yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan ibis Styles Toulon Centre Port. Secara keseluruhan, terdapat 981 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Toulon. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

Eksplorasi Toulon

ibis Styles Toulon Centre Port terletak di Place de Besagne dalam kawasan , Toulon. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 29 Julai 2026.
ibis Styles Toulon Centre Port lokasi: Place de Besagne

Mercu Tanda Paling Popular

  • Cours Lafayette120 m
  • Stade Mayol123 m
  • Cathédrale Sainte-Marie-de-la-Seds239 m
  • Port of Toulon355 m
  • Opéra de Toulon0.6 km
  • Musee National de la Marine0.6 km
  • Hotel des Arts0.8 km
  • Place de La Liberte0.8 km
  • Zenith Omega Toulon0.9 km
  • Toulon Station1.1 km
  • Toulon Beach1.6 km
  • Tour Royale2 km

Soalan Lazim apabila menempah di ibis Styles Toulon Centre Port

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di ibis Styles Toulon Centre Port. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

  • Berapakah jarak ibis Styles Toulon Centre Port ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Toulon Hyeres?

    Terdapat jarak 27.8 km antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Toulon Hyeres dan ibis Styles Toulon Centre Port. Perjalanan menaiki kereta ke lapangan terbang dari hotel adalah 0j 21m dengan arus lalu lintas yang normal. Adalah penting untuk mempertimbangkan waktu kesesakan lalu lintas, terutamanya di kawasan metropolitan.

  • Adakah ibis Styles Toulon Centre Port dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya. Sebilangan besar haiwan peliharaan seperti anjing adalah tetamu yang dipersilakan di ibis Styles Toulon Centre Port.

  • Apakah nombor telefon ibis Styles Toulon Centre Port?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di ibis Styles Toulon Centre Port, sila hubungi +33 4 98 00 81 00.

  • Adakah ibis Styles Toulon Centre Port mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, ibis Styles Toulon Centre Port menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di ibis Styles Toulon Centre Port?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:00. Untuk mendaftar masuk di ibis Styles Toulon Centre Port, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di ibis Styles Toulon Centre Port, Toulon?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 535 setiap malam untuk menginap di ibis Styles Toulon Centre Port. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 51 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah terdapat restoran di ibis Styles Toulon Centre Port?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran ibis Styles Toulon Centre Port. Waktu buka mungkin berbeza. hotel juga mempunyai bar.

  • Adakah ibis Styles Toulon Centre Port mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi.

  • Adakah ibis Styles Toulon Centre Port menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, ibis Styles Toulon Centre Port menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di ibis Styles Toulon Centre Port?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan ibis Styles Toulon Centre Port anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 339).

  • Adakah terdapat hotel Ibis Styles lain di Toulon?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Toulon. Penginapan Ibis Styles yang paling popular di Toulon ialah ibis Styles Toulon Centre Port.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di ibis Styles Toulon Centre Port