Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Hotel
3 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 484
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano), yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Terletak di lokasi yang menarik di daerah Shibu Onsen bagi Yamanouchi, Yudanaka Onsen Yamazakiya terletak 3km dari Taman Jigokudani Monkey, 12km dari Taman Ski Ryuoo dan 24km dari Zoo Suzaka. Ryokan 3...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+81 269 333 025
Nombor lesen: 長野県 北信保険所指令 2北保第1号の 15123878

Manfaat dan kemudahan di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir percuma
  • Perkhidmatan shuttle (percuma)
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Peti keselamatan
  • Peti sejuk
  • Kedai cenderamata

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Penyaman udara
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Tong sampah
  • Penyesuai peranti

Umum

  • Tatami (lantai tradisional Jepun)
  • Telefon
  • Selipar
  • Stor ski
  • Stor tersedia

Parkir dan pengangkutan

  • Perkhidmatan shuttle (percuma)
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Bantal hypoallergenic

Bilik mandi

  • Yukata (Jubah mandi Jepun)
  • Bilik mandi berkongsi
  • Tandas berkongsi

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Tempat mandi mata air panas
  • Ski

Keselamatan dan kesihatan

  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan
  • Alat pertolongan cemas

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV

Bilik Tidur

  • Rak pakaian
  • Soket berdekatan katil

Tempat Makan

  • Peti sejuk
  • Mesin layan diri (minuman)

Kolam renang dan spa

  • Pengurutan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Peti deposit keselamatan

Ulasan bagi Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano), yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 633 ulasan bagi Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
9.7
Cemerlang
633 penarafan yang disahkan
Cemerlang
578
Hebat
34
Bagus
11
Okey
5
Berpatutan
2
Sederhana
1
Kurang Memuaskan
2
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Terokai penginapan lain di Yamanouchi yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano). Secara keseluruhan, terdapat 228 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Yamanouchi. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Yamanouchi

Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) terletak di Hirao 2299 dalam kawasan , Yamanouchi. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) lokasi: Hirao 2299

Mercu Tanda Paling Popular

  • Shibu Oyu Foot Bath0.4 km
  • Takayakushi Wakoan0.4 km
  • Shibu Onsen0.5 km
  • Otozan Onsenji Temple0.7 km
  • Yudanaka Onsen0.9 km
  • Yumiya Shrine1.2 km
  • Yudanaka Station1.4 km
  • Kita Shinshu Yamanouchi Road Station2.2 km
  • Kamijo Station (Nagano)2.4 km
  • Jigokudani Monkey Park3 km
  • Yomase Station3.5 km
  • Shiga Kogen Ski Area5.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano). Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Apakah nombor telefon Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +81 269 333 025 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano).

  • Adakah Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)?

    10:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 15:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano), Yamanouchi?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 541 setiap malam untuk menginap di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano). Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 444 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano) anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Disember, apabila harga biasanya paling rendah (RM 919).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Yudanaka Onsen Yamazakiya Ryokan (Nagano)