Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Hotel
4 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 265
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 2 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selain 2 restoran, hotel bebas asap rokok ini terdapat pusat kecergasan dan bar/ruang istirahat. Akses Internet wayarles percuma dan tempat letak kenderaan sendiri percuma turut disediakan. Kemudahan ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+86 755 2788 1888

Manfaat dan kemudahan di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Parkir percuma
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Umum

  • ATM di lokasi
  • Cerek elektrik
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Mesra OKU
  • Bilik keluarga
  • Tuala
  • Peti deposit keselamatan
  • Alat pemadam api
  • Ruang duduk
  • Kemudahan dobi
  • Lif
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Bar mini
  • TV skrin pipih
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Pemandangan taman
  • Servis bilik
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Bilik mandi
  • Seterika dan papan seterika
  • Selipar
  • Tab Panas
  • Soket berdekatan katil
  • Sofa
  • Akses kad kunci
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Dilarang merokok
  • Bilik kalis bunyi
  • Tab mandi
  • Kalis bunyi
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Sabun badan
  • Pengering Rambut
  • Air botol
  • Loker
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Pembancuh teh/kopi
  • TV kabel atau satelit
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Penyaman udara
  • Peti sejuk
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Tandas dengan rel pegang
  • Peti keselamatan
  • Sauna
  • Berus gigi
  • Pemandangan bandaraya
  • Tuala/cadar (bayaran tambahan)
  • Rak pakaian
  • Tong sampah
  • TV
  • Parkir percuma
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Meja
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Pancuran mandian
  • Almari pakaian
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Ruang khas merokok
  • Stor tersedia
  • Parkir peribadi

Aktiviti

  • Pusat kecergasan
  • Saluran bayar setiap tontonan

Perkhidmatan

  • Pusat Perniagaan
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Pengemasan setiap hari
  • Faksimili/fotostat
  • Khidmat Concierge
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Khidmat dobi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Kaunter pelancongan
  • Spa
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)
Paparkan semua 88 kemudahan

Ulasan bagi Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 152 ulasan bagi Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
6.6
Baik152 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Terokai penginapan lain di Shenzhen yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen. Secara keseluruhan, terdapat 6,681 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Shenzhen. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Bao'an Shenzhen

Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen terletak di No. 90 Qianjing 1 Road dalam kawasan Bao'an, Shenzhen. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Soalan Lazim apabila menempah di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen berbanding dengan hotel 4 bintang di Shenzhen?

    Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen secara umumnya mempunyai harga lebih rendah daripada purata harga hotel 4 bintang di Shenzhen. Pada purata, anda mungkin akan membayar RM 294 untuk setiap malam di Shenzhen. Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen akan mengenakan RM 277 untuk setiap malam, iaitu 6% lebih murah daripada purata harga hotel di Shenzhen.

  • Berapakah jarak Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Shenzhen Baoan?

    Pada jarak 19.2 km, Lapangan Terbang Shenzhen Baoan adalah lapangan terbang terdekat dengan Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen ke Lapangan Terbang Shenzhen Baoan adalah 0j 14m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah nombor telefon Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen?

    Untuk pertanyaan mengenai Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +86 755 2788 1888.

  • Adakah Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen?

    Ya, terdapat pusat kecergasan yang terbuka untuk tetamu yang menginap di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen.

  • Apakah waktu daftar keluar di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen, Shenzhen?

    Harga untuk Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 277, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 225. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen?

    Ya - Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen mempunyai restoran. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen mempunyai perkhidmatan dobi?

    Sekiranya anda perlu mencuci pakaian semasa menginap, anda boleh memanfaatkan kemudahan dan perkhidmatan dobi di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Adakah Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mei, apabila harga biasanya paling rendah (RM 192).

  • Di kawasan manakah dalam Shenzhen terletaknya Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen?

    Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen terletak di dalam kawasan Bao'an, Shenzhen. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen berkait dengan seluruh Shenzhen.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Wanyue Grand Skylight Hotel Shenzhen