Vila Coqueiros Boutique Hotel

Hotel
3 bintang
Khamis 6/8
-
Jumaat 7/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 302
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Vila Coqueiros Boutique Hotel

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Vila Coqueiros Boutique Hotel bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Khamis 6/8
-
Jumaat 7/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Vila Coqueiros Boutique Hotel

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Vila Coqueiros Boutique Hotel, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Vila Coqueiros merupakan sebuah hotel mewah yang terletak di Pantai Cumbuco, berhampiran pusat kampung. Ia menyediakan kolam renang panorama, bar dan kelas meluncur layang-layang. WiFi percuma dan tem...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+55 853 113 2960

Manfaat dan kemudahan di Vila Coqueiros Boutique Hotel

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Vila Coqueiros Boutique Hotel
  • Pantai peribadi
  • Kolam renang luar bangunan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Tingkap
  • Bilik keluarga
  • Pemandangan laut
  • Pemandangan taman
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Bilik bersambung tersedia
  • Loker
  • Lantai jubin/marmar
  • Pemandangan kolam renang
  • Stor tersedia

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga
  • Ruang khas merokok
  • Kemasukan peribadi

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Sewa kereta
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Servis bilik
  • Akses kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Air botol
  • Kaunter Daftar 24 J

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Tempat mandi spa
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Pancuran mandian

Luar

  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Pemanggang
  • Balkoni
  • Perabot luaran
  • Pantai peribadi
  • Taman

Perkara untuk dibuat

  • Eko-pelancongan
  • Sewa basikal
  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Menyelam skuba
  • Menunggang kuda
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Pelayaran angin

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi

Kolam renang dan spa

  • Pengurutan
  • Tab Panas
  • Kolam renang luar bangunan
  • Tuala kolam renang
  • Kolam renang dengan pemandangan

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Rak pengeringan untuk pakaian

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Khidmat penjagaan bayi/kanak-kanak (surcaj)

Ulasan bagi Vila Coqueiros Boutique Hotel

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Vila Coqueiros Boutique Hotel, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 2,276 ulasan bagi Vila Coqueiros Boutique Hotel ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
8.8
Hebat
2276 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1545
Hebat
377
Bagus
207
Okey
64
Berpatutan
47
Sederhana
19
Kurang Memuaskan
17
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Vila Coqueiros Boutique Hotel

Terokai penginapan lain di Cumbuco yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Vila Coqueiros Boutique Hotel. Secara keseluruhan, terdapat 292 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Cumbuco. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.

Eksplorasi Cumbuco

Vila Coqueiros Boutique Hotel terletak di Rua A, 1a. Etapa dalam kawasan , Cumbuco. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Vila Coqueiros Boutique Hotel lokasi: Rua A, 1a. Etapa

Mercu Tanda Paling Popular

  • Cumbuco Beach0.8 km
  • Parazinho Beach1.3 km
  • Tabuba Beach4.3 km

Soalan Lazim apabila menempah di Vila Coqueiros Boutique Hotel

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Vila Coqueiros Boutique Hotel. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.

  • Adakah Vila Coqueiros Boutique Hotel dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu hotel di Vila Coqueiros Boutique Hotel dipersilakan untuk membawa haiwan peliharaan kebiasaan seperti kucing dan anjing. Sekiranya anda mempunyai jenis haiwan kesayangan yang lain, anda dinasihatkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu.

  • Adakah terdapat kolam renang di Vila Coqueiros Boutique Hotel?

    Ya. Pengguna HotelsCombined yang mengembara ke Cumbuco selalunya mencari hotel dengan kolam renang yang tersedia. Sebilangan besar hotel mempunyai waktu operasi kolam renang, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu di Vila Coqueiros Boutique Hotel tentang peraturan dan garis panduan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Vila Coqueiros Boutique Hotel?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Vila Coqueiros Boutique Hotel pada +55 853 113 2960.

  • Adakah Vila Coqueiros Boutique Hotel mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Vila Coqueiros Boutique Hotel menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Vila Coqueiros Boutique Hotel?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Vila Coqueiros Boutique Hotel, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Vila Coqueiros Boutique Hotel, Cumbuco?

    RM 346 untuk satu malam adalah harga terbaik yang ditemui baru-baru ini untuk bilik di Vila Coqueiros Boutique Hotel, dengan tawaran purata sekitar RM 462 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat harga semasa.

  • Adakah terdapat restoran di Vila Coqueiros Boutique Hotel?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Vila Coqueiros Boutique Hotel. Waktu buka mungkin berbeza. hotel juga mempunyai bar.

  • Adakah Vila Coqueiros Boutique Hotel mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Vila Coqueiros Boutique Hotel. Terdapat juga papan seterika dan seterika di penginapan.

  • Adakah Vila Coqueiros Boutique Hotel menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Vila Coqueiros Boutique Hotel menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Vila Coqueiros Boutique Hotel?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Vila Coqueiros Boutique Hotel anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 192).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Vila Coqueiros Boutique Hotel