Uve Rooms & Wine Bar

Rumah Tamu
4 bintang
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 272
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Uve Rooms & Wine Bar

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Uve Rooms & Wine Bar bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Uve Rooms & Wine Bar

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Uve Rooms & Wine Bar, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Dengan pemandangan bandar, Uve Rooms & Wine Bar terletak di La Morra dan mempunyai restoran, lounge berkongsi, bar, taman dan teres. WiFi percuma disediakan di seluruh tempat penginapan. Setiap unit m...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 017 350 740
Nombor lesen: 004105-CIM-00007, IT004105B47AR45LOW

Manfaat dan kemudahan di Uve Rooms & Wine Bar

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Uve Rooms & Wine Bar
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Sinki yang direndahkan
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Kerusi pancuran
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga

Tempat Makan

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Buah-buahan
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Bar mini
  • Bar snek
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Mesin kopi

Umum

  • Pemandangan taman
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Pemandangan mercu tanda
  • Loker
  • Pemandangan jalan sunyi
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Telefon
  • Lantai jubin/marmar
  • Pemandangan bandaraya

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Tandas yang ditingkatkan
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Bidet
  • Tandas
  • Tisu tandas

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Pasaraya mini di lokasi
  • Servis bilik
  • Akses kunci
  • Urut kaki
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal
  • Berbasikal
  • Kelas memasak
  • Salun kecantikan
  • Menunggang kuda
  • Pendakian

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Radio
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Luar

  • Ruang makan luaran
  • Perabot luaran
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Balkoni

Bilik Tidur

  • Katil lebih panjang (> 2 meter)
  • Soket berdekatan katil
  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak
  • Khidmat penjagaan bayi/kanak-kanak (surcaj)

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir jalanan
  • Shuttle Lapangan Terbang

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Spa

  • Pengurutan

Ulasan bagi Uve Rooms & Wine Bar

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Uve Rooms & Wine Bar, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 331 ulasan bagi Uve Rooms & Wine Bar ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
9.7
Cemerlang
331 penarafan yang disahkan
Cemerlang
288
Hebat
29
Bagus
8
Okey
3
Berpatutan
1
Sederhana
1
Kurang Memuaskan
1
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Uve Rooms & Wine Bar

Terokai penginapan lain di La Morra yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Uve Rooms & Wine Bar. Secara keseluruhan, terdapat 154 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di La Morra. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

Eksplorasi La Morra

Uve Rooms & Wine Bar terletak di Via Umberto I, 13 dalam kawasan , La Morra. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Uve Rooms & Wine Bar lokasi: Via Umberto I, 13

Mercu Tanda Paling Popular

  • Renato Ratti Cantina1.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Uve Rooms & Wine Bar

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Uve Rooms & Wine Bar. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

  • Adakah Uve Rooms & Wine Bar dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya. Sebilangan besar haiwan peliharaan seperti anjing adalah tetamu yang dipersilakan di Uve Rooms & Wine Bar.

  • Apakah nombor telefon Uve Rooms & Wine Bar?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +39 017 350 740.

  • Adakah Uve Rooms & Wine Bar mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Uve Rooms & Wine Bar menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Uve Rooms & Wine Bar?

    Uve Rooms & Wine Bar mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 15:00, dan waktu daftar keluar sebelum 11:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Uve Rooms & Wine Bar, La Morra?

    Harga untuk Uve Rooms & Wine Bar akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 958, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 641. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Uve Rooms & Wine Bar?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Uve Rooms & Wine Bar. Waktu buka mungkin berbeza. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Uve Rooms & Wine Bar mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Terdapat juga papan seterika dan seterika di penginapan.

  • Adakah Uve Rooms & Wine Bar menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Uve Rooms & Wine Bar menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Uve Rooms & Wine Bar?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Uve Rooms & Wine Bar anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Disember, apabila harga biasanya paling rendah (RM 470).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Uve Rooms & Wine Bar