Ubud Sari Health Resort

Resort
3 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 108
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Ubud Sari Health Resort

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Ubud Sari Health Resort bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Ubud Sari Health Resort

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Ubud Sari Health Resort, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Menampilkan kolam renang luaran yang menghadap sawah padi yang subur, Ubud Sari Health Resort menawarkan penginapan di Ubud, 600 meter dari Pasar Ubud. Tempat letak kereta persendirian percuma disedia...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+62 877 6156 6391
Nombor lesen: 1201000201808, 55120

Manfaat dan kemudahan di Ubud Sari Health Resort

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Ubud Sari Health Resort
  • Kolam renang luar bangunan
  • Restoran
  • Sewa basikal
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir percuma
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Spa
  • Khidmat dobi
  • Kemudahan dobi

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Kolam renang dan spa

  • Pengurutan
  • Spa
  • Tab Panas
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna
  • Tuala kolam renang
  • Kolam renang dengan pemandangan
  • Bilik mandi wap

Umum

  • Pemandangan sungai
  • Ruang duduk
  • Pemandangan taman
  • Kalis bunyi
  • Pemandangan mercu tanda
  • Lantai jubin/marmar
  • Pemandangan kolam renang
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tempat mandi terbuka
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Luar

  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Balkoni
  • Ruang makan luaran
  • Perabot luaran
  • Taman

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kelambu nyamuk
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Sewa kereta
  • Khidmat Concierge
  • Akses kunci
  • Air botol
  • Kaunter Daftar 24 J

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian

Tempat Makan

  • Bar snek
  • Restoran

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal
  • Kelas memasak

Ruang kerja

  • Meja

Mesra keluarga

  • Makanan kanak-kanak

Ulasan bagi Ubud Sari Health Resort

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Ubud Sari Health Resort, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,532 ulasan bagi Ubud Sari Health Resort ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
8.4
Hebat
1532 penarafan yang disahkan
Cemerlang
686
Hebat
380
Bagus
192
Okey
116
Berpatutan
55
Sederhana
48
Kurang Memuaskan
55
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Skor oleh penyedia

Hotel Serupa dengan Ubud Sari Health Resort

Terokai penginapan lain di Ubud yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Ubud Sari Health Resort. Secara keseluruhan, terdapat 6,126 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Ubud. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Ubud

Ubud Sari Health Resort terletak di No.35 Jl. Kajeng dalam kawasan , Ubud. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Ubud Sari Health Resort lokasi: No.35 Jl. Kajeng

Mercu Tanda Paling Popular

  • Threads of Life17 m
  • Ubud Kajeng Rice Fields Walk50 m
  • Puri Lukisan Museum0.4 km
  • Pura Taman Saraswati0.4 km
  • Ubud Royal Palace0.5 km
  • Ubud Traditional Art Market0.5 km
  • Lempad House0.5 km
  • Campuhan Ridge Walk0.9 km
  • Blanco Museum1 km
  • Yeh Pulu Temple1.1 km
  • Neka Art Museum1.5 km
  • Bali Botanica Day Spa1.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Ubud Sari Health Resort

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Ubud Sari Health Resort. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah terdapat kolam renang di Ubud Sari Health Resort?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Ubud mencari hotel dengan kolam renang. Ubud Sari Health Resort memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Ubud Sari Health Resort?

    Untuk pertanyaan mengenai Ubud Sari Health Resort dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +62 877 6156 6391.

  • Adakah Ubud Sari Health Resort mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Ubud Sari Health Resort menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Ubud Sari Health Resort?

    Waktu daftar keluar standard di Ubud Sari Health Resort adalah 12:00. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 14:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah harga untuk menginap di Ubud Sari Health Resort, Ubud?

    Tawaran yang baik pada Ubud Sari Health Resort sekarang adalah antara RM 71 dan RM 141 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah terdapat restoran di Ubud Sari Health Resort?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Ubud Sari Health Resort. Waktu buka mungkin berbeza.

  • Adakah Ubud Sari Health Resort mempunyai perkhidmatan dobi?

    Sekiranya anda perlu mencuci pakaian semasa menginap, anda boleh memanfaatkan kemudahan dan perkhidmatan dobi di Ubud Sari Health Resort. Tidak perlu membawa seterika, kerana penginapan dapat menyediakannya.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Ubud Sari Health Resort?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Ubud Sari Health Resort anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 147).

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Ubud Sari Health Resort?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Ubud Sari Health Resort pada Sabtu, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 120).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Ubud Sari Health Resort