Hotel

The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

5 bintang
8.8
Cemerlang
berdasarkan 403 ulasan
403 penarafan yang disahkan
Khamis 1/10
-
Jumaat 2/10
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 1,096
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

Khamis 1/10
-
Jumaat 2/10
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Eksekutif, 1 katil king
Bilik Eksekutif, 1 katil king
Bilik Eksekutif, 1 katil king
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Double room, 2 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil king
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil king
Bilik Standard, 1 katil king
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Kadar mungkin tidak termasuk cukai pelancongan yang perlu dibayar oleh pelancong di hotel.

Mengenai The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

Menara Prince Sakura Tokyo terletak 3 minit berjalan kaki dari Stesen JR Shinagawa, Pintu Keluar Takanawa. Hotel ini menawarkan kemudahan tab mandi pusaran air dan sauna percuma serta WiFi percuma. Bi...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+81 357 981 111

Manfaat dan kemudahan di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Ulasan bagi The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

8.8
Hebat
403 penarafan yang disahkan
Cemerlang
269
Hebat
68
Bagus
33
Okey
11
Berpatutan
11
Sederhana
6
Kurang Memuaskan
5
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

Eksplorasi Minato Tokyo

The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection lokasi: 3-13-1 Takanawa

Mercu Tanda Paling Popular

  • Tokyo Tower3.2 km
  • Roppongi Hills Mori Tower3.3 km
  • Roppongi3.6 km
  • Roppongi Hills3.7 km
  • Odaiba3.7 km
  • Shiodome4.2 km
  • Shinbashi4.4 km
  • Tokyo Electric Power Company4.8 km
  • Central Tokyo4.8 km
  • Harajuku5.2 km
  • Ginza5.2 km
  • Kokyo6.2 km
  • Sejauh mana The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection dari Epson Shinagawa Aqua Stadium?

    Epson Shinagawa Aqua Stadium yang popular terletak lebih kurang 0.3 km dari The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection.

Soalan Lazim apabila menempah di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection

  • Adakah harga The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection berbanding dengan hotel 5 bintang di Tokyo?

    Di Tokyo, kadar purata setiap malam untuk hotel 5 bintang adalah RM 2,487. Jangkaan kadar setiap malam untuk The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection adalah sekitar RM 1,808; harga yang 28% lebih murah daripada kadar purata bandar. HotelsCombined menganggap The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection sebagai tawaran yang bagus jika anda ingin menginap di hotel 5 bintang di Tokyo.

  • Berapakah jarak The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tokyo Haneda?

    Terdapat jarak 16.2 km antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tokyo Haneda dan The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection. Perjalanan menaiki kereta ke lapangan terbang dari hotel adalah 0j 12m dengan arus lalu lintas yang normal. Adalah penting untuk mempertimbangkan waktu kesesakan lalu lintas, terutamanya di kawasan metropolitan.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Tokyo Haneda ke The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang Tokyo Haneda ke The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 235/hari di Tokyo. Malah, The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Salah satu pilihan yang lebih popular hari ini adalah dengan menaiki teksi atau perkhidmatan kongsi pengangkutan secara terus dari Lapangan Terbang Tokyo Haneda ke hotel. Pilihan ini selalunya menjimatkan, tetapi para tetamu mesti memerhatikan kadar waktu puncak.

  • Adakah terdapat kolam renang di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Ya, The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Berapakah jarak The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection dari pusat bandar Tokyo?

    Pusat bagi Shinagawa, Tokyo, terletak 2 km dari pintu hadapan The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection. Anda boleh menemui ramai pelancong di tempat seperti Asakusa, yang anda boleh kunjungi dari The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection menggunakan sebarang jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Cara terbaik untuk menghubungi The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection adalah dengan menghubungi +81 357 981 111.

  • Adakah The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Ya, terdapat gimnasium yang disediakan untuk tetamu The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection. Gimnasium mungkin tidak dibuka 24 jam, jadi anda dinasihatkan untuk bertanya di kaunter penerimaan tetamu semasa mendaftar masuk.

  • Apakah waktu daftar keluar di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Waktu daftar keluar di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection adalah 12:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection, Tokyo?

    Tawaran yang baik pada The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection sekarang adalah antara RM 641 dan RM 1,808 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah terdapat restoran di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection mempunyai restoran. Mereka juga mempunyai perkhidmatan bar untuk minuman.

  • Adakah The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection, Tokyo. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Adakah The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 660).

  • Di kawasan manakah dalam Tokyo terletaknya The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection terletak di dalam kawasan Minato, Tokyo. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection berkait dengan seluruh Tokyo.

  • Adakah terdapat hotel Marriott Bonvoy lain di Tokyo?

    Secara keseluruhan, terdapat 2 lokasi di Tokyo. Penginapan Marriott Bonvoy yang paling popular di Tokyo ialah The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection pada Rabu, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 1,357).

  • Sejauh mana The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection dari Epson Shinagawa Aqua Stadium?

    Epson Shinagawa Aqua Stadium yang popular terletak lebih kurang 0.3 km dari The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di The Prince Sakura Tower Tokyo Autograph Collection