The Marker Union Square San Francisco

Hotel
4 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 471
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi The Marker Union Square San Francisco

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk The Marker Union Square San Francisco bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil twin
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil king
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil queen
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil queen
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil queen
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil queen
Double room, 1 katil queen
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 2 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai The Marker Union Square San Francisco

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang The Marker Union Square San Francisco, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+1 415 292 0100

Manfaat dan kemudahan di The Marker Union Square San Francisco

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di The Marker Union Square San Francisco
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Parkir valet
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bilik persidangan
  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Tiket pengangkutan awam
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Hypoallergenic
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tab mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Perkara untuk dibuat

  • Pemrhatian ikan paus
  • Sewa basikal
  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Berkanu
  • Kelas memasak
  • Pelayaran angin

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV skrin pipih
  • Perpustakaan
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Umum

  • Bilik keluarga
  • Bilik bersambung tersedia
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Stor tersedia

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika
  • Seterikaan seluar

Tempat Makan

  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Pembancuh teh/kopi

Keselamatan dan kesihatan

  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Jam penggera
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir valet

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi The Marker Union Square San Francisco

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di The Marker Union Square San Francisco, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,611 ulasan bagi The Marker Union Square San Francisco ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
8.6
Hebat
1611 penarafan yang disahkan
Cemerlang
782
Hebat
348
Bagus
223
Okey
94
Berpatutan
79
Sederhana
36
Kurang Memuaskan
49
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan The Marker Union Square San Francisco

Terokai penginapan lain di San Francisco yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan The Marker Union Square San Francisco. Secara keseluruhan, terdapat 1,067 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di San Francisco. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Tenderloin San Francisco

The Marker Union Square San Francisco terletak di 501 Geary Street dalam kawasan Tenderloin, San Francisco. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
The Marker Union Square San Francisco lokasi: 501 Geary Street

Mercu Tanda Paling Popular

  • Union Square400 m
  • Museum of Modern Art1 km
  • Civic Center Plaza1 km
  • Moscone Center1 km
  • San Francisco City Hall1.1 km
  • Transamerica Pyramid1.2 km
  • Downtown San Francisco1.5 km
  • Embarcadero1.8 km
  • Lombard Street1.8 km
  • Ferry Building1.9 km
  • San Francisco-Oakland Bay Bridge2.1 km
  • Oracle Park2.2 km
  • Sejauh mana The Marker Union Square San Francisco dari Fisherman's Wharf?

    Anda boleh berjalan kaki ke Fisherman's Wharf apabila menginap di The Marker Union Square San Francisco - anda akan berada sekitar 2.4 km jarak jauhnya.

  • Adakah The Marker Union Square San Francisco berhampiran dengan Oracle Park?

    Sekiranya anda ingin melihat Oracle Park semasa melawat San Francisco, The Marker Union Square San Francisco hanya 2.2 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di The Marker Union Square San Francisco

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di The Marker Union Square San Francisco. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Berapakah jarak The Marker Union Square San Francisco ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang San Francisco?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 29.9 km antara The Marker Union Square San Francisco dan Lapangan Terbang San Francisco (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 23m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang San Francisco ke The Marker Union Square San Francisco?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang San Francisco ke The Marker Union Square San Francisco boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 238/hari di San Francisco. Malah, The Marker Union Square San Francisco mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Salah satu pilihan yang lebih popular hari ini adalah dengan menaiki teksi atau perkhidmatan kongsi pengangkutan secara terus dari Lapangan Terbang San Francisco ke hotel. Pilihan ini selalunya menjimatkan, tetapi para tetamu mesti memerhatikan kadar waktu puncak.

  • Adakah The Marker Union Square San Francisco dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya. Sebilangan besar haiwan peliharaan seperti anjing adalah tetamu yang dipersilakan di The Marker Union Square San Francisco.

  • Berapakah jarak The Marker Union Square San Francisco dari pusat bandar San Francisco?

    The Marker Union Square San Francisco terletak 0.2 km dari pusat Tenderloin, San Francisco. Dari The Marker Union Square San Francisco, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Chase Center.

  • Apakah nombor telefon The Marker Union Square San Francisco?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu The Marker Union Square San Francisco pada +1 415 292 0100.

  • Adakah The Marker Union Square San Francisco mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, The Marker Union Square San Francisco menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di The Marker Union Square San Francisco?

    Terdapat pusat kecergasan di hotel yang dapat diakses oleh tetamu The Marker Union Square San Francisco. Sebilangan besar hotel tidak mempunyai pusat kecergasan 24 jam, jadi pastikan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk waktu dan ketersediaan gim.

  • Apakah waktu daftar keluar di The Marker Union Square San Francisco?

    12:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 15:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di The Marker Union Square San Francisco, San Francisco?

    Harga bilik di The Marker Union Square San Francisco bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 803/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 77/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di The Marker Union Square San Francisco?

    The Marker Union Square San Francisco mempunyai restoran. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah The Marker Union Square San Francisco mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di The Marker Union Square San Francisco. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah The Marker Union Square San Francisco menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, The Marker Union Square San Francisco menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di The Marker Union Square San Francisco?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan The Marker Union Square San Francisco anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Disember, apabila harga biasanya paling rendah (RM 882).

  • Di kawasan manakah dalam San Francisco terletaknya The Marker Union Square San Francisco?

    The Marker Union Square San Francisco terletak di dalam kawasan Tenderloin, San Francisco. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana The Marker Union Square San Francisco berkait dengan seluruh San Francisco.

  • Adakah terdapat hotel Preferred lain di San Francisco?

    Secara keseluruhan, terdapat 2 lokasi di San Francisco. Penginapan Preferred yang paling popular di San Francisco ialah The Marker Union Square San Francisco.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke The Marker Union Square San Francisco?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke The Marker Union Square San Francisco pada Isnin, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 1,871).

  • Sejauh mana The Marker Union Square San Francisco dari Fisherman's Wharf?

    Anda boleh berjalan kaki ke Fisherman's Wharf apabila menginap di The Marker Union Square San Francisco - anda akan berada sekitar 2.4 km jarak jauhnya.

  • Adakah The Marker Union Square San Francisco berhampiran dengan Oracle Park?

    Sekiranya anda ingin melihat Oracle Park semasa melawat San Francisco, The Marker Union Square San Francisco hanya 2.2 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di The Marker Union Square San Francisco