Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Hotel
5 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 325
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Tastoria Collection Hotel Sukhumvit bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, 1 katil king
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil king
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil king
Bilik Superior, 1 katil king
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil king
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Tastoria Collection Hotel Sukhumvit, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Tastoria Collection Sukhumvit mempunyai kolam renang luaran, pusat kecergasan, restoran dan bar di Bangkok. Hotel 5-bintang ini menawarkan khidmat bilik, kaunter penerimaan tetamu 24 jam dan WiFi perc...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+66 2 260 0555

Manfaat dan kemudahan di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit
  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • TV skrin pipih
  • TV

Umum

  • Tingkap
  • Cerek elektrik
  • Bilik keluarga
  • Cadar
  • Tuala
  • Peti deposit keselamatan
  • Katil bayi tersedia
  • Bantal bulu
  • Alat pemadam api
  • Ruang duduk
  • Kemudahan dobi
  • Lif
  • TV skrin pipih
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Servis bilik
  • Penggera asap
  • Bilik mandi
  • Seterika dan papan seterika
  • Topi mandi
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Penyesuai peranti
  • Selipar
  • Alat pertolongan cemas
  • Bilik bersambung tersedia
  • Bar snek
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sofa
  • Jam penggera
  • Akses kad kunci
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Dilarang merokok
  • Balkoni
  • Bilik kalis bunyi
  • Tab mandi
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Bidet
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Sabun badan
  • Pengering Rambut
  • Air botol
  • Pembancuh teh/kopi
  • TV kabel atau satelit
  • Telefon
  • Cerek
  • Penyaman udara
  • Peti sejuk
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Pemandangan bandaraya
  • Rak pakaian
  • Tong sampah
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi
  • TV
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Perapi rambut
  • Tuala kolam renang
  • Meja
  • Ruang makan
  • Jubah mandi
  • Meja makan
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Almari pakaian
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Ruang khas merokok
  • Rak pengeringan untuk pakaian
  • Stor tersedia

Aktiviti

  • Hiburan petang
  • Pusat kecergasan

Perkhidmatan

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Khidmat panggilan kejut
  • Pengemasan setiap hari
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Khidmat dobi
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Shuttle Lapangan Terbang
Paparkan semua 81 kemudahan

Ulasan bagi Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,544 ulasan bagi Tastoria Collection Hotel Sukhumvit ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.9
Hebat1,544 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Terokai penginapan lain di Bangkok yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Tastoria Collection Hotel Sukhumvit. Secara keseluruhan, terdapat 8,604 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Bangkok. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Khlong Toei Bangkok

Tastoria Collection Hotel Sukhumvit terletak di 7 Soi Sukhumvit 20 dalam kawasan Khlong Toei, Bangkok. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Kereta Sewa

RM 36 purata harian

Lapangan Terbang Terdekat

  • Sejauh mana Tastoria Collection Hotel Sukhumvit dari Thao Maha Phrom Shrine?

    Thao Maha Phrom Shrine yang popular terletak lebih kurang 2.8 km dari Tastoria Collection Hotel Sukhumvit.

Soalan Lazim apabila menempah di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Tastoria Collection Hotel Sukhumvit berbanding dengan hotel 5 bintang di Bangkok?

    Terdapat 50% perbezaan harga purata setiap malam bagi hotel 5 bintang di Bangkok dengan harga purata setiap malam di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit. Harga Tastoria Collection Hotel Sukhumvit adalah hanya RM 385/malam dan dianggap sebagai tawaran yang sangat baik apabila menginap di Bangkok.

  • Berapakah jarak Tastoria Collection Hotel Sukhumvit ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Bangkok Don Mueang Intl?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 33.1 km antara Tastoria Collection Hotel Sukhumvit dan Lapangan Terbang Bangkok Don Mueang Intl (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 25m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Bangkok Don Mueang Intl ke Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Aplikasi perkihdmatan kongsi pengangkutan dan teksi tetap menjadi penyelesaian am bagi para pengunjung di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit. Ini sering merupakan kaedah pengangkutan yang paling menjimatkan semasa berkunjung ke Bangkok.

  • Adakah terdapat kolam renang di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Ya. Pengguna HotelsCombined yang mengembara ke Bangkok selalunya mencari hotel dengan kolam renang yang tersedia. Sebilangan besar hotel mempunyai waktu operasi kolam renang, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit tentang peraturan dan garis panduan kolam renang.

  • Berapakah jarak Tastoria Collection Hotel Sukhumvit dari pusat bandar Bangkok?

    Tastoria Collection Hotel Sukhumvit terletak 0.4 km dari pusat Sukhumvit, Bangkok. Dari Tastoria Collection Hotel Sukhumvit, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Rajamangala National Stadium.

  • Apakah nombor telefon Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Cara terbaik untuk menghubungi Tastoria Collection Hotel Sukhumvit adalah dengan menghubungi +66 2 260 0555.

  • Adakah Tastoria Collection Hotel Sukhumvit mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Tastoria Collection Hotel Sukhumvit menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Ya, Tastoria Collection Hotel Sukhumvit mempunyai pusat kecergasan yang tersedia untuk para tetamu sepanjang penginapan mereka.

  • Apakah waktu daftar keluar di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit, Bangkok?

    Harga bilik di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 385/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 233/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Terdapat restoran yang terletak di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran. Jika anda ingin minum di penginapan, terdapat bar yang tersedia.

  • Adakah Tastoria Collection Hotel Sukhumvit mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit, Bangkok. Terdapat juga seterika (dan papan seterika) di penginapan.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Tastoria Collection Hotel Sukhumvit anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 225).

  • Di kawasan manakah dalam Bangkok terletaknya Tastoria Collection Hotel Sukhumvit?

    Tastoria Collection Hotel Sukhumvit terletak di dalam kawasan Khlong Toei, Bangkok. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Tastoria Collection Hotel Sukhumvit berkait dengan seluruh Bangkok.

  • Sejauh mana Tastoria Collection Hotel Sukhumvit dari Thao Maha Phrom Shrine?

    Thao Maha Phrom Shrine yang popular terletak lebih kurang 2.8 km dari Tastoria Collection Hotel Sukhumvit.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Tastoria Collection Hotel Sukhumvit