Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Hotel
2 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 264
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, 1 katil king
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil king
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 1 katil king
Deluxe room, 2 katil double
Deluxe room, 2 katil double
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Terletak 18.6 km dari Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham-Shuttlesworth, hotel Alabama ini menawarkan perkhidmatan percuma Wi-Fi. Pusat bandar Birmingham terletak 7 batu jauhnya. Ketuhar gelomban...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+1 205 945 9888

Manfaat dan kemudahan di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area
  • Pusat kecergasan
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Parkir percuma
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Kerusi pancuran
  • Tempat mandi mesra OKU
  • Tandas dengan rel pegang

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tab mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Tempat Makan

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Mesin layan diri (snek)

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Sofa
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Lantai jubin/marmar

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Katil sofa
  • Rak pakaian

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Seterika dan papan seterika

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir percuma

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 786 ulasan bagi Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
7.3
Bagus
786 penarafan yang disahkan
Cemerlang
225
Hebat
102
Bagus
139
Okey
58
Berpatutan
91
Sederhana
48
Kurang Memuaskan
123
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Terokai penginapan lain di Birmingham yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area. Secara keseluruhan, terdapat 733 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Birmingham. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Birmingham

Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area terletak di 140 Vulcan Road dalam kawasan , Birmingham. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area lokasi: 140 Vulcan Road

Mercu Tanda Paling Popular

  • Golden Flake4 km
  • Rickwood Field4.7 km
  • University of Alabama at Birmingham4.8 km
  • Birmingham Zoo5 km
  • Legion Field5.2 km
  • Bill Harris Arena5.3 km
  • Liberty National Life Complex5.4 km
  • Alabama Jazz Hall of Fame5.6 km
  • Birmingham Botanical Gardens5.6 km
  • Alabama Theater5.7 km
  • McWane Science Center5.7 km
  • 16th Street Baptist Church5.7 km

Soalan Lazim apabila menempah di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Birmingham?

    Pada jarak 20.4 km, Lapangan Terbang Birmingham adalah lapangan terbang terdekat dengan Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area ke Lapangan Terbang Birmingham adalah 0j 15m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Adakah Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu hotel di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area dipersilakan untuk membawa haiwan peliharaan kebiasaan seperti kucing dan anjing. Sekiranya anda mempunyai jenis haiwan kesayangan yang lain, anda dinasihatkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah jarak Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area dari pusat bandar Birmingham?

    Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area terletak 4.2 km dari pusat Five Points South, Birmingham. Dari Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Alys Robinson Stephens Performing Arts Center.

  • Apakah nombor telefon Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area pada +1 205 945 9888.

  • Adakah Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area?

    Ya. Anda harus mempertimbangkan untuk tinggal di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area jika mempunyai akses ke pusat kecergasan di lokasi adalah penting.

  • Apakah waktu daftar keluar di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area?

    Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 15:00, dan waktu daftar keluar sebelum 11:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area, Birmingham?

    Tawaran yang baik pada Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area sekarang adalah antara RM 214 dan RM 291 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Adakah Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Disember, apabila harga biasanya paling rendah (RM 311).

  • Adakah terdapat hotel Super 8 Motels lain di Birmingham?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Birmingham. Penginapan Super 8 Motels yang paling popular di Birmingham ialah Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Super 8 by Wyndham Homewood Birmingham Area