Hotel

Louis St. Elias Resort & Waterpark

4 bintang
8.8
Cemerlang
berdasarkan 581 ulasan
581 penarafan yang disahkan
Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 927
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Louis St. Elias Resort & Waterpark

Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Double room, 1 katil twin
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Louis St. Elias Resort & Waterpark

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+357 2383 1300

Manfaat dan kemudahan di Louis St. Elias Resort & Waterpark

  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Parkir percuma
  • Perkhidmatan shuttle (percuma)
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan

Ulasan bagi Louis St. Elias Resort & Waterpark

8.8
Hebat
581 penarafan yang disahkan
Cemerlang
373
Hebat
109
Bagus
53
Okey
22
Berpatutan
16
Sederhana
4
Kurang Memuaskan
4
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Louis St. Elias Resort & Waterpark

Eksplorasi Protaras

Louis St. Elias Resort & Waterpark lokasi: 44 Agiou Elia

Mercu Tanda Paling Popular

  • Profitis Ilias180 m
  • Sunrise Beach1.2 km
  • Fig Tree Bay Beach1.9 km
  • Sirena Bay2.6 km
  • Agia Triada Beach3.9 km
  • Konnos Beach4.7 km
  • Cape Greco7.2 km

Soalan Lazim apabila menempah di Louis St. Elias Resort & Waterpark

  • Adakah terdapat kolam renang di Louis St. Elias Resort & Waterpark?

    Ya, Louis St. Elias Resort & Waterpark mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Louis St. Elias Resort & Waterpark?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +357 2383 1300.

  • Adakah Louis St. Elias Resort & Waterpark mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Louis St. Elias Resort & Waterpark menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Louis St. Elias Resort & Waterpark?

    Ya, terdapat gimnasium yang disediakan untuk tetamu Louis St. Elias Resort & Waterpark. Gimnasium mungkin tidak dibuka 24 jam, jadi anda dinasihatkan untuk bertanya di kaunter penerimaan tetamu semasa mendaftar masuk.

  • Apakah waktu daftar keluar di Louis St. Elias Resort & Waterpark?

    12:00 adalah waktu daftar keluar di Louis St. Elias Resort & Waterpark. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Louis St. Elias Resort & Waterpark, Protaras?

    Biasanya, harga bilik di Louis St. Elias Resort & Waterpark adalah sekitar RM 1,036/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 853/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di Louis St. Elias Resort & Waterpark?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Louis St. Elias Resort & Waterpark. Waktu buka mungkin berbeza. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Louis St. Elias Resort & Waterpark mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Louis St. Elias Resort & Waterpark, Protaras. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah Louis St. Elias Resort & Waterpark menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Louis St. Elias Resort & Waterpark menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Louis St. Elias Resort & Waterpark?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Louis St. Elias Resort & Waterpark anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 428).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Louis St. Elias Resort & Waterpark