Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Hotel
5 bintang
Ahad 2/8
-
Isnin 3/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 461
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Marriott Shanghai Hotel Pudong East bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 26 Julai 2026.
Ahad 2/8
-
Isnin 3/8
Bilik Eksekutif, 2 katil double
RM 968
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Bilik Eksekutif, 1 katil king
RM 999
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Marriott Shanghai Hotel Pudong East, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 26 Julai 2026.
Terletak di Zon Pemprosesan Eksport Jinqiao, juga dikenali sebagai Bandar Hijau Komuniti Antarabangsa Biyun, Shanghai Marriott Hotel Pudong East dikelilingi oleh taman yang menakjubkan, terusan, taman...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+86 216 036 8888

Manfaat dan kemudahan di Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Marriott Shanghai Hotel Pudong East
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • TV skrin pipih

Umum

  • Tingkap
  • Akses balai eksekutif
  • Bilik keluarga
  • Bilik bersambung tersedia
  • Pemandangan tasik
  • Loker
  • Stor tersedia
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Pemandangan bandaraya

Asas

  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Baju tidur
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Dilarang merokok
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Ruang khas merokok
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Kerusi pancuran
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Tempat mandi mesra OKU
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Tandas berkongsi
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Tandas tambahan
  • Tab mandi
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi

Tempat Makan

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Bar mini
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi

Kolam renang dan spa

  • Spa
  • Tab Panas
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Tuala kolam renang
  • Sauna

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV
  • Dok telefon pintar

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Stesen Cas EV
  • Shuttle Lapangan Terbang

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Golf

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Katil bayi tersedia

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Marriott Shanghai Hotel Pudong East, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 175 ulasan bagi Marriott Shanghai Hotel Pudong East ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 26 Julai 2026.
8.8
Hebat
175 penarafan yang disahkan
Cemerlang
92
Hebat
35
Bagus
27
Okey
8
Berpatutan
5
Sederhana
4
Kurang Memuaskan
4
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Terokai penginapan lain di Shanghai yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Marriott Shanghai Hotel Pudong East. Secara keseluruhan, terdapat 9,381 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Shanghai. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 26 Julai 2026.

Eksplorasi Pudong Shanghai

Marriott Shanghai Hotel Pudong East terletak di 15 Xinjinqiao Road dalam kawasan Pudong, Shanghai. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 26 Julai 2026.
Marriott Shanghai Hotel Pudong East lokasi: 15 Xinjinqiao Road

Mercu Tanda Paling Popular

  • Shanghai New International Expo Centre4.6 km
  • Shanghai Stock Exchange7.7 km
  • Shanghai World Financial Center8 km
  • Jin Mao Tower8.2 km
  • Shanghai Tower8.6 km
  • Oriental Pearl Tower8.7 km
  • Yu Yuan Garden9.6 km
  • The Bund9.6 km
  • Fudan University-Handan Campus10.2 km
  • People's Square11.1 km
  • Nanjing Road11.1 km
  • Xintiandi11.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Marriott Shanghai Hotel Pudong East

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Marriott Shanghai Hotel Pudong East. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 26 Julai 2026.

  • Adakah harga Marriott Shanghai Hotel Pudong East berbanding dengan hotel 5 bintang di Shanghai?

    Hotel-hotel di Shanghai dengan penarafan 5 bintang secara umumnya berharga RM 710/malam, tetapi pada purata, Marriott Shanghai Hotel Pudong East tersedia dengan 23% kurang daripada purata harga di kawasan tersebut. Anda selalunya boleh menikmati penginapan di Marriott Shanghai Hotel Pudong East untuk RM 552/malam. Ini adalah tawaran hebat untuk para pengguna HotelsCombined yang merancang untuk berkunjung ke Shanghai.

  • Berapakah jarak Marriott Shanghai Hotel Pudong East ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Shanghai Hongqiao?

    Terdapat jarak 39.9 km antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Shanghai Hongqiao dan Marriott Shanghai Hotel Pudong East. Perjalanan menaiki kereta ke lapangan terbang dari hotel adalah 0j 30m dengan arus lalu lintas yang normal. Adalah penting untuk mempertimbangkan waktu kesesakan lalu lintas, terutamanya di kawasan metropolitan.

  • Adakah terdapat kolam renang di Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Ya. Pengguna HotelsCombined yang mengembara ke Shanghai selalunya mencari hotel dengan kolam renang yang tersedia. Sebilangan besar hotel mempunyai waktu operasi kolam renang, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu di Marriott Shanghai Hotel Pudong East tentang peraturan dan garis panduan kolam renang.

  • Berapakah jarak Marriott Shanghai Hotel Pudong East dari pusat bandar Shanghai?

    Marriott Shanghai Hotel Pudong East terletak 9.4 km dari pusat Yangpu, Shanghai. Dari Marriott Shanghai Hotel Pudong East, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti CITIC Square.

  • Apakah nombor telefon Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +86 216 036 8888.

  • Adakah Marriott Shanghai Hotel Pudong East mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Marriott Shanghai Hotel Pudong East menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Ya, terdapat gimnasium yang disediakan untuk tetamu Marriott Shanghai Hotel Pudong East. Gimnasium mungkin tidak dibuka 24 jam, jadi anda dinasihatkan untuk bertanya di kaunter penerimaan tetamu semasa mendaftar masuk.

  • Apakah waktu daftar keluar di Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    12:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 14:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Marriott Shanghai Hotel Pudong East, Shanghai?

    Harga untuk Marriott Shanghai Hotel Pudong East akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 552, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 356. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Ya - Marriott Shanghai Hotel Pudong East mempunyai restoran. Mereka juga mempunyai perkhidmatan bar untuk minuman.

  • Adakah Marriott Shanghai Hotel Pudong East mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Marriott Shanghai Hotel Pudong East, Shanghai. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah Marriott Shanghai Hotel Pudong East menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Marriott Shanghai Hotel Pudong East menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Marriott Shanghai Hotel Pudong East anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Julai, apabila harga biasanya paling rendah (RM 348).

  • Di kawasan manakah dalam Shanghai terletaknya Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Marriott Shanghai Hotel Pudong East terletak di dalam kawasan Pudong, Shanghai. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Marriott Shanghai Hotel Pudong East berkait dengan seluruh Shanghai.

  • Adakah terdapat hotel Marriott Hotels & Resorts lain di Shanghai?

    Secara keseluruhan, terdapat 8 lokasi di Shanghai. Penginapan Marriott Hotels & Resorts yang paling popular di Shanghai ialah Shanghai Marriott Marquis City Centre.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Marriott Shanghai Hotel Pudong East?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Marriott Shanghai Hotel Pudong East pada Khamis, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 534).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Marriott Shanghai Hotel Pudong East