Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Resort
5 bintang
Jumaat 31/7
-
Sabtu 1/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 566
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.
Jumaat 31/7
-
Sabtu 1/8
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
RM 963
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
RM 1,109
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.
Terletak di tepi laut dengan pantai berpasir peribadi. Pickalbatros Royal Moderna Sharm ""Aqua Park"- Semua termasuk mempunyai kawasan kolam renang luaran yang menghadap ke pantai keemasan Teluk Nabq....

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+20 693 710 400

Manfaat dan kemudahan di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh
  • Pantai peribadi
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Snorkeling
  • Kolam renang luar bangunan
  • Gelongsor air
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Tenis

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Staf hiburan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Hammam (Mandian Turki)
  • Pasaraya mini di lokasi
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Akses kad kunci
  • Urut kaki
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Bilik Permainan
  • Berbasikal
  • Damak (dart)
  • Menyelam
  • Snorkeling
  • Hiburan petang
  • Salun kecantikan
  • Golf mini
  • Pingpong
  • Taman air
  • Meja pool
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Kelab malam
  • Membeli-belah

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Tingkap
  • Bilik keluarga
  • Pemandangan taman
  • Bilik bersambung tersedia
  • Loker
  • Pemandangan kolam renang
  • Stor tersedia
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Lantai jubin/marmar

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Hypoallergenic
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Kemasukan peribadi
  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Bilik mandi

  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Tempat mandi awam
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Tab mandi
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Pancuran mandian

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Buah-buahan
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Kedai kopi
  • Bar mini
  • Bar snek
  • Cerek
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Mesin layan diri (snek)
  • Ruang makan

Kolam renang dan spa

  • Kolam renang yang dipanaskan
  • Spa
  • Tab Panas
  • Kolam renang luar bangunan
  • Tuala kolam renang
  • Bilik mandi wap
  • Pengurutan
  • Bar kolam renang
  • Sauna
  • Gelongsor air

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Kolan renang kanak-kanak
  • Makanan kanak-kanak
  • Buffet mesra kanak-kanak
  • Kelab kanak-kanak
  • Peralatan permainan luaran kanak-kanak
  • Khidmat penjagaan bayi/kanak-kanak (surcaj)
  • Taman permainan
  • Pagar keselamatan bayi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterikaan seluar
  • Seterika dan papan seterika
  • Mesin pengering
  • Rak pengeringan untuk pakaian

Luar

  • Perapian luar
  • Kawasan berkelah
  • Pantai peribadi
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Balkoni

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Kecergasan

  • Aerobik
  • Pusat kecergasan
  • Tenis
  • Gim

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Ulasan bagi Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 5,135 ulasan bagi Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.
9.2
Cemerlang
5135 penarafan yang disahkan
Cemerlang
4164
Hebat
455
Bagus
212
Okey
92
Berpatutan
76
Sederhana
45
Kurang Memuaskan
115
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Terokai penginapan lain di Sharm el-Sheikh yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh. Secara keseluruhan, terdapat 1,090 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Sharm el-Sheikh. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.

Eksplorasi Sharm el-Sheikh

Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh terletak di P.O. Box 215, Nabq Bay dalam kawasan , Sharm el-Sheikh. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 24 Julai 2026.
Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh lokasi: P.O. Box 215, Nabq Bay

Mercu Tanda Paling Popular

  • Rehana Beach4.4 km
  • Montazah Beach9.9 km
  • Ras Nasrani10.7 km
  • SOHO Square11.5 km
  • Shark's Bay Beach13 km
  • Maritim Jolie Ville Golf & Resort14.6 km
  • Naama Bay19 km
  • Sharm Old Market25.7 km
  • Terrazzina Beach26 km
  • NABQ Protected Area26.1 km
  • Ras Umm Sid26.3 km
  • Hadaba Beach26.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.

  • Adakah harga Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh berbanding dengan hotel 5 bintang di Sharm el-Sheikh?

    Harga setiap malam di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh selalunya adalah 17% lebih murah daripada purata hotel 5 bintang di Sharm el-Sheikh. Apabila menginap di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 918/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Sharm el-Sheikh untuk hotel 5 bintang.

  • Berapakah jarak Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Sharm El Sheikh Intl?

    Pada jarak 16.1 km, Lapangan Terbang Sharm El Sheikh Intl adalah lapangan terbang terdekat dengan Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh ke Lapangan Terbang Sharm El Sheikh Intl adalah 0j 12m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Adakah terdapat kolam renang di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh?

    Ya, Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +20 693 710 400.

  • Adakah Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh?

    Ya. Anda harus mempertimbangkan untuk tinggal di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh jika mempunyai akses ke pusat kecergasan di lokasi adalah penting.

  • Apakah waktu daftar keluar di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh?

    11:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 14:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh, Sharm el-Sheikh?

    Harga untuk Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 918, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 563. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh. Waktu buka mungkin berbeza. Sekiranya anda lebih berminat untuk minum daripada makan, terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh mempunyai perkhidmatan dobi?

    Terdapat perkhidmatan dobi di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh yang boleh digunakan oleh para tetamu. Terdapat juga papan seterika dan seterika di penginapan.

  • Adakah Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Februari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 580).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Pickalbatros Royal Moderna Resort Sharm El Sheikh