Room With A View

Penginapan & Sarapan
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 242
/Termurah kadar satu malam
Penyedia
Jumlah untuk setiap malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Room With A View

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Room With A View bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Room With A View

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Room With A View, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Terletak 5.6km dari Konanda Reef, Room With A View & Apartment Style menyediakan penginapan dengan taman, teres dan kaunter penerimaan tetamu 24 jam untuk kemudahan anda. Room With A View & Apartment ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+678 779 3407

Manfaat dan kemudahan di Room With A View

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Room With A View
  • Wi-Fi Percuma
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Penyaman udara
  • Pendiang
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Internet
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Kemudahan dobi

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kipas
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Bilik mandi

  • Tandas yang ditingkatkan
  • Bilik mandi berkongsi
  • Bilik mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Pancuran mandian

Dapur

  • Cerek elektrik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peralatan dapur
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Ruang makan
  • Dapur

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bantal hypoallergenic
  • Sinki yang direndahkan
  • Bantal bukan-bulu

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pendiang
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Pemandangan taman
  • Lantai jubin/marmar
  • Stor tersedia

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Sewa kereta
  • Pasaraya mini di lokasi
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Seterika dan papan seterika
  • Mesin pengering
  • Rak pengeringan untuk pakaian
  • Mesin basuh

Bilik Tidur

  • Katil lipat simpan
  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Taman

Ruang kerja

  • Meja

Tempat Makan

  • Meja makan

Perkara untuk dibuat

  • Permainan papan/susun suai gambar

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari

Mesra keluarga

  • Buku, DVD, muzik untuk kanak-kanak

Ulasan bagi Room With A View

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Room With A View, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 279 ulasan bagi Room With A View ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
5.9
Berpatutan
279 penarafan yang disahkan
Cemerlang
65
Hebat
41
Bagus
59
Okey
20
Berpatutan
36
Sederhana
16
Kurang Memuaskan
42
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Room With A View

Terokai penginapan lain di Port Vila yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Room With A View. Secara keseluruhan, terdapat 147 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Port Vila. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Port Vila

Room With A View terletak di Rene Pujol 889 dalam kawasan , Port Vila. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Room With A View lokasi: Rene Pujol 889

Mercu Tanda Paling Popular

  • Parliament House1.7 km
  • National Museum1.7 km
  • Evergreen Cascades Waterfall8.3 km

Soalan Lazim apabila menempah di Room With A View

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Room With A View. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Room With A View ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Port Vila Bauerfield?

    Hanya pada jarak 5.8 km, jangka masa pemanduan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Port Vila Bauerfield ke Room With A View adalah 0j 04m. Anggaran masa pemanduan mungkin berbeza bergantung pada waktu kesesakan lalu lintas di kawasan sekitarnya. Perkara ini berlaku terutamanya di kawasan metro.

  • Adakah Room With A View dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu dibenarkan membawa haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah ke Room With A View semasa penginapan mereka.

  • Apakah nombor telefon Room With A View?

    Untuk pertanyaan mengenai Room With A View dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +678 779 3407.

  • Adakah Room With A View mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Room With A View menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Room With A View?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 10:00. Untuk mendaftar masuk di Room With A View, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Room With A View, Port Vila?

    Harga bilik di Room With A View bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 211/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 207/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah Room With A View mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Room With A View. Tidak perlu membawa seterika, kerana penginapan dapat menyediakannya.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Room With A View?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Room With A View anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 339).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Room With A View