Rainbow Bay Resort

Apartmen
penarafan kelas 0
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 536
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Rainbow Bay Resort

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Rainbow Bay Resort bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Rainbow Bay Resort

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Rainbow Bay Resort, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Rainbow Bay Resort Holiday Apartments menawarkan pangsapuri-pangsapuri serba lengkap dengan pemandangan laut yang menakjubkan. Terletak 10 minit pemanduan dari Lapangan Terbang Coolangatta, ia menawar...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar09:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.

Manfaat dan kemudahan di Rainbow Bay Resort

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Rainbow Bay Resort
  • Kolam renang luar bangunan
  • Tab Panas
  • Sauna
  • Dapur
  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Ruang makan luaran
  • Penyaman udara
  • Mesin kopi
  • Kemudahan dobi

Dapur

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Peralatan dapur
  • Dapur
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Ketuhar
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Dapur memasak
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Pembakar roti
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi
  • Ruang makan

Asas

  • Peranti hotspot mudah alih
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Tong sampah

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pemandangan taman
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Pemandangan mercu tanda
  • Pemandangan kolam renang
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Sofa
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Lantai jubin/marmar

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Bilik mandi
  • Bilik mandi tambahan
  • Tab mandi
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Pancuran mandian

Luar

  • Ruang makan luaran
  • Perabot luaran
  • Kawasan berkelah
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Pemanggang
  • Balkoni

Kolam renang dan spa

  • Kolam renang yang dipanaskan
  • Tab Panas
  • Kolam renang luar bangunan
  • Kolam renang dengan pemandangan
  • Bilik mandi wap
  • Kolam renang air garam
  • Sauna

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Radio
  • Perpustakaan
  • Pemain Blu-ray
  • TV
  • Pemain DVD

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Seterika dan papan seterika
  • Mesin pengering
  • Rak pengeringan untuk pakaian
  • Mesin basuh

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Buku, DVD, muzik untuk kanak-kanak
  • Kereta sorong kanak-kanak
  • Penutup kolam renang
  • Mainan kolam renang

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Tempat Makan

  • Penghantaran barang runcit
  • Meja makan

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat

Perkara untuk dibuat

  • Permainan papan/susun suai gambar

Ulasan bagi Rainbow Bay Resort

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Rainbow Bay Resort, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 530 ulasan bagi Rainbow Bay Resort ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
9.0
Cemerlang
530 penarafan yang disahkan
Cemerlang
327
Hebat
116
Bagus
47
Okey
13
Berpatutan
16
Sederhana
7
Kurang Memuaskan
4
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Rainbow Bay Resort

Terokai penginapan lain di Coolangatta yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Rainbow Bay Resort. Secara keseluruhan, terdapat 333 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Coolangatta. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Coolangatta

Rainbow Bay Resort terletak di dalam kawasan , Coolangatta. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Lokasi tepat diberikan selepas tempahan dilakukan

Mercu Tanda Paling Popular

  • Rainbow Bay232 m
  • Snapper Rocks296 m
  • Greenmount Beach0.8 km
  • Coolangatta0.9 km
  • Showcase on the Beach1.1 km
  • Kirra Beach1.9 km
  • Border Park Raceway2.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Rainbow Bay Resort

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Rainbow Bay Resort. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Rainbow Bay Resort ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Coolangatta Gold Coast?

    Dengan jarak 7 km antara Rainbow Bay Resort dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Coolangatta Gold Coast, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 05m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Adakah Rainbow Bay Resort mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Rainbow Bay Resort menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Rainbow Bay Resort?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 09:00. Untuk mendaftar masuk di Rainbow Bay Resort, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Rainbow Bay Resort, Coolangatta?

    Biasanya, harga bilik di Rainbow Bay Resort adalah sekitar RM 710/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 573/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah Rainbow Bay Resort mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Rainbow Bay Resort, Coolangatta. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Rainbow Bay Resort