Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Apartmen
penarafan kelas 0
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 858
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
King room, 1 katil king
Bilik Resort, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil twin
Double room, 1 katil double
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.

Manfaat dan kemudahan di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa
  • Tab Panas
  • Wi-Fi
  • Penyaman udara
  • Kemudahan dobi
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Pusat Perniagaan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Internet
  • Restoran
  • Spa

Umum

  • Restoran
  • Pengering Rambut
  • Kedai cenderamata
  • Kemudahan dobi
  • Lif
  • Penyaman udara
  • Bar mini
  • Peti sejuk
  • Peti keselamatan
  • Servis bilik
  • Tab Panas
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Ruang khas merokok
  • Stor tersedia

Aktiviti

  • Pendakian
  • Menyelam skuba

Perkhidmatan

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Pusat Perniagaan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Khidmat dobi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Spa
Paparkan semua 24 kemudahan

Ulasan bagi Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,002 ulasan bagi Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.0
Hebat1,002 penarafan yang disahkan
8.0Solo
8.1Pasangan
7.9Keluarga
8.0Rakan-rakan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Terokai penginapan lain di Port Douglas yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa. Secara keseluruhan, terdapat 813 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Port Douglas. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Port Douglas

Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa terletak di dalam kawasan , Port Douglas. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Mercu Tanda Paling Popular

Wildlife Habitat

Pemanduan 5 min

2.0 km

Port Douglas Wharf and Shipwreck Museum

Pemanduan 12 min

7.0 km

St Mary's by the Sea Chapel

Pemanduan 12 min

7.1 km

Wildlife Habitat

Pemanduan 5 min

2.0 km

Port Douglas Wharf and Shipwreck Museum

Pemanduan 12 min

7.0 km

St Mary's by the Sea Chapel

Pemanduan 12 min

7.1 km

Lapangan Terbang Terdekat

Soalan Lazim apabila menempah di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa?

    11:00 adalah waktu daftar keluar di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa, Port Douglas?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 1,897 setiap malam untuk menginap di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 771 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah terdapat restoran di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa?

    Ya, terdapat restoran pada lokasi di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa, Port Douglas.

  • Adakah Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa.

  • Adakah terdapat hotel Pullman lain di Port Douglas?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Port Douglas. Penginapan Pullman yang paling popular di Port Douglas ialah Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa pada Isnin, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 2,248).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Pullman Port Douglas Sea Temple Resort & Spa