President Hotel Athens

Hotel
4 bintang
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 425
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi President Hotel Athens

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk President Hotel Athens bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil twin
Deluxe room, 1 katil twin
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 1 katil twin
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 2 katil twin
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 1 katil twin
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 2 katil twin
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil twin
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 2 katil twin
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai President Hotel Athens

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang President Hotel Athens, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
President Hotel Athens terletak di tengah-tengah Athens dan 500 meter dari Stesen Metro Panormou. Ia menawarkan tempat penginapan yang selesa, serta teres atas bumbung yang indah dengan kolam renang b...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+30 210 698 9000
Nombor lesen: 0206Κ014Α0028900

Manfaat dan kemudahan di President Hotel Athens

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di President Hotel Athens
  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Hypoallergenic
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Umum

  • Tingkap
  • Bilik keluarga
  • Bilik bersambung tersedia
  • Pemandangan gunung
  • Stor tersedia
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Pemandangan bandaraya

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Bilik mandi

  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Tab mandi
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Pancuran mandian

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Perpustakaan
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • Buku-buku
  • TV

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Kolam Renang

  • Kolam renang luar bangunan
  • Tuala kolam renang
  • Kolam renang dengan pemandangan
  • Kolam mandi ruftop
  • Bar kolam renang

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Bilik Tidur

  • Katil lebih panjang (> 2 meter)
  • Bantal bulu
  • Soket berdekatan katil
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)
  • Shuttle Lapangan Terbang

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak

Luar

  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Salun kecantikan

Kecergasan

  • Pusat kecergasan
  • Gim

Ulasan bagi President Hotel Athens

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di President Hotel Athens, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 6,012 ulasan bagi President Hotel Athens ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
8.7
Hebat
6012 penarafan yang disahkan
Cemerlang
2350
Hebat
1186
Bagus
1059
Okey
474
Berpatutan
461
Sederhana
198
Kurang Memuaskan
284
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan President Hotel Athens

Terokai penginapan lain di Athens yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan President Hotel Athens. Secara keseluruhan, terdapat 13,307 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Athens. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

Eksplorasi Ambelokipi Athens

President Hotel Athens terletak di 43 Kifissias Avenue dalam kawasan Ambelokipi, Athens. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 23 Julai 2026.
President Hotel Athens lokasi: 43 Kifissias Avenue

Mercu Tanda Paling Popular

  • Athens Concert Hall1.2 km
  • Athens Gallery2.3 km
  • Central Athens2.6 km
  • National Archaeological Museum2.7 km
  • University of Athens2.8 km
  • National Gardens2.9 km
  • Syntagma Square3.1 km
  • National Bank of Greece3.2 km
  • Omonia Square3.2 km
  • Temple of Olympian Zeus3.5 km
  • Arch of Hadrian3.5 km
  • Monastiraki3.6 km
  • Sejauh mana President Hotel Athens dari Hellenic Motor Museum?

    President Hotel Athens terletak lebih kurang 3 km dari Hellenic Motor Museum, salah satu mercu tanda Athens yang paling popular.

  • Adakah President Hotel Athens berhampiran dengan Athens Concert Hall?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 1.2 km antara Athens Concert Hall dan President Hotel Athens.

Soalan Lazim apabila menempah di President Hotel Athens

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di President Hotel Athens. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

  • Adakah harga President Hotel Athens berbanding dengan hotel 4 bintang di Athens?

    President Hotel Athens secara umumnya mempunyai harga lebih rendah daripada purata harga hotel 4 bintang di Athens. Pada purata, anda mungkin akan membayar RM 643 untuk setiap malam di Athens. President Hotel Athens akan mengenakan RM 719 untuk setiap malam, iaitu 12% lebih murah daripada purata harga hotel di Athens.

  • Berapakah jarak President Hotel Athens ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Athens Eleftherios V.?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 27.1 km antara President Hotel Athens dan Lapangan Terbang Athens Eleftherios V. (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 21m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Adakah terdapat kolam renang di President Hotel Athens?

    Ya, President Hotel Athens mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Berapakah jarak President Hotel Athens dari pusat bandar Athens?

    President Hotel Athens terletak 0.1 km dari pusat Ambelokipi, Athens. Anda boleh melawat Temple of Hephaestus, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari President Hotel Athens dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon President Hotel Athens?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu President Hotel Athens pada +30 210 698 9000.

  • Adakah President Hotel Athens mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, President Hotel Athens menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di President Hotel Athens?

    Ya, President Hotel Athens mempunyai pusat kecergasan yang tersedia untuk para tetamu sepanjang penginapan mereka.

  • Apakah waktu daftar keluar di President Hotel Athens?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:00. Untuk mendaftar masuk di President Hotel Athens, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di President Hotel Athens, Athens?

    Biasanya, harga bilik di President Hotel Athens adalah sekitar RM 719/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 93/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di President Hotel Athens?

    Ya - President Hotel Athens mempunyai restoran. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah President Hotel Athens mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Adakah President Hotel Athens menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, President Hotel Athens menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di President Hotel Athens?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan President Hotel Athens anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 433).

  • Di kawasan manakah dalam Athens terletaknya President Hotel Athens?

    President Hotel Athens terletak di dalam kawasan Ambelokipi, Athens. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana President Hotel Athens berkait dengan seluruh Athens.

  • Sejauh mana President Hotel Athens dari Hellenic Motor Museum?

    President Hotel Athens terletak lebih kurang 3 km dari Hellenic Motor Museum, salah satu mercu tanda Athens yang paling popular.

  • Adakah President Hotel Athens berhampiran dengan Athens Concert Hall?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 1.2 km antara Athens Concert Hall dan President Hotel Athens.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di President Hotel Athens