Hôtel Première Classe Laon

Hotel
1 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 152
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hôtel Première Classe Laon

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hôtel Première Classe Laon bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 152
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 157
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hôtel Première Classe Laon

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hôtel Première Classe Laon, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Terletak di Laon, 46km dari Stesen Keretapi Saint-Quentin, Premiere Classe Laon mempunyai pemandangan taman. Tempat penginapan ini adalah bebas rokok dan terletak 2.7km dari Stesen Keretapi Laon. Di P...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk17:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 3 23 23 03 02

Manfaat dan kemudahan di Hôtel Première Classe Laon

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hôtel Première Classe Laon
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Daftar Keluar Ekspres

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Sabun badan
  • Tuala
  • Kipas
  • Penyaman udara
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Pemanasan
  • Tong sampah

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Dilarang merokok
  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Bantal bukan-bulu
  • Parkir yang boleh diakses
  • Tempat mandi mesra OKU

Bilik mandi

  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Tandas tambahan

Tempat Makan

  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Mesin layan diri (snek)
  • Ruang makan

Umum

  • Pemandangan jalan sunyi
  • Bilik keluarga
  • Pemandangan taman
  • Pemandangan halaman dalaman

Parkir dan pengangkutan

  • Stesen Cas EV
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Media dan hiburan

  • TV kabel atau satelit
  • TV skrin pipih
  • TV

Bilik Tidur

  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Daftar Keluar Ekspres

Luar

  • Taman

Ruang kerja

  • Meja

Mesra keluarga

  • Pagar keselamatan bayi

Ulasan bagi Hôtel Première Classe Laon

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hôtel Première Classe Laon, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,199 ulasan bagi Hôtel Première Classe Laon ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
6.4
Okey
1199 penarafan yang disahkan
Cemerlang
148
Hebat
169
Bagus
199
Okey
146
Berpatutan
182
Sederhana
103
Kurang Memuaskan
253
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hôtel Première Classe Laon

Terokai penginapan lain di Laon yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hôtel Première Classe Laon. Secara keseluruhan, terdapat 92 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Laon. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Laon

Hôtel Première Classe Laon terletak di Rue Nicolas Appert dalam kawasan , Laon. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Hôtel Première Classe Laon lokasi: Rue Nicolas Appert

Mercu Tanda Paling Popular

  • Musee de Laon2.2 km
  • Laon Cathedral2.3 km
  • Laon-Couvron Air Base10.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Hôtel Première Classe Laon

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hôtel Première Classe Laon. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Hôtel Première Classe Laon berbanding dengan hotel 1 bintang di Laon?

    Terdapat 41% perbezaan harga purata setiap malam bagi hotel 1 bintang di Laon dengan harga purata setiap malam di Hôtel Première Classe Laon. Harga Hôtel Première Classe Laon adalah hanya RM 170/malam dan dianggap sebagai tawaran yang sangat baik apabila menginap di Laon.

  • Adakah Hôtel Première Classe Laon dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Hôtel Première Classe Laon adalah mesra haiwan. Jangan bimbang untuk membawa haiwan kesayangan anda jika menginap di Hôtel Première Classe Laon.

  • Apakah nombor telefon Hôtel Première Classe Laon?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Hôtel Première Classe Laon pada +33 3 23 23 03 02.

  • Adakah Hôtel Première Classe Laon mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hôtel Première Classe Laon menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hôtel Première Classe Laon?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:00. Untuk mendaftar masuk di Hôtel Première Classe Laon, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 17:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hôtel Première Classe Laon, Laon?

    Harga untuk Hôtel Première Classe Laon akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 170, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 142. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah Hôtel Première Classe Laon menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hôtel Première Classe Laon menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hôtel Première Classe Laon?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hôtel Première Classe Laon anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 159).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hôtel Première Classe Laon