Pousada Vila das Velas

Rumah Penginapan
3 bintang
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Pousada Vila das Velas
Penyedia untuk Pousada Vila das Velas
Penyedia untuk Pousada Vila das Velas
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Pousada Vila das Velas

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Pousada Vila das Velas bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8

Mengenai Pousada Vila das Velas

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Pousada Vila das Velas, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Dengan seni bina yang disepadukan dengan persekitaran semula jadi Ilha Bela, Pousada Vila das Velas menawarkan kolam renang luaran dan WiFi percuma di kawasan awam. Menyediakan suasana yang mesra, bil...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+55 11 99919 1387

Manfaat dan kemudahan di Pousada Vila das Velas

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Pousada Vila das Velas
  • Pantai peribadi
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna
  • Wi-Fi Percuma
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Balkoni
  • Penyaman udara
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Shuttle Lapangan Terbang

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Syampu
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Perapi rambut

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pemandangan laut
  • Pemandangan taman
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Stor tersedia

Kolam renang dan spa

  • Pengurutan
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna
  • Bilik mandi wap

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Pengering Rambut
  • Bilik Mandi Persendirian

Luar

  • Balkoni
  • Ruang makan luaran
  • Pantai peribadi
  • Taman

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Bar snek
  • Bar/Balai Menunggu

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Peti keselamatan

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Mesra OKU

Dobi

  • Kemudahan dobi

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil

Ruang kerja

  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Permainan papan/susun suai gambar

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Pousada Vila das Velas

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Pousada Vila das Velas, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,822 ulasan bagi Pousada Vila das Velas ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
9.4
Cemerlang
1822 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1461
Hebat
211
Bagus
106
Okey
26
Berpatutan
9
Sederhana
6
Kurang Memuaskan
3
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Pousada Vila das Velas

Terokai penginapan lain di Ilhabela yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Pousada Vila das Velas. Secara keseluruhan, terdapat 1,297 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Ilhabela. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

Eksplorasi Pereque Ilhabela

Pousada Vila das Velas terletak di Rua do Guaia, 51 dalam kawasan Pereque, Ilhabela. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Pousada Vila das Velas lokasi: Rua do Guaia, 51

Mercu Tanda Paling Popular

  • Ferryboat Port0.6 km
  • Pereque Beach1.1 km
  • Itaguacu Beach1.6 km
  • Marina Porto Ilhabela2 km
  • Ilhabela Stadium2 km
  • Cabras Island2.6 km
  • Cel. Juliao Square4.3 km
  • Nossa Senhora D' Ajuda e Bom Sucesso Church4.4 km
  • Portinho Beach4.7 km
  • Yacht Club de Ilhabela4.7 km
  • Feiticeira Beach5.1 km
  • Yacht Club Santos5.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Pousada Vila das Velas

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Pousada Vila das Velas. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

  • Adakah harga Pousada Vila das Velas berbanding dengan hotel 3 bintang di Ilhabela?

    Pousada Vila das Velas secara umumnya mempunyai harga lebih rendah daripada purata harga hotel 3 bintang di Ilhabela. Pada purata, anda mungkin akan membayar RM 310 untuk setiap malam di Ilhabela. Pousada Vila das Velas akan mengenakan RM 497 untuk setiap malam, iaitu 60% lebih murah daripada purata harga hotel di Ilhabela.

  • Adakah terdapat kolam renang di Pousada Vila das Velas?

    Ya. Pengguna HotelsCombined yang mengembara ke Ilhabela selalunya mencari hotel dengan kolam renang yang tersedia. Sebilangan besar hotel mempunyai waktu operasi kolam renang, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu di Pousada Vila das Velas tentang peraturan dan garis panduan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Pousada Vila das Velas?

    Untuk pertanyaan mengenai Pousada Vila das Velas dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +55 11 99919 1387.

  • Adakah Pousada Vila das Velas mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Pousada Vila das Velas menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Pousada Vila das Velas?

    Ya, Pousada Vila das Velas mempunyai pusat kecergasan yang tersedia untuk para tetamu sepanjang penginapan mereka.

  • Apakah waktu daftar keluar di Pousada Vila das Velas?

    12:00 adalah waktu daftar keluar di Pousada Vila das Velas. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Pousada Vila das Velas, Ilhabela?

    RM 409 untuk satu malam adalah harga terbaik yang ditemui baru-baru ini untuk bilik di Pousada Vila das Velas, dengan tawaran purata sekitar RM 497 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat harga semasa.

  • Adakah Pousada Vila das Velas mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Pousada Vila das Velas.

  • Adakah Pousada Vila das Velas menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Pousada Vila das Velas menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Pousada Vila das Velas?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Pousada Vila das Velas anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 221).

  • Di kawasan manakah dalam Ilhabela terletaknya Pousada Vila das Velas?

    Pousada Vila das Velas terletak di dalam kawasan Pereque, Ilhabela. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Pousada Vila das Velas berkait dengan seluruh Ilhabela.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Pousada Vila das Velas