Pirita Marina Hotel & Spa

Hotel
3 bintang
Jumaat 10/7
-
Sabtu 11/7
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Pirita Marina Hotel & Spa
Penyedia untuk Pirita Marina Hotel & Spa
Penyedia untuk Pirita Marina Hotel & Spa
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Pirita Marina Hotel & Spa

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Pirita Marina Hotel & Spa bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 3 Julai 2026.
Jumaat 10/7
-
Sabtu 11/7

Mengenai Pirita Marina Hotel & Spa

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Pirita Marina Hotel & Spa, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 3 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:30
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+372 639 8600

Manfaat dan kemudahan di Pirita Marina Hotel & Spa

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Pirita Marina Hotel & Spa
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Parkir percuma
  • Pusat Perniagaan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Internet
  • Spa
  • Khidmat dobi
  • Kemudahan dobi

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Servis bilik
  • Pusat Perniagaan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Kaunter Daftar 24 J

Perkara untuk dibuat

  • Salun kecantikan
  • Sewa basikal
  • Kedai cenderamata
  • Pendakian

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Lif
  • Ruang khas merokok

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi

Tempat Makan

  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu

Asas

  • Internet
  • Penyaman udara

Spa

  • Sauna
  • Spa

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir percuma

Umum

  • Stor tersedia

Keselamatan dan kesihatan

  • Peti keselamatan

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak

Kecergasan

  • Tenis

Ulasan bagi Pirita Marina Hotel & Spa

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Pirita Marina Hotel & Spa, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 3,440 ulasan bagi Pirita Marina Hotel & Spa ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 3 Julai 2026.
7.4
Bagus
3440 penarafan yang disahkan
Cemerlang
827
Hebat
555
Bagus
936
Okey
411
Berpatutan
381
Sederhana
173
Kurang Memuaskan
157
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Skor oleh penyedia

Hotel Serupa dengan Pirita Marina Hotel & Spa

Terokai penginapan lain di Tallinn yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Pirita Marina Hotel & Spa. Secara keseluruhan, terdapat 1,455 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Tallinn. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 3 Julai 2026.

Eksplorasi Pirita Tallinn

Pirita Marina Hotel & Spa terletak di Purje 9 dalam kawasan Pirita, Tallinn. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 3 Julai 2026.
Pirita Marina Hotel & Spa lokasi: Purje 9

Mercu Tanda Paling Popular

  • Tallinn Song Festival Grounds2.6 km
  • Tallinn TV Tower3.6 km
  • Tallinna Sadam4.3 km
  • Tallinn Synagogue4.4 km
  • Tallink4.6 km
  • Oleviste Kogudus5.1 km
  • Mustpeade Maja5.3 km
  • Estonian National Opera5.4 km
  • Raeapteek5.4 km
  • Vanalinn5.5 km
  • Tallinn Town Hall5.5 km
  • Kalevi Spordihall5.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Pirita Marina Hotel & Spa

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Pirita Marina Hotel & Spa. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 3 Julai 2026.
  • Berapakah jarak Pirita Marina Hotel & Spa ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tallinn?

    Hanya pada jarak 9.1 km, jangka masa pemanduan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tallinn ke Pirita Marina Hotel & Spa adalah 0j 07m. Anggaran masa pemanduan mungkin berbeza bergantung pada waktu kesesakan lalu lintas di kawasan sekitarnya. Perkara ini berlaku terutamanya di kawasan metro.

  • Apakah nombor telefon Pirita Marina Hotel & Spa?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +372 639 8600 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Pirita Marina Hotel & Spa.

  • Apakah waktu daftar keluar di Pirita Marina Hotel & Spa?

    12:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 14:30.

  • Adakah terdapat restoran di Pirita Marina Hotel & Spa?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Pirita Marina Hotel & Spa. Waktu buka mungkin berbeza. Mereka juga mempunyai perkhidmatan bar untuk minuman.

  • Adakah Pirita Marina Hotel & Spa mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Pirita Marina Hotel & Spa?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Pirita Marina Hotel & Spa anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 106).

  • Di kawasan manakah dalam Tallinn terletaknya Pirita Marina Hotel & Spa?

    Pirita Marina Hotel & Spa terletak di dalam kawasan Pirita, Tallinn. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Pirita Marina Hotel & Spa berkait dengan seluruh Tallinn.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Pirita Marina Hotel & Spa