Hotel Pension Mariahilf

Penginapan & Sarapan
3 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 428
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Pension Mariahilf

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Pension Mariahilf bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Pension Mariahilf

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Pension Mariahilf, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk13:30
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+43 1586 1781

Manfaat dan kemudahan di Hotel Pension Mariahilf

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Pension Mariahilf
  • Wi-Fi Percuma
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Penyaman udara
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Internet
  • Parkir
  • Servis bilik
  • Pengering Rambut
  • Daftar Keluar Ekspres

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Umum

  • Tingkap
  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Bilik bersambung tersedia
  • Sofa
  • Telefon
  • Lantai jubin/marmar
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Dapur

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peralatan dapur
  • Peti sejuk
  • Dapur
  • Dapur

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Lif
  • Kerusi pancuran
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Kemasukan peribadi

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Bilik mandi tambahan
  • Tab mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Daftar Keluar Ekspres

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Parkir dan pengangkutan

  • Stesen Cas EV
  • Parkir
  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Meja makan

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Dobi

  • Perkhidmatan menyeterika
  • Seterika dan papan seterika

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Buku, DVD, muzik untuk kanak-kanak

Ulasan bagi Hotel Pension Mariahilf

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Pension Mariahilf, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,163 ulasan bagi Hotel Pension Mariahilf ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
8.1
Hebat
1163 penarafan yang disahkan
Cemerlang
496
Hebat
326
Bagus
174
Okey
73
Berpatutan
52
Sederhana
20
Kurang Memuaskan
23
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Pension Mariahilf

Terokai penginapan lain di Vienna yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Pension Mariahilf. Secara keseluruhan, terdapat 6,284 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Vienna. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Mariahilf Vienna

Hotel Pension Mariahilf terletak di Mariahilfer Straße 49 dalam kawasan Mariahilf, Vienna. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Hotel Pension Mariahilf lokasi: Mariahilfer Straße 49

Mercu Tanda Paling Popular

  • Kunsthistorisches Museum0.7 km
  • Theater an der Wien0.7 km
  • Parlamentsgebäude1 km
  • Wiener Staatsoper1.2 km
  • Karlsplatz1.2 km
  • Hofburg1.2 km
  • Vienna Museum1.4 km
  • Karntner Strasse1.4 km
  • Universität Wien1.6 km
  • Stephansplatz1.7 km
  • Cathedral of Vienna1.7 km
  • Hotel Metropole2.1 km
  • Sejauh mana Hotel Pension Mariahilf dari Schönbrunn Palace?

    Hotel Pension Mariahilf adalah tempat yang baik untuk menginap Schönbrunn Palace. Ia sejauh 3.7 km.

  • Adakah Hotel Pension Mariahilf berhampiran dengan Prater?

    Prater juga merupakan tempat yang popular untuk dilihat di Vienna. Ia adalah 3.8 km dari Hotel Pension Mariahilf.

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Pension Mariahilf

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Pension Mariahilf. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Hotel Pension Mariahilf berbanding dengan hotel 3 bintang di Vienna?

    Harga setiap malam di Hotel Pension Mariahilf selalunya adalah 18% lebih murah daripada purata hotel 3 bintang di Vienna. Apabila menginap di Hotel Pension Mariahilf, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 452/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Vienna untuk hotel 3 bintang.

  • Berapakah jarak Hotel Pension Mariahilf ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Vienna Intl?

    Dengan jarak 29.3 km antara Hotel Pension Mariahilf dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Vienna Intl, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 22m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Vienna Intl ke Hotel Pension Mariahilf?

    Hotel Pension Mariahilf mempunyai parkir untuk tetamu hotel, jadi bagi kebanyakan pengunjung yang menghabiskan masa di Vienna, menyewa kereta pada sekitar RM 118/hari mungkin merupakan pilihan terbaik. Ini akan memberi anda kebolehan untuk pergi dari dan kembali ke Lapangan Terbang Vienna Intl, dan juga memberi anda fleksibiliti untuk bersiar di kawasan tersebut. Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Vienna Intl, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Berapakah jarak Hotel Pension Mariahilf dari pusat bandar Vienna?

    Pusat bagi Neubau, Vienna, terletak 0.6 km dari pintu hadapan Hotel Pension Mariahilf. Anda boleh menemui ramai pelancong di tempat seperti Karlsplatz Museum, yang anda boleh kunjungi dari Hotel Pension Mariahilf menggunakan sebarang jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Hotel Pension Mariahilf?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Hotel Pension Mariahilf, sila hubungi +43 1586 1781.

  • Adakah Hotel Pension Mariahilf mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Pension Mariahilf menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Pension Mariahilf?

    Hotel Pension Mariahilf mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 13:30, dan waktu daftar keluar sebelum 11:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Pension Mariahilf, Vienna?

    Biasanya, harga bilik di Hotel Pension Mariahilf adalah sekitar RM 452/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 303/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Pension Mariahilf?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Pension Mariahilf anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 384).

  • Di kawasan manakah dalam Vienna terletaknya Hotel Pension Mariahilf?

    Hotel Pension Mariahilf terletak di dalam kawasan Mariahilf, Vienna. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Hotel Pension Mariahilf berkait dengan seluruh Vienna.

  • Sejauh mana Hotel Pension Mariahilf dari Schönbrunn Palace?

    Hotel Pension Mariahilf adalah tempat yang baik untuk menginap Schönbrunn Palace. Ia sejauh 3.7 km.

  • Adakah Hotel Pension Mariahilf berhampiran dengan Prater?

    Prater juga merupakan tempat yang popular untuk dilihat di Vienna. Ia adalah 3.8 km dari Hotel Pension Mariahilf.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Pension Mariahilf