Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Hotel
4 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 380
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil king
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 2 katil king
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites terletak di Prague, 500 meter dari Jambatan Charles. Ia menawarkan WiFi percuma. Istana Prague terletak 500 meter dari tempat penginapan ini. Semua unit ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+420 727 916 783

Manfaat dan kemudahan di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites
  • Restoran
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Kemudahan dobi
  • Pengering Rambut

Dapur

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Ketuhar
  • Peralatan dapur
  • Dapur memasak
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi
  • Ruang makan
  • Dapur
  • Dapur

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga
  • Pangsapuri peribadi dalam bangunan
  • Ruang khas merokok
  • Kemasukan peribadi

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • Konsol permainan
  • Perkhidmatan penstriman
  • TV

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Perabot luaran
  • Taman

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Peti keselamatan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Peti deposit keselamatan
  • Akses kad kunci
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Seterika dan papan seterika
  • Mesin basuh

Bilik Tidur

  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Tempat Makan

  • Restoran
  • Meja makan

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Ulasan bagi Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 2,926 ulasan bagi Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
9.6
Cemerlang
2926 penarafan yang disahkan
Cemerlang
2577
Hebat
215
Bagus
92
Okey
19
Berpatutan
12
Sederhana
4
Kurang Memuaskan
7
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Terokai penginapan lain di Praha yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites. Secara keseluruhan, terdapat 6,178 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Praha. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Prague 1 Praha

Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites terletak di Maltézské Námestí 8 dalam kawasan Prague 1, Praha. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites lokasi: Maltézské Námestí 8

Mercu Tanda Paling Popular

  • Kampa356 m
  • Wallenstein Palace0.4 km
  • Charles Bridge0.4 km
  • Prague Castle0.6 km
  • Katedrála svatého Víta0.6 km
  • Charles University0.8 km
  • Národní divadlo0.8 km
  • Starý židovský hřbitov1 km
  • Sex Machines Museum1.1 km
  • Staroměstské náměstí1.1 km
  • Prague City Centre1.2 km
  • Strahovský klášter1.2 km
  • Sejauh mana Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites dari Vysehrad?

    Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites adalah tempat yang baik untuk menginap Vysehrad. Ia sejauh 2.7 km.

Soalan Lazim apabila menempah di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites berbanding dengan hotel 4 bintang di Praha?

    Hotel-hotel di Praha dengan penarafan 4 bintang secara umumnya berharga RM 529/malam, tetapi pada purata, Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites tersedia dengan 53% kurang daripada purata harga di kawasan tersebut. Anda selalunya boleh menikmati penginapan di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites untuk RM 816/malam. Ini adalah tawaran hebat untuk para pengguna HotelsCombined yang merancang untuk berkunjung ke Praha.

  • Berapakah jarak Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Praha Václav Havel Prague?

    Jarak antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Praha Václav Havel Prague dan Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites adalah 16.5 km dan jangka masa pemanduan adalah lebih kurang 0j 12m. Masa pemanduan anda antara kedua-duanya boleh berbeza-beza berdasarkan waktu dan trend lalu lintas kawasan tersebut.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Praha Václav Havel Prague ke Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites?

    Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Praha Václav Havel Prague, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Apakah nombor telefon Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites?

    Cara terbaik untuk menghubungi Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites adalah dengan menghubungi +420 727 916 783.

  • Adakah Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites?

    Waktu daftar keluar standard di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites adalah 10:00. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 15:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah harga untuk menginap di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites, Praha?

    Harga bilik di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 816/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 390/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites?

    Terdapat restoran yang terletak di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran.

  • Adakah Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Februari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 351).

  • Di kawasan manakah dalam Praha terletaknya Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites?

    Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites terletak di dalam kawasan Prague 1, Praha. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites berkait dengan seluruh Praha.

  • Sejauh mana Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites dari Vysehrad?

    Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites adalah tempat yang baik untuk menginap Vysehrad. Ia sejauh 2.7 km.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Old Royal Post Boutique Hotel & Premium Suites