Hotel

Nesbitt Arms Boutique Hotel

3 bintang
8.8
Cemerlang
berdasarkan 514 ulasan
514 penarafan yang disahkan
Ahad 1/11
-
Isnin 2/11
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 518
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Nesbitt Arms Boutique Hotel

Ahad 1/11
-
Isnin 2/11
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Nesbitt Arms Boutique Hotel

Bar & Restoran McCaffertys di dalam hotel kini dibuka. Hotel yang dikendalikan oleh keluarga ini terletak di pusat Ardara, hanya 1 km dari pantai, menawarkan bar/bistro, restoran dan bilik-bilik yang ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk16:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+353 749 541 103

Manfaat dan kemudahan di Nesbitt Arms Boutique Hotel

  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Internet

Ulasan bagi Nesbitt Arms Boutique Hotel

8.8
Hebat
514 penarafan yang disahkan
Cemerlang
286
Hebat
100
Bagus
84
Okey
18
Berpatutan
16
Sederhana
4
Kurang Memuaskan
6
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Nesbitt Arms Boutique Hotel

Eksplorasi Ardara

Nesbitt Arms Boutique Hotel lokasi: The Diamond

Mercu Tanda Paling Popular

  • Ardara Heritage Centre51 m
  • Ardara Fort0.9 km
  • Owenea Bridge Standing Stone2 km
  • Stephen Bennett Studio Gallery2.5 km
  • Sandfield Pitch and Putt Course3.6 km
  • Assaranca Falls6.4 km
  • Dorlin Strand7 km
  • Inishkeel9.9 km

Soalan Lazim apabila menempah di Nesbitt Arms Boutique Hotel

  • Adakah harga Nesbitt Arms Boutique Hotel berbanding dengan hotel 3 bintang di Ardara?

    Kadar purata untuk satu malam di Nesbitt Arms Boutique Hotel adalah 14% lebih rendah daripada kadar purata di Ardara untuk hotel 3 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Nesbitt Arms Boutique Hotel biasanya adalah RM 770, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Ardara.

  • Apakah nombor telefon Nesbitt Arms Boutique Hotel?

    Untuk pertanyaan mengenai Nesbitt Arms Boutique Hotel dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +353 749 541 103.

  • Adakah Nesbitt Arms Boutique Hotel mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Nesbitt Arms Boutique Hotel menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Nesbitt Arms Boutique Hotel?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:00. Untuk mendaftar masuk di Nesbitt Arms Boutique Hotel, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 16:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Nesbitt Arms Boutique Hotel, Ardara?

    Harga untuk Nesbitt Arms Boutique Hotel akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 770, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 679. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Nesbitt Arms Boutique Hotel?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Nesbitt Arms Boutique Hotel. Waktu buka mungkin berbeza. hotel juga mempunyai bar.

  • Adakah Nesbitt Arms Boutique Hotel mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Nesbitt Arms Boutique Hotel. Tidak perlu membawa seterika, kerana penginapan dapat menyediakannya.

  • Adakah Nesbitt Arms Boutique Hotel menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Nesbitt Arms Boutique Hotel menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Nesbitt Arms Boutique Hotel