Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Hotel
3 bintang
Khamis 6/8
-
Jumaat 7/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 145
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Nacional Inn Curitiba Torres bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Khamis 6/8
-
Jumaat 7/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Nacional Inn Curitiba Torres, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Terletak di tengah-tengah Curitiba, Hotel Nacional Inn Curitiba Torres mempunyai kolam renang suhu bilik dalaman, bilik persidangan dan tempat letak kereta persendirian. Tempat penginapan ini juga mem...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+55 413 014 4341

Manfaat dan kemudahan di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres
  • Kolam renang luar bangunan
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir valet
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Peranti hotspot mudah alih
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bilik persidangan
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J

Umum

  • Bilik keluarga
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Bilik bersambung tersedia
  • Loker
  • Telefon
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Kolam renang dan spa

  • Kolam mandi ruftop
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir valet
  • Parkir peribadi

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Luar

  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Penutup soket keselamatan kanan-kanak

Ruang kerja

  • Meja

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 3,052 ulasan bagi Hotel Nacional Inn Curitiba Torres ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
8.1
Hebat
3052 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1228
Hebat
705
Bagus
555
Okey
197
Berpatutan
161
Sederhana
83
Kurang Memuaskan
123
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Terokai penginapan lain di Curitiba yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Nacional Inn Curitiba Torres. Secara keseluruhan, terdapat 1,706 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Curitiba. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.

Eksplorasi Centro Curitiba

Hotel Nacional Inn Curitiba Torres terletak di Rua Mariano Torres, 976 dalam kawasan Centro, Curitiba. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Hotel Nacional Inn Curitiba Torres lokasi: Rua Mariano Torres, 976

Mercu Tanda Paling Popular

  • Museu Ferroviário0.6 km
  • Estádio Vila Capanema0.7 km
  • Centro Cultural Teatro Guaíra0.8 km
  • Public Park1.3 km
  • Praça Tiradentes1.3 km
  • Rua XV de Novembro1.4 km
  • Estádio Couto Pereira1.4 km
  • Curitiba's Memorial1.5 km
  • Shopping Mueller1.6 km
  • Arena da Baixada2.2 km
  • Novo Batel2.3 km
  • Jardim Botânico de Curitibaritiba2.3 km
  • Sejauh mana Hotel Nacional Inn Curitiba Torres dari Arena da Baixada?

    Hotel Nacional Inn Curitiba Torres terletak lebih kurang 2.2 km dari Arena da Baixada, salah satu mercu tanda Curitiba yang paling popular.

  • Adakah Hotel Nacional Inn Curitiba Torres berhampiran dengan Estádio Vila Capanema?

    Jarak dari Hotel Nacional Inn Curitiba Torres ke Estádio Vila Capanema adalah 0.7 km.

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.

  • Adakah harga Hotel Nacional Inn Curitiba Torres berbanding dengan hotel 3 bintang di Curitiba?

    Harga setiap malam di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres selalunya adalah 12% lebih murah daripada purata hotel 3 bintang di Curitiba. Apabila menginap di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 224/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Curitiba untuk hotel 3 bintang.

  • Berapakah jarak Hotel Nacional Inn Curitiba Torres ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Curitiba Afonso Pena?

    Jarak antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Curitiba Afonso Pena dan Hotel Nacional Inn Curitiba Torres adalah 21.6 km dan jangka masa pemanduan adalah lebih kurang 0j 16m. Masa pemanduan anda antara kedua-duanya boleh berbeza-beza berdasarkan waktu dan trend lalu lintas kawasan tersebut.

  • Adakah Hotel Nacional Inn Curitiba Torres dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu dibenarkan membawa haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah ke Hotel Nacional Inn Curitiba Torres semasa penginapan mereka.

  • Adakah terdapat kolam renang di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres?

    Ya, Hotel Nacional Inn Curitiba Torres mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Berapakah jarak Hotel Nacional Inn Curitiba Torres dari pusat bandar Curitiba?

    Hotel Nacional Inn Curitiba Torres terletak 0.9 km dari pusat Centro, Curitiba. Dari Hotel Nacional Inn Curitiba Torres, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Estádio Couto Pereira.

  • Apakah nombor telefon Hotel Nacional Inn Curitiba Torres?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres, sila hubungi +55 413 014 4341.

  • Adakah Hotel Nacional Inn Curitiba Torres mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Nacional Inn Curitiba Torres menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres?

    Hotel Nacional Inn Curitiba Torres mempunyai gim di lokasi. Kawasan gim hanya dibuka untuk tetamu hotel, di mana waktu dan peraturan boleh menjadi berlainan daripada hotel ke hotel. Anda disyorkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk pertanyaan.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres?

    12:00 adalah waktu daftar keluar di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres, Curitiba?

    Tawaran yang baik pada Hotel Nacional Inn Curitiba Torres sekarang adalah antara RM 145 dan RM 224 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah Hotel Nacional Inn Curitiba Torres mempunyai perkhidmatan dobi?

    Sekiranya anda perlu mencuci pakaian semasa menginap, anda boleh memanfaatkan kemudahan dan perkhidmatan dobi di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Adakah Hotel Nacional Inn Curitiba Torres menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hotel Nacional Inn Curitiba Torres menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Nacional Inn Curitiba Torres anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 131).

  • Di kawasan manakah dalam Curitiba terletaknya Hotel Nacional Inn Curitiba Torres?

    Hotel Nacional Inn Curitiba Torres terletak di dalam kawasan Centro, Curitiba. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Hotel Nacional Inn Curitiba Torres berkait dengan seluruh Curitiba.

  • Adakah terdapat hotel Nacional Inn lain di Curitiba?

    Secara keseluruhan, terdapat 6 lokasi di Curitiba. Penginapan Nacional Inn yang paling popular di Curitiba ialah Hotel Nacional Inn Curitiba Santa Felicidade.

  • Sejauh mana Hotel Nacional Inn Curitiba Torres dari Arena da Baixada?

    Hotel Nacional Inn Curitiba Torres terletak lebih kurang 2.2 km dari Arena da Baixada, salah satu mercu tanda Curitiba yang paling popular.

  • Adakah Hotel Nacional Inn Curitiba Torres berhampiran dengan Estádio Vila Capanema?

    Jarak dari Hotel Nacional Inn Curitiba Torres ke Estádio Vila Capanema adalah 0.7 km.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Nacional Inn Curitiba Torres