Hotel

Westlife Apart Hotel Berlin

4 bintang
7.9
Bagus
berdasarkan 360 ulasan
360 penarafan yang disahkan
Rabu 30/9
-
Khamis 1/10
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Westlife Apart Hotel Berlin
Penyedia untuk Westlife Apart Hotel Berlin
Penyedia untuk Westlife Apart Hotel Berlin
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Westlife Apart Hotel Berlin

Rabu 30/9
-
Khamis 1/10

Mengenai Westlife Apart Hotel Berlin

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+49 30 300 0060

Manfaat dan kemudahan di Westlife Apart Hotel Berlin

  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Pengering Rambut
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Sauna
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk
  • Lif
  • Bar mini

Umum

  • Sauna
  • Servis bilik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Lif
  • Bar mini
  • Peti sejuk
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Pengering Rambut

Perkhidmatan

  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
Paparkan semua 9 kemudahan

Ulasan bagi Westlife Apart Hotel Berlin

7.9
Bagus360 penarafan yang disahkan
8.2Rakan-rakan
8.0Pasangan
7.8Keluarga
7.8Solo
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Westlife Apart Hotel Berlin

Eksplorasi Westend Berlin

Mercu Tanda Paling Popular

Pemanduan 10 min

5.5 km

Pemanduan 16 min

6.5 km

Pemanduan 12 min

7.0 km

Pemanduan 14 min

8.0 km

Pemanduan 10 min

5.5 km

Pemanduan 16 min

6.5 km

Pemanduan 12 min

7.0 km

Pemanduan 14 min

8.0 km

Kereta Sewa

RM 86 purata harian

Lapangan Terbang Terdekat

Pemanduan 37 min

33.2 km

Pemanduan 37 min

33.2 km

  • Sejauh mana Westlife Apart Hotel Berlin dari Waldbühne?

    Waldbühne di Berlin berjarak 1.4 km dari Westlife Apart Hotel Berlin.

  • Adakah Westlife Apart Hotel Berlin berhampiran dengan Olympic Stadium?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 0.8 km antara Olympic Stadium dan Westlife Apart Hotel Berlin.

Soalan Lazim apabila menempah di Westlife Apart Hotel Berlin

  • Berapakah jarak Westlife Apart Hotel Berlin ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Berlin Brandenburg?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 38.2 km antara Westlife Apart Hotel Berlin dan Lapangan Terbang Berlin Brandenburg (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 29m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Berlin Brandenburg ke Westlife Apart Hotel Berlin?

    Aplikasi perkihdmatan kongsi pengangkutan dan teksi tetap menjadi penyelesaian am bagi para pengunjung di Westlife Apart Hotel Berlin. Ini sering merupakan kaedah pengangkutan yang paling menjimatkan semasa berkunjung ke Berlin.

  • Berapakah jarak Westlife Apart Hotel Berlin dari pusat bandar Berlin?

    Westlife Apart Hotel Berlin terletak 0.9 km dari pusat Westend, Berlin. Anda boleh melawat Pariser Platz, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Westlife Apart Hotel Berlin dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Westlife Apart Hotel Berlin?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Westlife Apart Hotel Berlin pada +49 30 300 0060.

  • Adakah Westlife Apart Hotel Berlin mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Westlife Apart Hotel Berlin menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Westlife Apart Hotel Berlin?

    Waktu daftar keluar standard di Westlife Apart Hotel Berlin adalah 12:00. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 15:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Westlife Apart Hotel Berlin?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Westlife Apart Hotel Berlin anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 477).

  • Di kawasan manakah dalam Berlin terletaknya Westlife Apart Hotel Berlin?

    Westlife Apart Hotel Berlin terletak di dalam kawasan Westend, Berlin. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Westlife Apart Hotel Berlin berkait dengan seluruh Berlin.

  • Sejauh mana Westlife Apart Hotel Berlin dari Waldbühne?

    Waldbühne di Berlin berjarak 1.4 km dari Westlife Apart Hotel Berlin.

  • Adakah Westlife Apart Hotel Berlin berhampiran dengan Olympic Stadium?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 0.8 km antara Olympic Stadium dan Westlife Apart Hotel Berlin.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Westlife Apart Hotel Berlin