Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Hotel
4 bintang
Rabu 29/7
-
Khamis 30/7
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 124
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 22 Julai 2026.
Rabu 29/7
-
Khamis 30/7
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil double
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil sofa
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil double
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, 1 katil double
Double room, 1 katil sofa
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil twin
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 22 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+49 30 206 320

Manfaat dan kemudahan di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie
  • Pusat kecergasan
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Bar mini
  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Bar snek
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Umum

  • Tingkap
  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Bilik bersambung tersedia
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Stor tersedia

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Hypoallergenic
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Saluran bayar setiap tontonan
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Sewa basikal
  • Salun kecantikan

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir peribadi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Katil bayi tersedia

Spa

  • Pengurutan
  • Sauna

Luar

  • Teres/Patio

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 5,806 ulasan bagi Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 22 Julai 2026.
8.7
Hebat
5806 penarafan yang disahkan
Cemerlang
3628
Hebat
1302
Bagus
550
Okey
141
Berpatutan
96
Sederhana
37
Kurang Memuaskan
50
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Terokai penginapan lain di Berlin yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie. Secara keseluruhan, terdapat 3,674 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Berlin. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 22 Julai 2026.

Eksplorasi Mitte Berlin

Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie terletak di Schuetzenstr. 11 dalam kawasan Mitte, Berlin. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 22 Julai 2026.
Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie lokasi: Schuetzenstr. 11

Mercu Tanda Paling Popular

  • Friedrichstrasse0.8 km
  • Potsdamer Platz1 km
  • Holocaust-Mahnmal1.1 km
  • Berliner Dom1.3 km
  • Neues Museum1.3 km
  • Brandenburger Tor1.3 km
  • Berlin Wall1.4 km
  • Stage Theater am Potsdamer Platz1.4 km
  • Berlin City Centre1.5 km
  • Reichstag1.6 km
  • Fernsehturm Berlin1.7 km
  • Alexanderplatz2 km
  • Sejauh mana Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie dari Pariser Platz?

    Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie adalah tempat yang baik untuk menginap Pariser Platz. Ia sejauh 1.3 km.

  • Adakah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie berhampiran dengan Berliner Philharmonie?

    1.6 km - menjadikan jarak yang wajar untuk berjalan kaki atau menaiki kereta/teksi ke Berliner Philharmonie dari Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie.

Soalan Lazim apabila menempah di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 22 Julai 2026.

  • Adakah harga Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie berbanding dengan hotel 4 bintang di Berlin?

    Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie secara umumnya mempunyai harga lebih rendah daripada purata harga hotel 4 bintang di Berlin. Pada purata, anda mungkin akan membayar RM 460 untuk setiap malam di Berlin. Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie akan mengenakan RM 583 untuk setiap malam, iaitu 26% lebih murah daripada purata harga hotel di Berlin.

  • Berapakah jarak Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Berlin Brandenburg?

    Terdapat jarak 28.8 km antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Berlin Brandenburg dan Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie. Perjalanan menaiki kereta ke lapangan terbang dari hotel adalah 0j 22m dengan arus lalu lintas yang normal. Adalah penting untuk mempertimbangkan waktu kesesakan lalu lintas, terutamanya di kawasan metropolitan.

  • Adakah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya, anjing dan kebanyakan haiwan peliharaan secara umumnya dibenarkan di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie.

  • Berapakah jarak Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie dari pusat bandar Berlin?

    Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie terletak 1.5 km dari pusat Mitte, Berlin. Anda boleh melawat Schloss Kopennick, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +49 30 206 320 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie.

  • Adakah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie?

    Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie mempunyai gim di lokasi. Kawasan gim hanya dibuka untuk tetamu hotel, di mana waktu dan peraturan boleh menjadi berlainan daripada hotel ke hotel. Anda disyorkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk pertanyaan.

  • Apakah waktu daftar keluar di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie?

    Waktu daftar keluar di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie adalah 12:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie, Berlin?

    Harga bilik di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 583/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 291/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie mempunyai perkhidmatan dobi?

    Terdapat perkhidmatan dobi di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie yang boleh digunakan oleh para tetamu.

  • Adakah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 405).

  • Di kawasan manakah dalam Berlin terletaknya Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie?

    Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie terletak di dalam kawasan Mitte, Berlin. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie berkait dengan seluruh Berlin.

  • Adakah terdapat hotel Mercure lain di Berlin?

    Secara keseluruhan, terdapat 10 lokasi di Berlin. Penginapan Mercure yang paling popular di Berlin ialah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie.

  • Sejauh mana Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie dari Pariser Platz?

    Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie adalah tempat yang baik untuk menginap Pariser Platz. Ia sejauh 1.3 km.

  • Adakah Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie berhampiran dengan Berliner Philharmonie?

    1.6 km - menjadikan jarak yang wajar untuk berjalan kaki atau menaiki kereta/teksi ke Berliner Philharmonie dari Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Mercure Hotel & Residenz Berlin Checkpoint Charlie