Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Hotel
4 bintang
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 475
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, 1 katil double
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 1 katil double
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 1 katil double
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 1 katil double
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, 1 katil double
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Hotel ini menyediakan letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran), pencucian kering dan kemudahan dobi.Kemudahan lain termasuklah peti simpan meja/kaunter hadapan.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+33 4 90 80 93 00

Manfaat dan kemudahan di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes
  • Restoran
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Bar mini
  • Restoran
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Mesin layan diri (snek)

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Air botol
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Umum

  • Bilik keluarga
  • Bilik bersambung tersedia
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Peti keselamatan

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Katil sofa
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Stesen Cas EV
  • Parkir

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Permainan papan/susun suai gambar

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Katil bayi tersedia

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat

Ulasan bagi Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,352 ulasan bagi Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
7.8
Bagus
1352 penarafan yang disahkan
Cemerlang
477
Hebat
316
Bagus
267
Okey
123
Berpatutan
85
Sederhana
37
Kurang Memuaskan
47
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Terokai penginapan lain di Avignon yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes. Secara keseluruhan, terdapat 1,584 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Avignon. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

Eksplorasi Avignon

Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes terletak di 1 Rue Jean Vilar dalam kawasan , Avignon. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes lokasi: 1 Rue Jean Vilar

Mercu Tanda Paling Popular

  • Avignon City Centre36 m
  • Place de l'Horloge72 m
  • Palais des Papes133 m
  • Eglise Saint-Pierre152 m
  • Avignon Cathedral208 m
  • Montée des Canons236 m
  • Synagogue d'Avignon245 m
  • Place Crillon281 m
  • Musee du Petit Palais285 m
  • Parc des Expositions Avignon330 m
  • Rocher des Doms338 m
  • Musee Calvet398 m

Soalan Lazim apabila menempah di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Avignon-Caum?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 14.5 km antara Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes dan Lapangan Terbang Avignon-Caum (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 11m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Adakah Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu hotel di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes dipersilakan untuk membawa haiwan peliharaan kebiasaan seperti kucing dan anjing. Sekiranya anda mempunyai jenis haiwan kesayangan yang lain, anda dinasihatkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu.

  • Apakah nombor telefon Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes, sila hubungi +33 4 90 80 93 00.

  • Adakah Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes?

    Waktu daftar keluar standard di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes adalah 12:00. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 14:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes, Avignon?

    RM 413 untuk satu malam adalah harga terbaik yang ditemui baru-baru ini untuk bilik di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes, dengan tawaran purata sekitar RM 786 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat harga semasa.

  • Adakah terdapat restoran di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes?

    Terdapat restoran yang terletak di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran.

  • Adakah Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes mempunyai perkhidmatan dobi?

    Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran.

  • Adakah Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Disember, apabila harga biasanya paling rendah (RM 245).

  • Adakah terdapat hotel Mercure lain di Avignon?

    Secara keseluruhan, terdapat 3 lokasi di Avignon. Penginapan Mercure yang paling popular di Avignon ialah Mercure Avignon Gare Tgv.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hôtel Mercure Avignon Centre Palais des Papes