Mediterranean Beach Hotel

Hotel
4 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 646
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Mediterranean Beach Hotel

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Mediterranean Beach Hotel bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Mediterranean Beach Hotel

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Mediterranean Beach Hotel, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Resort 4 bintang di tepi pantai ini terletak di pantai berpasir di Limassol. Ia menawarkan bilik-bilik dengan pemandangan Mediterranean dan TV LCD skrin rata. Ia menyediakan spa perkhidmatan penuh, 5 ...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+357 2555 9999

Manfaat dan kemudahan di Mediterranean Beach Hotel

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Mediterranean Beach Hotel
  • Pantai peribadi
  • Kolam renang luar bangunan
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Bilik keluarga
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Bilik bersambung tersedia
  • Pemandangan kolam renang
  • Stor tersedia
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Lantai jubin/marmar
  • Pemandangan bandaraya

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Staf hiburan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Hammam (Mandian Turki)
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Kedai kopi
  • Bar mini
  • Bar snek
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Mesin kopi

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Sewa basikal
  • Bilik Permainan
  • Menyelam
  • Hiburan petang
  • Salun kecantikan
  • Pingpong
  • Meja pool
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Pelayaran angin

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Kolan renang kanak-kanak
  • Makanan kanak-kanak
  • Kawasan bermain dalam bangunan
  • Kelab kanak-kanak
  • Peralatan permainan luaran kanak-kanak
  • Khidmat penjagaan bayi/kanak-kanak (surcaj)
  • Taman permainan
  • Penutup soket keselamatan kanan-kanak

Kolam renang dan spa

  • Spa
  • Tab Panas
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Kolam renang luar bangunan
  • Tuala kolam renang
  • Bilik mandi wap
  • Pengurutan
  • Sauna

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Topi mandi
  • Tab mandi
  • Bidet
  • Tandas
  • Tisu tandas

Luar

  • Perabot luaran
  • Pantai peribadi
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Tuala pantai
  • Balkoni

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Radio
  • TV
  • Dok telefon pintar

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Kecergasan

  • Aerobik
  • Kelas kecergasan
  • Pusat kecergasan
  • Tenis

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat

Ulasan bagi Mediterranean Beach Hotel

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Mediterranean Beach Hotel, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 2,268 ulasan bagi Mediterranean Beach Hotel ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.7
Hebat
2268 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1154
Hebat
431
Bagus
295
Okey
146
Berpatutan
113
Sederhana
61
Kurang Memuaskan
68
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Mediterranean Beach Hotel

Terokai penginapan lain di Limassol yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Mediterranean Beach Hotel. Secara keseluruhan, terdapat 1,132 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Limassol. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Limassol

Mediterranean Beach Hotel terletak di 71 Amathus Avenue dalam kawasan , Limassol. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Mediterranean Beach Hotel lokasi: 71 Amathus Avenue

Mercu Tanda Paling Popular

  • Amathus Ruins1.3 km
  • Dasoudi Beach4.7 km
  • Limassol District Archaeological Museum7.4 km
  • Limassol Zoo Garden7.5 km
  • Zoo Garden Limassol7.5 km
  • Limassol Municipal Gardens7.5 km
  • Cyprus University of Technology8.6 km
  • Limassol Castle9.1 km
  • Limassol Municipal Park9.5 km
  • Tsirion Stadium9.8 km
  • Nicos Solomonides10.4 km
  • Cyprus Historic & Classic Motor Museum13.5 km

Soalan Lazim apabila menempah di Mediterranean Beach Hotel

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Mediterranean Beach Hotel. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Mediterranean Beach Hotel ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Larnaca?

    Hanya pada jarak 78.5 km, jangka masa pemanduan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Larnaca ke Mediterranean Beach Hotel adalah 1j 00m. Anggaran masa pemanduan mungkin berbeza bergantung pada waktu kesesakan lalu lintas di kawasan sekitarnya. Perkara ini berlaku terutamanya di kawasan metro.

  • Adakah terdapat kolam renang di Mediterranean Beach Hotel?

    Ya, Mediterranean Beach Hotel mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Mediterranean Beach Hotel?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Mediterranean Beach Hotel, sila hubungi +357 2555 9999.

  • Adakah Mediterranean Beach Hotel mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Mediterranean Beach Hotel menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Mediterranean Beach Hotel?

    Ya. Anda harus mempertimbangkan untuk tinggal di Mediterranean Beach Hotel jika mempunyai akses ke pusat kecergasan di lokasi adalah penting.

  • Apakah waktu daftar keluar di Mediterranean Beach Hotel?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Mediterranean Beach Hotel, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Mediterranean Beach Hotel, Limassol?

    Biasanya, harga bilik di Mediterranean Beach Hotel adalah sekitar RM 1,265/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 531/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di Mediterranean Beach Hotel?

    Ya - Mediterranean Beach Hotel mempunyai restoran. hotel juga mempunyai bar.

  • Adakah Mediterranean Beach Hotel mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Adakah Mediterranean Beach Hotel menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Mediterranean Beach Hotel menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Mediterranean Beach Hotel