Hotel Marabout - Families and Couples Only

Hotel
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 137
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Marabout - Families and Couples Only

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Marabout - Families and Couples Only bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
RM 137
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
RM 138
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Marabout - Families and Couples Only

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Marabout - Families and Couples Only, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Hotel Marabout - Families and Couples Only terletak di pantai, 1 kilometer dari pusat bandar Sousse. Ia mempunyai kolam renang yang besar dengan gelongsor air. Hotel Marabout - Families and Couples On...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+216 2952 8334

Manfaat dan kemudahan di Hotel Marabout - Families and Couples Only

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Marabout - Families and Couples Only
  • Pantai peribadi
  • Kolam renang luar bangunan
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir percuma
  • Kolan renang kanak-kanak
  • Shuttle Lapangan Terbang

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Bilik Permainan
  • Golf
  • Hiburan petang
  • Menunggang kuda
  • Pingpong
  • Taman air
  • Meja pool
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Kelab malam

Kolam renang dan spa

  • Pengurutan
  • Spa
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna
  • Gelongsor air

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Peti deposit keselamatan
  • Staf hiburan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Servis bilik
  • Kaunter Daftar 24 J

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Kolan renang kanak-kanak
  • Kelab kanak-kanak
  • Peralatan permainan luaran kanak-kanak
  • Taman permainan

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Penggera asap
  • Penyaman udara

Luar

  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Pantai peribadi
  • Taman

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Lif
  • Ruang khas merokok

Tempat Makan

  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu

Umum

  • Bilik keluarga
  • Stor tersedia

Dobi

  • Kemudahan dobi

Kecergasan

  • Aerobik

Ulasan bagi Hotel Marabout - Families and Couples Only

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Marabout - Families and Couples Only, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 198 ulasan bagi Hotel Marabout - Families and Couples Only ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
5.5
Berpatutan
198 penarafan yang disahkan
Cemerlang
27
Hebat
22
Bagus
20
Okey
26
Berpatutan
22
Sederhana
24
Kurang Memuaskan
57
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Marabout - Families and Couples Only

Terokai penginapan lain di Sousse yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Marabout - Families and Couples Only. Secara keseluruhan, terdapat 482 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Sousse. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Sousse

Hotel Marabout - Families and Couples Only terletak di Av 14 Janvier dalam kawasan , Sousse. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Hotel Marabout - Families and Couples Only lokasi: Av 14 Janvier

Mercu Tanda Paling Popular

  • Sousse Beach1.7 km
  • Ribat of Sousse2.2 km
  • Great Mosque of Sousse2.3 km
  • Kasbah2.5 km
  • Stade Olympique2.5 km
  • Sousse Archaeology Museum2.6 km
  • Catacombs2.9 km
  • Port El Kantaoui Harbour6.2 km
  • Port El Kantaoui Beach6.2 km
  • El Djem Archaeological Museum62 km

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Marabout - Families and Couples Only

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Marabout - Families and Couples Only. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Hotel Marabout - Families and Couples Only ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Monastir Habib Bourguiba?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 24.3 km antara Hotel Marabout - Families and Couples Only dan Lapangan Terbang Monastir Habib Bourguiba (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 18m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Adakah terdapat kolam renang di Hotel Marabout - Families and Couples Only?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Sousse mencari hotel dengan kolam renang. Hotel Marabout - Families and Couples Only memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Hotel Marabout - Families and Couples Only?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +216 2952 8334.

  • Adakah Hotel Marabout - Families and Couples Only mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Marabout - Families and Couples Only menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Marabout - Families and Couples Only?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Hotel Marabout - Families and Couples Only, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Marabout - Families and Couples Only, Sousse?

    Harga untuk Hotel Marabout - Families and Couples Only akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 501, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 180. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel Marabout - Families and Couples Only?

    Terdapat restoran pada lokasi - hubungi Hotel Marabout - Families and Couples Only untuk waktu buka dan masa terakhir untuk membuat pesanan. Jika anda ingin minum di penginapan, terdapat bar yang tersedia.

  • Adakah Hotel Marabout - Families and Couples Only mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Hotel Marabout - Families and Couples Only, Sousse.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Marabout - Families and Couples Only?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Marabout - Families and Couples Only anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 82).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Marabout - Families and Couples Only