Makai Resort Convention Aracaju

Resort
4 bintang
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 609
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Makai Resort Convention Aracaju

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Makai Resort Convention Aracaju bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 758
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
RM 609
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Makai Resort Convention Aracaju

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Makai Resort Convention Aracaju, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Terletak di Pulau Santa Luzia yang indah, 6 km dari pantai Aracaju, Makai Resort Konvensyen Semua Termasuk Aracaju mempunyai kolam renang yang dikelilingi oleh pokok palma, serta restoran, gimnasium d...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:30
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+55 793 262 9100

Manfaat dan kemudahan di Makai Resort Convention Aracaju

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Makai Resort Convention Aracaju
  • Pantai peribadi
  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Tenis
  • Wi-Fi Percuma
  • Parkir percuma
  • Pusat Perniagaan

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Bilik Permainan
  • Memanah
  • Hiburan petang
  • Golf mini
  • Bowling
  • Pingpong
  • Meja pool

Mesra keluarga

  • Kolan renang kanak-kanak
  • Makanan kanak-kanak
  • Buffet mesra kanak-kanak
  • Mainan kolam renang
  • Kawasan bermain dalam bangunan
  • Peralatan permainan luaran kanak-kanak
  • Khidmat penjagaan bayi/kanak-kanak (surcaj)
  • Taman permainan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Peti deposit keselamatan
  • Staf hiburan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Urut kaki
  • Kaunter Daftar 24 J

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Penyaman udara

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Tandas dengan rel pegang

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tempat mandi awam
  • Bilik Mandi Persendirian

Kolam renang dan spa

  • Pengurutan
  • Bar kolam renang
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna
  • Kolam renang dengan pemandangan

Luar

  • Kerusi malas pantai
  • Tuala pantai
  • Balkoni
  • Pantai peribadi
  • Taman

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pemandangan laut
  • Pemandangan taman
  • Telefon
  • Stor tersedia

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Kecergasan

  • Aerobik
  • Pusat kecergasan
  • Tenis

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir percuma

Ulasan bagi Makai Resort Convention Aracaju

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Makai Resort Convention Aracaju, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,705 ulasan bagi Makai Resort Convention Aracaju ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
7.9
Bagus
1705 penarafan yang disahkan
Cemerlang
589
Hebat
336
Bagus
333
Okey
142
Berpatutan
167
Sederhana
51
Kurang Memuaskan
87
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Makai Resort Convention Aracaju

Terokai penginapan lain di Aracaju yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Makai Resort Convention Aracaju. Secara keseluruhan, terdapat 755 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Aracaju. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

Eksplorasi Aracaju

Makai Resort Convention Aracaju terletak di Sitio Tingui dalam kawasan , Aracaju. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Makai Resort Convention Aracaju lokasi: Sitio Tingui

Mercu Tanda Paling Popular

  • Memorial de Sergipe4.6 km
  • Fausto Cardoso Square4.7 km
  • Batistao Stadium4.9 km
  • Aracaju Municipal Market5 km
  • Teofilo Dantas Park5 km
  • Shopping Riomar5.6 km
  • Sementeiras Park6.1 km
  • Aracaju Tramway6.1 km
  • Aracaju Zoological Park6.5 km
  • Shopping Jardins6.5 km
  • Coroa do Meio Beach7 km
  • Cajueiros Park7.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Makai Resort Convention Aracaju

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Makai Resort Convention Aracaju. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Makai Resort Convention Aracaju ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Aracaju Santa Maria?

    Dengan jarak 17.6 km antara Makai Resort Convention Aracaju dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Aracaju Santa Maria, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 13m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Adakah terdapat kolam renang di Makai Resort Convention Aracaju?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Aracaju mencari hotel dengan kolam renang. Makai Resort Convention Aracaju memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Makai Resort Convention Aracaju?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Makai Resort Convention Aracaju, sila hubungi +55 793 262 9100.

  • Adakah Makai Resort Convention Aracaju mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Makai Resort Convention Aracaju menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Makai Resort Convention Aracaju?

    Terdapat pusat kecergasan di hotel yang dapat diakses oleh tetamu Makai Resort Convention Aracaju. Sebilangan besar hotel tidak mempunyai pusat kecergasan 24 jam, jadi pastikan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk waktu dan ketersediaan gim.

  • Apakah waktu daftar keluar di Makai Resort Convention Aracaju?

    Makai Resort Convention Aracaju mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 14:30, dan waktu daftar keluar sebelum 12:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Makai Resort Convention Aracaju, Aracaju?

    Harga untuk Makai Resort Convention Aracaju akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 1,774, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 877. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Makai Resort Convention Aracaju?

    Terdapat restoran yang terletak di Makai Resort Convention Aracaju. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Makai Resort Convention Aracaju mempunyai perkhidmatan dobi?

    Makai Resort Convention Aracaju mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Terdapat juga seterika (dan papan seterika) di penginapan.

  • Adakah Makai Resort Convention Aracaju menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Makai Resort Convention Aracaju menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Makai Resort Convention Aracaju