Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Resort
3 bintang
Khamis 6/8
-
Jumaat 7/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 249
/Termurah kadar satu malam
Penyedia
Jumlah untuk setiap malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Ko Kut Ao Phrao Beach Resort bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Khamis 6/8
-
Jumaat 7/8
Double room, 1 katil double
RM 249
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 291
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Ko Kut Ao Phrao Beach Resort, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Ko Kut Ao Phrao Beach Resort mempunyai taman, ruang tamu berkongsi, restoran dan bar di Ko Kood. Dengan WiFi percuma, resort 3-bintang ini menawarkan khidmat bilik dan kaunter penerimaan tetamu 24 jam...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+66 891 155 211

Manfaat dan kemudahan di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort
  • Pantai peribadi
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Snorkeling
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Sewa kereta
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Tempat Makan

  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Peti sejuk
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Mesin layan diri (snek)

Perkara untuk dibuat

  • Karaoke
  • Memancing
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Berkanu
  • Menyelam
  • Snorkeling

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Penyaman udara

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Dilarang merokok
  • Ruang khas merokok

Luar

  • Pantai peribadi
  • Taman

Umum

  • Solarium
  • Bilik keluarga

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas

Parkir dan pengangkutan

  • Perkhidmatan shuttle

Bilik mandi

  • Pengering Rambut

Spa

  • Pengurutan

Ulasan bagi Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 397 ulasan bagi Ko Kut Ao Phrao Beach Resort ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.
8.2
Hebat
397 penarafan yang disahkan
Cemerlang
153
Hebat
117
Bagus
57
Okey
29
Berpatutan
15
Sederhana
15
Kurang Memuaskan
11
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Terokai penginapan lain di Ko Kut yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Ko Kut Ao Phrao Beach Resort. Secara keseluruhan, terdapat 156 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Ko Kut. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.

Eksplorasi Ko Kut

Ko Kut Ao Phrao Beach Resort terletak di 62 Moo.5 dalam kawasan , Ko Kut. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 30 Julai 2026.
Ko Kut Ao Phrao Beach Resort lokasi: 62 Moo.5

Mercu Tanda Paling Popular

  • Klong Prao Beach32 m
  • Klong Chao Beach4.1 km
  • Ta Pho Beach7.5 km
  • Ko Kut Island8.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 30 Julai 2026.

  • Apakah nombor telefon Ko Kut Ao Phrao Beach Resort?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +66 891 155 211 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Ko Kut Ao Phrao Beach Resort.

  • Adakah Ko Kut Ao Phrao Beach Resort mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Ko Kut Ao Phrao Beach Resort menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort?

    Ko Kut Ao Phrao Beach Resort mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 14:00, dan waktu daftar keluar sebelum 12:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort, Ko Kut?

    Harga bilik di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 179/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 137/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort?

    Terdapat restoran pada lokasi - hubungi Ko Kut Ao Phrao Beach Resort untuk waktu buka dan masa terakhir untuk membuat pesanan. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Ko Kut Ao Phrao Beach Resort mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ko Kut Ao Phrao Beach Resort mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Ko Kut Ao Phrao Beach Resort anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Jun, apabila harga biasanya paling rendah (RM 286).

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Ko Kut Ao Phrao Beach Resort?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Ko Kut Ao Phrao Beach Resort pada Ahad, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 170).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Ko Kut Ao Phrao Beach Resort