Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Hotel
4 bintang
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 529
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil queen
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 2 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Hanya 2 minit berjalan kaki ke Dataran Pioneer, Kimpton Hotel Vintage Portland menawarkan sesi merasa wain harian percuma dan penyewaan basikal percuma. Daerah Pearl terletak 15 minit berjalan kaki da...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk16:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+1 503 228 1212

Manfaat dan kemudahan di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Mesin kopi
  • Parkir valet
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV

Asas

  • Wi-Fi (surcaj)
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bilik persidangan
  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Akses kunci
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Bilik mandi

  • Tandas berkongsi
  • Bilik mandi
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Tab mandi
  • Tempat mandi spa
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Peti sejuk
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV kabel atau satelit
  • Saluran bayar setiap tontonan
  • TV

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Almari pakaian

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal
  • Bilik Permainan
  • Salun kecantikan
  • Meja pool

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Peti keselamatan

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir valet

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni

Kolam renang dan spa

  • Tab Panas

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 584 ulasan bagi Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
8.3
Hebat
584 penarafan yang disahkan
Cemerlang
343
Hebat
84
Bagus
50
Okey
42
Berpatutan
26
Sederhana
16
Kurang Memuaskan
23
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Terokai penginapan lain di Portland yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG. Secara keseluruhan, terdapat 1,296 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Portland. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

Eksplorasi Pusat Bandar Portland Portland

Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG terletak di 422 Southwest Broadway dalam kawasan Pusat Bandar Portland, Portland. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG lokasi: 422 Southwest Broadway

Mercu Tanda Paling Popular

  • Weather Machine219 m
  • Pioneer Courthouse Square233 m
  • Multnomah County Library0.4 km
  • Heathman Hotel0.5 km
  • Portland Art Museum0.7 km
  • Portland City Hall0.7 km
  • NW Natural0.7 km
  • Portland Saturday Market0.7 km
  • North Bank Depot Buildings0.8 km
  • Steel Bridge1.1 km
  • Veterans Memorial Coliseum1.4 km
  • Oregon Convention Center1.4 km
  • Sejauh mana Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG dari Crystal Ballroom?

    Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG terletak lebih kurang 0.5 km dari Crystal Ballroom, salah satu mercu tanda Portland yang paling popular.

  • Adakah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG berhampiran dengan Keller Auditorium?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 0.9 km antara Keller Auditorium dan Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG.

Soalan Lazim apabila menempah di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Portland?

    Pada jarak 16.2 km, Lapangan Terbang Portland adalah lapangan terbang terdekat dengan Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG ke Lapangan Terbang Portland adalah 0j 12m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Adakah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG mempersilakan kebanyakan haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah.

  • Berapakah jarak Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG dari pusat bandar Portland?

    Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG terletak 0.7 km dari pusat Old Town-Chinatown, Portland. Anda boleh melawat Moda Center, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +1 503 228 1212.

  • Adakah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG?

    Ya, terdapat gimnasium yang disediakan untuk tetamu Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG. Gimnasium mungkin tidak dibuka 24 jam, jadi anda dinasihatkan untuk bertanya di kaunter penerimaan tetamu semasa mendaftar masuk.

  • Apakah waktu daftar keluar di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 16:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG, Portland?

    Tawaran yang baik pada Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG sekarang adalah antara RM 563 dan RM 1,050 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah terdapat restoran di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG?

    Terdapat restoran yang terletak di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG, Portland. Terdapat juga seterika (dan papan seterika) di penginapan.

  • Adakah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Di kawasan manakah dalam Portland terletaknya Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG?

    Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG terletak di dalam kawasan Pusat Bandar Portland, Portland. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG berkait dengan seluruh Portland.

  • Adakah terdapat hotel Kimpton lain di Portland?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Portland. Penginapan Kimpton yang paling popular di Portland ialah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG pada Selasa, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 1,050).

  • Sejauh mana Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG dari Crystal Ballroom?

    Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG terletak lebih kurang 0.5 km dari Crystal Ballroom, salah satu mercu tanda Portland yang paling popular.

  • Adakah Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG berhampiran dengan Keller Auditorium?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 0.9 km antara Keller Auditorium dan Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Kimpton Hotel Vintage Portland By IHG