Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Hotel
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 388
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 1 katil twin
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Double room, 2 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 2 katil double
Bilik Standard, 2 katil double
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 2 katil double
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel terletak di Brooklyn, 8.8km dari Coney Island dan 11km dari Memorial & Muzium Negara September 11. Dengan WiFi percuma, hotel 4-bintang ini menawark...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+1 718 567 5858

Manfaat dan kemudahan di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Mesra OKU
  • Lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Tandas dengan rel pegang

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Tempat Makan

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Bar snek
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Mesin layan diri (minuman)

Umum

  • Ruang duduk
  • Bilik bersambung tersedia
  • Bilik kalis bunyi
  • Telefon
  • Stor tersedia

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV
  • Dok telefon pintar

Bilik Tidur

  • Jam penggera
  • Almari pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir

Dobi

  • Seterika dan papan seterika

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Ulasan bagi Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,066 ulasan bagi Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
7.9
Bagus
1066 penarafan yang disahkan
Cemerlang
443
Hebat
218
Bagus
153
Okey
64
Berpatutan
64
Sederhana
39
Kurang Memuaskan
85
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Terokai penginapan lain di Brooklyn yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel. Secara keseluruhan, terdapat 1,067 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Brooklyn. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Sunset Park Brooklyn

Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel terletak di 741 61st Street dalam kawasan Sunset Park, Brooklyn. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel lokasi: 741 61st Street

Mercu Tanda Paling Popular

  • Greenwood Cemetery2.7 km
  • Brooklyn College4.8 km
  • East Midwood Jewish Center4.9 km
  • Congregation Beth Elohim5 km
  • Brooklyn Botanic Gardens5.4 km
  • Brooklyn Public Library5.5 km
  • Brooklyn Museum5.6 km
  • Congregation Baith Israel Anshei Emes5.7 km
  • Flatbush Avenue5.8 km
  • SUNY Downstate Medical Center5.9 km
  • Brooklyn Academy of Music6.3 km
  • New York Transit Museum6.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel berbanding dengan hotel 3 bintang di Brooklyn?

    Terdapat 10% perbezaan harga purata setiap malam bagi hotel 3 bintang di Brooklyn dengan harga purata setiap malam di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel. Harga Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel adalah hanya RM 878/malam dan dianggap sebagai tawaran yang sangat baik apabila menginap di Brooklyn.

  • Berapakah jarak Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang New York John F. Kennedy?

    Dengan jarak 31.6 km antara Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang New York John F. Kennedy, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 24m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Berapakah jarak Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel dari pusat bandar Brooklyn?

    Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel terletak 1.5 km dari pusat Sunset Park, Brooklyn. Dari Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Brooklyn Academy of Music.

  • Apakah nombor telefon Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel?

    Untuk pertanyaan mengenai Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +1 718 567 5858.

  • Adakah Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel?

    Waktu daftar keluar standard di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel adalah 11:00. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 15:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah harga untuk menginap di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel, Brooklyn?

    Harga bilik di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 878/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 369/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 482).

  • Di kawasan manakah dalam Brooklyn terletaknya Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel?

    Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel terletak di dalam kawasan Sunset Park, Brooklyn. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel berkait dengan seluruh Brooklyn.

  • Adakah terdapat hotel Ascend Collection lain di Brooklyn?

    Secara keseluruhan, terdapat 3 lokasi di Brooklyn. Penginapan Ascend Collection yang paling popular di Brooklyn ialah The Lodge Red Hook.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel pada Ahad, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 1,242).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Insignia Hotel Brooklyn, an Ascend Collection Hotel