Hotel

Catone District Hotel

3 bintang
7.7
Bagus
berdasarkan 1635 ulasan
1,635 penarafan yang disahkan
Ahad 27/9
-
Isnin 28/9
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 295
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Catone District Hotel

Ahad 27/9
-
Isnin 28/9
Double room, 1 katil twin
RM 370
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 560
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Catone District Hotel

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 063 973 5082
Nombor lesen: IT058091A17IFA5S9L, OT058091A17IFA5S9L

Ulasan bagi Catone District Hotel

7.7
Bagus
1635 penarafan yang disahkan
Cemerlang
551
Hebat
370
Bagus
327
Okey
145
Berpatutan
121
Sederhana
51
Kurang Memuaskan
70
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Catone District Hotel

Eksplorasi Historical Center Rom

Catone District Hotel lokasi: Via Catone 34

Mercu Tanda Paling Popular

  • Musei Vaticani0.4 km
  • Cappella Sistina0.6 km
  • Piazza Navona1.5 km
  • Via del Corso1.6 km
  • Pantheon1.8 km
  • Piazza di Spagna1.9 km
  • Spanish Steps2 km
  • Fontana di Trevi2.2 km
  • Rome City Centre2.3 km
  • Isola Tiberina2.4 km
  • Foro Romano2.8 km
  • Olympic Stadium2.9 km
  • Sejauh mana Catone District Hotel dari Pantheon?

    Pantheon di Rom berjarak 1.8 km dari Catone District Hotel.

  • Adakah Catone District Hotel berhampiran dengan Olympic Stadium?

    Catone District Hotel adalah pilihan yang baik untuk menginap jika anda ingin melawat Olympic Stadium, yang berada 2.9 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di Catone District Hotel

  • Adakah harga Catone District Hotel berbanding dengan hotel 3 bintang di Rom?

    Di Rom, kadar purata setiap malam untuk hotel 3 bintang adalah RM 1,462. Jangkaan kadar setiap malam untuk Catone District Hotel adalah sekitar RM 770; harga yang 48% lebih murah daripada kadar purata bandar. HotelsCombined menganggap Catone District Hotel sebagai tawaran yang bagus jika anda ingin menginap di hotel 3 bintang di Rom.

  • Berapakah jarak Catone District Hotel ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Rom Fiumicino?

    Dengan jarak 34.2 km antara Catone District Hotel dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Rom Fiumicino, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 26m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Berapakah jarak Catone District Hotel dari pusat bandar Rom?

    Pusat bagi Prati, Rom, terletak 0.5 km dari pintu hadapan Catone District Hotel. Anda boleh menemui ramai pelancong di tempat seperti Colosseum, yang anda boleh kunjungi dari Catone District Hotel menggunakan sebarang jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Catone District Hotel?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +39 063 973 5082.

  • Apakah waktu daftar keluar di Catone District Hotel?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:00. Untuk mendaftar masuk di Catone District Hotel, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Catone District Hotel, Rom?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 770 setiap malam untuk menginap di Catone District Hotel. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 357 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Catone District Hotel?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Catone District Hotel anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 429).

  • Di kawasan manakah dalam Rom terletaknya Catone District Hotel?

    Catone District Hotel terletak di dalam kawasan Historical Center, Rom. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Catone District Hotel berkait dengan seluruh Rom.

  • Sejauh mana Catone District Hotel dari Pantheon?

    Pantheon di Rom berjarak 1.8 km dari Catone District Hotel.

  • Adakah Catone District Hotel berhampiran dengan Olympic Stadium?

    Catone District Hotel adalah pilihan yang baik untuk menginap jika anda ingin melawat Olympic Stadium, yang berada 2.9 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Catone District Hotel