Hotel 'Virgen Del Socavon'

Hotel
3 bintang
Jumaat 7/8
-
Sabtu 8/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 249
/Termurah kadar satu malam
Penyedia
Jumlah untuk setiap malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel 'Virgen Del Socavon'

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel 'Virgen Del Socavon' bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 31 Julai 2026.
Jumaat 7/8
-
Sabtu 8/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel 'Virgen Del Socavon'

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel 'Virgen Del Socavon', yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 31 Julai 2026.
Menampilkan teres, sauna dan kafe tingkat atas dengan pemandangan panorama, hotel ini menawarkan Wi-Fi percuma dan sarapan pagi di Oruro, 100 meter dari kawasan komersial. Bilik-bilik di Hotel "VIRGEN...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk12:00
Masa daftar keluar11:30
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+591 2528 2185

Manfaat dan kemudahan di Hotel 'Virgen Del Socavon'

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel 'Virgen Del Socavon'
  • Restoran
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV kabel atau satelit
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Internet
  • Parkir
  • Kemudahan dobi
  • Pengering Rambut

Umum

  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Balkoni
  • Tab mandi
  • Restoran
  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Teres/Patio
  • Parkir
  • Parkir jalanan
  • Pengering Rambut
  • Sarapan di dalam bilik
  • TV kabel atau satelit
  • Pengesan karbon monoksida
  • Alat pemadam api
  • Telefon
  • Kemudahan dobi
  • Lif
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Bar mini
  • Tandas
  • Sauna
  • Servis bilik
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Seterikaan seluar
  • Bilik mandi
  • Seterika dan papan seterika
  • Boleh diakses melalui lif
  • Meja
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Bar snek
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Sofa
  • Stor tersedia
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum

Perkhidmatan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Pengemasan setiap hari
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Penghantaran barang runcit
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Pasaraya mini di lokasi
  • Kaunter pelancongan
Paparkan semua 41 kemudahan

Ulasan bagi Hotel 'Virgen Del Socavon'

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel 'Virgen Del Socavon', yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 400 ulasan bagi Hotel 'Virgen Del Socavon' ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 31 Julai 2026.
7.8
Bagus400 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Hotel 'Virgen Del Socavon'

Terokai penginapan lain di Oruro yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel 'Virgen Del Socavon'. Secara keseluruhan, terdapat 50 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Oruro. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 31 Julai 2026.

Eksplorasi Oruro

Hotel 'Virgen Del Socavon' terletak di Junin 1179 dalam kawasan , Oruro. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 31 Julai 2026.

Lapangan Terbang Terdekat

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel 'Virgen Del Socavon'

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel 'Virgen Del Socavon'. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 31 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Hotel 'Virgen Del Socavon' ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Oruro Juan Mendoza?

    Dengan jarak 7.1 km antara Hotel 'Virgen Del Socavon' dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Oruro Juan Mendoza, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 05m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah nombor telefon Hotel 'Virgen Del Socavon'?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Hotel 'Virgen Del Socavon' pada +591 2528 2185.

  • Adakah Hotel 'Virgen Del Socavon' mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel 'Virgen Del Socavon' menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel 'Virgen Del Socavon'?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:30. Untuk mendaftar masuk di Hotel 'Virgen Del Socavon', para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 12:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel 'Virgen Del Socavon', Oruro?

    Harga untuk Hotel 'Virgen Del Socavon' akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 248, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 168. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel 'Virgen Del Socavon'?

    Ya - Hotel 'Virgen Del Socavon' mempunyai restoran.

  • Adakah Hotel 'Virgen Del Socavon' mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel 'Virgen Del Socavon'?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel 'Virgen Del Socavon' anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Disember, apabila harga biasanya paling rendah (RM 114).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel 'Virgen Del Socavon'