Hotel Villa Carolina

Hotel
4 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 373
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Villa Carolina

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Villa Carolina bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
Classic room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Villa Carolina

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Villa Carolina, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 081 997 119
Nombor lesen: 15063031ALB0441, IT063031A1KIPAF4QS

Manfaat dan kemudahan di Hotel Villa Carolina

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Villa Carolina
  • Snorkeling
  • Kolam renang luar bangunan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Bantal hypoallergenic
  • Bilik bebas-alahan
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Internet
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pemandangan laut
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Bilik bersambung tersedia
  • Solarium
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Lantai jubin/marmar
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Bidet
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Perkara untuk dibuat

  • Pendakian
  • Akses ke pantai
  • Sewa basikal
  • Bilik Permainan
  • Snorkeling

Kolam renang dan spa

  • Kolam mandi ruftop
  • Spa
  • Kolam renang luar bangunan
  • Sauna

Bilik Tidur

  • Selimut elektrik
  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Taman

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Tempat Makan

  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu

Ulasan bagi Hotel Villa Carolina

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Villa Carolina, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 765 ulasan bagi Hotel Villa Carolina ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.5
Hebat
765 penarafan yang disahkan
Cemerlang
399
Hebat
174
Bagus
107
Okey
34
Berpatutan
25
Sederhana
13
Kurang Memuaskan
16
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Villa Carolina

Terokai penginapan lain di Forio yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Villa Carolina. Secara keseluruhan, terdapat 297 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Forio. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Forio

Hotel Villa Carolina terletak di Via Marina 50/55 dalam kawasan , Forio. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Hotel Villa Carolina lokasi: Via Marina 50/55

Mercu Tanda Paling Popular

  • Diving Agency209 m
  • Soccorso Church283 m
  • Cava dell'Isola Beach1.3 km
  • San Francesco Beach1.6 km
  • Villa La Mortella1.9 km
  • Giardini la Mortella1.9 km
  • La Mortella2 km
  • Citara Beach2.2 km
  • Poseidon Thermal Gardens2.2 km

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Villa Carolina

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Villa Carolina. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah terdapat kolam renang di Hotel Villa Carolina?

    Ya, Hotel Villa Carolina mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Hotel Villa Carolina?

    Untuk pertanyaan mengenai hotel atau penginapan anda, hubungi +39 081 997 119.

  • Adakah Hotel Villa Carolina mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Villa Carolina menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Villa Carolina?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 10:00. Untuk mendaftar masuk di Hotel Villa Carolina, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 14:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Villa Carolina, Forio?

    RM 442 untuk satu malam adalah harga terbaik yang ditemui baru-baru ini untuk bilik di Hotel Villa Carolina, dengan tawaran purata sekitar RM 980 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat harga semasa.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel Villa Carolina?

    Ya, terdapat restoran pada lokasi di Hotel Villa Carolina, Forio. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Hotel Villa Carolina mempunyai perkhidmatan dobi?

    Hotel Villa Carolina mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran.

  • Adakah Hotel Villa Carolina menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hotel Villa Carolina menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Villa Carolina