Hotel Vila e Arte City Center

Hotel
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 289
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Vila e Arte City Center

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Vila e Arte City Center bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 2 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Vila e Arte City Center

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Vila e Arte City Center, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Terletak di tengah-tengah Tirana, Hotel Vila e Arte menawarkan bilik-bilik berhawa dingin dengan Wi-Fi percuma. Pusat bandar terletak sejauh 5 minit berjalan kaki. Dataran Scanderbeg, zon pejalan kaki...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk13:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+355 4226 8822

Manfaat dan kemudahan di Hotel Vila e Arte City Center

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Vila e Arte City Center
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Peranti hotspot mudah alih
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Staf hiburan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Air botol
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Mesin layan diri (snek)

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Pemandangan taman
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Selipar
  • Loker
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Tandas yang ditingkatkan
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Ruang khas merokok
  • Kemasukan peribadi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika
  • Seterikaan seluar
  • Rak pengeringan untuk pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Ruang makan luaran
  • Taman

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Jam penggera
  • Katil sofa
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir peribadi
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak
  • Taman permainan

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Ulasan bagi Hotel Vila e Arte City Center

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Vila e Arte City Center, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 2,831 ulasan bagi Hotel Vila e Arte City Center ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.2
Hebat
2831 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1492
Hebat
717
Bagus
377
Okey
116
Berpatutan
74
Sederhana
24
Kurang Memuaskan
35
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Vila e Arte City Center

Terokai penginapan lain di Tiranë yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Vila e Arte City Center. Secara keseluruhan, terdapat 4,139 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Tiranë. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Tiranë

Hotel Vila e Arte City Center terletak di Qemal Stafa Street dalam kawasan , Tiranë. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Hotel Vila e Arte City Center lokasi: Qemal Stafa Street

Mercu Tanda Paling Popular

  • Palace of Culture326 m
  • Tirana Clock Tower343 m
  • Et'Hem Bey Mosque357 m
  • Skanderbeg Square372 m
  • National Museum of History0.4 km
  • Tirana Parliament0.4 km
  • National Art Gallery0.5 km
  • Pyramid0.8 km
  • Pallati i Kongreseve1.2 km
  • Air Albania Stadium1.3 km
  • Selman Stermasi Stadium1.5 km
  • Mother Albania Statue2.8 km

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Vila e Arte City Center

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Vila e Arte City Center. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Hotel Vila e Arte City Center ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tiranë Rinas?

    Pada jarak 22 km, Lapangan Terbang Tiranë Rinas adalah lapangan terbang terdekat dengan Hotel Vila e Arte City Center. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Hotel Vila e Arte City Center ke Lapangan Terbang Tiranë Rinas adalah 0j 17m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah nombor telefon Hotel Vila e Arte City Center?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +355 4226 8822 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Hotel Vila e Arte City Center.

  • Adakah Hotel Vila e Arte City Center mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Vila e Arte City Center menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Vila e Arte City Center?

    11:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 13:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Vila e Arte City Center, Tiranë?

    Harga untuk Hotel Vila e Arte City Center akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 385, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 269. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel Vila e Arte City Center?

    Terdapat restoran yang terletak di Hotel Vila e Arte City Center. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Hotel Vila e Arte City Center mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Hotel Vila e Arte City Center. Penginapan ini juga mempunyai seterika dan papan seterika yang tersedia untuk kegunaan tetamu.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Vila e Arte City Center?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Vila e Arte City Center anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 172).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Vila e Arte City Center