Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Hotel
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 356
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Souvenir - Koolibry Hotels bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Souvenir - Koolibry Hotels, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Terletak di pinggir laut di Cervia dan betul-betul bertentangan dengan pantai, Hotel Souvenir - Koolibry Hotels menawarkan bilik-bilik berhawa dingin dengan TV LCD. Wi-Fi adalah percuma, dan marina te...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 054 471 487
Nombor lesen: 039007-AL-00170, IT039007A14L7DTDXW

Manfaat dan kemudahan di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels
  • Berhadapan Pantai
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Umum

  • Tingkap
  • Pemandangan jalan sunyi
  • Berhadapan Pantai
  • Bilik keluarga
  • Pemandangan laut
  • Pemandangan taman
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Loker
  • Telefon
  • Lantai jubin/marmar

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Bidet
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Peti deposit keselamatan
  • Servis bilik
  • Akses kunci
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Taman

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Rak pengeringan untuk pakaian

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir peribadi

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Ulasan bagi Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 817 ulasan bagi Hotel Souvenir - Koolibry Hotels ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.6
Hebat
817 penarafan yang disahkan
Cemerlang
426
Hebat
228
Bagus
106
Okey
31
Berpatutan
18
Sederhana
3
Kurang Memuaskan
5
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Terokai penginapan lain di Cervia yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Secara keseluruhan, terdapat 405 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Cervia. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Pinarella Cervia

Hotel Souvenir - Koolibry Hotels terletak di Lungomare Grazia Deledda 94 dalam kawasan Pinarella, Cervia. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Hotel Souvenir - Koolibry Hotels lokasi: Lungomare Grazia Deledda 94

Mercu Tanda Paling Popular

  • Salina di Cervia Nature Reserve2.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Hotel Souvenir - Koolibry Hotels berbanding dengan hotel 3 bintang di Cervia?

    Harga setiap malam di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels selalunya adalah 16% lebih murah daripada purata hotel 3 bintang di Cervia. Apabila menginap di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 487/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Cervia untuk hotel 3 bintang.

  • Berapakah jarak Hotel Souvenir - Koolibry Hotels ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Forlì Luigi Ridolfi?

    Terdapat jarak 39 km antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Forlì Luigi Ridolfi dan Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Perjalanan menaiki kereta ke lapangan terbang dari hotel adalah 0j 30m dengan arus lalu lintas yang normal. Adalah penting untuk mempertimbangkan waktu kesesakan lalu lintas, terutamanya di kawasan metropolitan.

  • Adakah Hotel Souvenir - Koolibry Hotels dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya. Sebilangan besar haiwan peliharaan seperti anjing adalah tetamu yang dipersilakan di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels.

  • Apakah nombor telefon Hotel Souvenir - Koolibry Hotels?

    Cara terbaik untuk menghubungi Hotel Souvenir - Koolibry Hotels adalah dengan menghubungi +39 054 471 487.

  • Adakah Hotel Souvenir - Koolibry Hotels mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Souvenir - Koolibry Hotels menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels?

    11:00 adalah waktu daftar keluar di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels, Cervia?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 487 setiap malam untuk menginap di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 273 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Waktu buka mungkin berbeza. hotel juga mempunyai bar.

  • Adakah Hotel Souvenir - Koolibry Hotels mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels. Terdapat juga papan seterika dan seterika di penginapan.

  • Adakah Hotel Souvenir - Koolibry Hotels menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hotel Souvenir - Koolibry Hotels menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Souvenir - Koolibry Hotels anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan November, apabila harga biasanya paling rendah (RM 274).

  • Di kawasan manakah dalam Cervia terletaknya Hotel Souvenir - Koolibry Hotels?

    Hotel Souvenir - Koolibry Hotels terletak di dalam kawasan Pinarella, Cervia. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Hotel Souvenir - Koolibry Hotels berkait dengan seluruh Cervia.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Souvenir - Koolibry Hotels