Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Hotel
4 bintang
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 1,149
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, 1 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Queen room, 1 katil queen
Double room, 1 katil twin
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Restoran, pusat kecergasan dan bar/ruang istirahat tersedia di hotel ini. Akses Internet wayarles percuma disediakan percuma. Selain itu, bar/deli snek, pusat perniagaan 24 jam dan perkhidmatan rencam...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 02 38254
Nombor lesen: 015146-ALB-00507, IT015146A1P7R9ALZQ

Manfaat dan kemudahan di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Hypoallergenic
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Ruang khas merokok
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Lif
  • Kerusi pancuran
  • Boleh diakses melalui lif
  • Bilik bebas-alahan
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Tiket pengangkutan awam
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Umum

  • Tingkap
  • Bilik keluarga
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Bilik bersambung tersedia
  • Loker
  • Stor tersedia
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Lantai jubin/marmar

Bilik mandi

  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Tandas yang ditingkatkan
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Tab mandi
  • Bidet
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Pancuran mandian

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Tuala
  • Syampu
  • Sabun badan
  • Perapi rambut

Tempat Makan

  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Bar mini
  • Bar snek
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Perkara untuk dibuat

  • Memanah
  • Menunggang kuda
  • Bowling
  • Membeli-belah

Kecergasan

  • Pusat kecergasan
  • Tenis
  • Skuasy
  • Gim

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Almari pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)

Luar

  • Taman
  • Teres/Patio

Ulasan bagi Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 985 ulasan bagi Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
8.9
Hebat
985 penarafan yang disahkan
Cemerlang
665
Hebat
187
Bagus
74
Okey
31
Berpatutan
19
Sederhana
2
Kurang Memuaskan
7
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Terokai penginapan lain di Milan yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG. Secara keseluruhan, terdapat 15,953 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Milan. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

Eksplorasi Centro Storico Milan

Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG terletak di Corso Monforte 27 dalam kawasan Centro Storico, Milan. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG lokasi: Corso Monforte 27

Mercu Tanda Paling Popular

  • Quadrilatero della Moda0.6 km
  • Duomo di Milano0.9 km
  • Galleria Vittorio Emanuele II0.9 km
  • Palazzo Reale di Milano0.9 km
  • Piazza del Duomo1 km
  • Teatro alla Scala1 km
  • Museo teatrale alla Scala1 km
  • Università Statale di Milano1 km
  • Pusat Bandar Milan1.2 km
  • Piccolo Teatro Grassi1.3 km
  • Università Cattolica del Sacro Cuore2 km
  • Università Bocconi2.1 km
  • Sejauh mana Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG dari Porta Romana?

    Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG adalah tempat yang baik untuk menginap Porta Romana. Ia sejauh 1.1 km.

  • Adakah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG berhampiran dengan Piazza del Duomo?

    Sekiranya anda ingin melihat Piazza del Duomo semasa melawat Milan, Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG hanya 1 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Milan Linate?

    Dengan jarak 9.7 km antara Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Milan Linate, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 07m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Milan Linate ke Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang Milan Linate ke Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 168/hari di Milan. Malah, Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Salah satu pilihan yang lebih popular hari ini adalah dengan menaiki teksi atau perkhidmatan kongsi pengangkutan secara terus dari Lapangan Terbang Milan Linate ke hotel. Pilihan ini selalunya menjimatkan, tetapi para tetamu mesti memerhatikan kadar waktu puncak.

  • Adakah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya, anjing dan kebanyakan haiwan peliharaan secara umumnya dibenarkan di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG.

  • Berapakah jarak Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG dari pusat bandar Milan?

    Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG terletak 0.2 km dari pusat Porta Monforte, Milan. Dari Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Porta Ticinese.

  • Apakah nombor telefon Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Untuk pertanyaan mengenai Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +39 02 38254.

  • Adakah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Ya, terdapat pusat kecergasan yang terbuka untuk tetamu yang menginap di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Waktu daftar keluar di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG adalah 11:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG, Milan?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 1,624 setiap malam untuk menginap di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 909 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah terdapat restoran di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Ya, terdapat restoran pada lokasi di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG, Milan. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG mempunyai perkhidmatan dobi?

    Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Adakah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 629).

  • Di kawasan manakah dalam Milan terletaknya Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG terletak di dalam kawasan Centro Storico, Milan. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG berkait dengan seluruh Milan.

  • Adakah terdapat hotel Hotel Indigo lain di Milan?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Milan. Penginapan Hotel Indigo yang paling popular di Milan ialah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG pada Khamis, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 2,501).

  • Sejauh mana Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG dari Porta Romana?

    Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG adalah tempat yang baik untuk menginap Porta Romana. Ia sejauh 1.1 km.

  • Adakah Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG berhampiran dengan Piazza del Duomo?

    Sekiranya anda ingin melihat Piazza del Duomo semasa melawat Milan, Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG hanya 1 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hotel Indigo Milan - Corso Monforte By IHG