Mia Room Mate Collection

Hotel
4 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 724
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Mia Room Mate Collection

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Mia Room Mate Collection bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil twin
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Premier, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Mia Room Mate Collection

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Mia Room Mate Collection, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 0677 2801
Nombor lesen: 058091-ALB-00387, IT058091A1ZF7RGJ2P

Manfaat dan kemudahan di Mia Room Mate Collection

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Mia Room Mate Collection
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Parkir valet
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Pemandangan jalan sunyi
  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Selipar
  • Bilik bersambung tersedia
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Telefon
  • Stor tersedia

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Bidet
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Air botol
  • Kaunter Daftar 24 J

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Ruang khas merokok

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV kabel atau satelit
  • Saluran bayar setiap tontonan
  • TV

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir jalanan
  • Parkir valet

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Katil sofa
  • Almari pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Kecergasan

  • Gim
  • Pusat kecergasan

Luar

  • Teres/Patio

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Ulasan bagi Mia Room Mate Collection

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Mia Room Mate Collection, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 2,392 ulasan bagi Mia Room Mate Collection ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
9.1
Cemerlang
2392 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1541
Hebat
485
Bagus
233
Okey
54
Berpatutan
42
Sederhana
20
Kurang Memuaskan
17
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Mia Room Mate Collection

Terokai penginapan lain di Rom yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Mia Room Mate Collection. Secara keseluruhan, terdapat 30,036 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Rom. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Historical Center Rom

Mia Room Mate Collection terletak di Via Capo d'Africa 54 dalam kawasan Historical Center, Rom. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Mia Room Mate Collection lokasi: Via Capo d'Africa 54

Mercu Tanda Paling Popular

  • Colosseum0.5 km
  • Basilica di Santa Maria Maggiore1 km
  • Circus Maximus1.1 km
  • Foro Romano1.1 km
  • Isola Tiberina1.7 km
  • Aventino1.7 km
  • Fontana di Trevi1.8 km
  • Roma sentrum1.9 km
  • Pantheon2.1 km
  • Spansketrappen2.3 km
  • Piazza di Spagna2.3 km
  • Piazza Navona2.3 km
  • Sejauh mana Mia Room Mate Collection dari Pantheon?

    Anda boleh berjalan kaki ke Pantheon apabila menginap di Mia Room Mate Collection - anda akan berada sekitar 2.1 km jarak jauhnya.

  • Adakah Mia Room Mate Collection berhampiran dengan Colosseum?

    Sekiranya anda ingin melihat Colosseum semasa melawat Rom, Mia Room Mate Collection hanya 0.8 km jauhnya.

Soalan Lazim apabila menempah di Mia Room Mate Collection

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Mia Room Mate Collection. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Mia Room Mate Collection berbanding dengan hotel 4 bintang di Rom?

    Harga setiap malam di Mia Room Mate Collection selalunya adalah 64% lebih murah daripada purata hotel 4 bintang di Rom. Apabila menginap di Mia Room Mate Collection, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 1,403/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Rom untuk hotel 4 bintang.

  • Berapakah jarak Mia Room Mate Collection ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Rom Fiumicino?

    Pada jarak 36.8 km, Lapangan Terbang Rom Fiumicino adalah lapangan terbang terdekat dengan Mia Room Mate Collection. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Mia Room Mate Collection ke Lapangan Terbang Rom Fiumicino adalah 0j 28m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Rom Fiumicino ke Mia Room Mate Collection?

    Untuk kebebasan sepenuhnya semasa berkunjung ke Rom, pertimbangkan untuk menyewa kereta dengan harga lebih kurang RM 165/hari dan memarkir di Mia Room Mate Collection, di mana mereka menawarkan tempat letak kereta kepada tetamu hotel. Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Rom Fiumicino, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Berapakah jarak Mia Room Mate Collection dari pusat bandar Rom?

    Mia Room Mate Collection terletak 0.3 km dari pusat Monti, Rom. Anda boleh melawat Olympic Stadium, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Mia Room Mate Collection dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Mia Room Mate Collection?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +39 0677 2801 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Mia Room Mate Collection.

  • Adakah Mia Room Mate Collection mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Mia Room Mate Collection menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Mia Room Mate Collection?

    Mia Room Mate Collection mempunyai gim di lokasi. Kawasan gim hanya dibuka untuk tetamu hotel, di mana waktu dan peraturan boleh menjadi berlainan daripada hotel ke hotel. Anda disyorkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk pertanyaan.

  • Apakah waktu daftar keluar di Mia Room Mate Collection?

    12:00 adalah waktu daftar keluar di Mia Room Mate Collection. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Mia Room Mate Collection, Rom?

    Tawaran yang baik pada Mia Room Mate Collection sekarang adalah antara RM 588 dan RM 1,403 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah terdapat restoran di Mia Room Mate Collection?

    Ya, makanan boleh dipesan daripada restoran Mia Room Mate Collection. Waktu buka mungkin berbeza. Jika anda ingin minum di penginapan, terdapat bar yang tersedia.

  • Adakah Mia Room Mate Collection mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Mia Room Mate Collection, Rom. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Adakah Mia Room Mate Collection menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Mia Room Mate Collection menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Mia Room Mate Collection?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Mia Room Mate Collection anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 429).

  • Di kawasan manakah dalam Rom terletaknya Mia Room Mate Collection?

    Mia Room Mate Collection terletak di dalam kawasan Historical Center, Rom. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Mia Room Mate Collection berkait dengan seluruh Rom.

  • Adakah terdapat hotel Room Mate lain di Rom?

    Secara keseluruhan, terdapat 3 lokasi di Rom. Penginapan Room Mate yang paling popular di Rom ialah Mia Room Mate Collection.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Mia Room Mate Collection?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Mia Room Mate Collection pada Jumaat, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 1,734).

  • Sejauh mana Mia Room Mate Collection dari Pantheon?

    Anda boleh berjalan kaki ke Pantheon apabila menginap di Mia Room Mate Collection - anda akan berada sekitar 2.1 km jarak jauhnya.

  • Adakah Mia Room Mate Collection berhampiran dengan Colosseum?

    Sekiranya anda ingin melihat Colosseum semasa melawat Rom, Mia Room Mate Collection hanya 0.8 km jauhnya.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Mia Room Mate Collection