Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Hotel
1 bintang
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 165
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Rabu 5/8
-
Khamis 6/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
PENSION VERGARA, Sevilla merupakan sebuah biara yang telah dipulihkan di daerah Santa Cruz, 250 meter dari Katedral Seville. Terletak di jalan pejalan kaki yang tenang, ia menawarkan Wi-Fi percuma dan...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk13:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+34 954 215 668
Nombor lesen: H/SE/01124

Manfaat dan kemudahan di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla
  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Pengering Rambut
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti keselamatan
  • Katil bayi tersedia

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Umum

  • Tingkap
  • Pemandangan jalan sunyi
  • Bilik keluarga
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Lantai jubin/marmar
  • Pemandangan bandaraya
  • Stor tersedia

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga

Bilik mandi

  • Bilik mandi berkongsi
  • Tandas berkongsi
  • Pengering Rambut
  • Tisu tandas

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Ruang makan luaran
  • Perabot luaran

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Peti keselamatan

Dobi

  • Seterika dan papan seterika
  • Seterikaan seluar
  • Mesin pengering

Tempat Makan

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Rak pakaian

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Ulasan bagi Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 3,701 ulasan bagi Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.
6.0
Okey
3701 penarafan yang disahkan
Cemerlang
689
Hebat
651
Bagus
742
Okey
445
Berpatutan
441
Sederhana
225
Kurang Memuaskan
507
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Terokai penginapan lain di Seville yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla. Secara keseluruhan, terdapat 6,358 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Seville. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

Eksplorasi Santa Cruz Seville

Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla terletak di Ximenez de Enciso, 11 dalam kawasan Santa Cruz, Seville. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 29 Julai 2026.
Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla lokasi: Ximenez de Enciso, 11

Mercu Tanda Paling Popular

  • Casa de Murillo49 m
  • Archbishop's Palace240 m
  • Giralda261 m
  • Alcazar of Seville293 m
  • Archivo General de Indias346 m
  • Catedral de Sevilla379 m
  • Universidad de Sevilla0.6 km
  • Teatro de la Maestranza0.7 km
  • Torre del Oro0.7 km
  • La Maestranza0.8 km
  • Lope de Vega Theatre0.8 km
  • Metropol Parasol0.8 km
  • Sejauh mana Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla dari Basilica of the Macarena?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla terletak lebih kurang 1.9 km dari Basilica of the Macarena, salah satu mercu tanda Seville yang paling popular.

  • Adakah Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla berhampiran dengan Torre del Oro?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 0.7 km antara Torre del Oro dan Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla.

Soalan Lazim apabila menempah di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 29 Julai 2026.

  • Adakah harga Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla berbanding dengan hotel 1 bintang di Seville?

    Terdapat 61% perbezaan harga purata setiap malam bagi hotel 1 bintang di Seville dengan harga purata setiap malam di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla. Harga Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla adalah hanya RM 141/malam dan dianggap sebagai tawaran yang sangat baik apabila menginap di Seville.

  • Berapakah jarak Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Sevilla?

    Dengan jarak 14.8 km antara Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Sevilla, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 11m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Sevilla ke Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Salah satu pilihan yang lebih popular hari ini adalah dengan menaiki teksi atau perkhidmatan kongsi pengangkutan secara terus dari Lapangan Terbang Sevilla ke hotel. Pilihan ini selalunya menjimatkan, tetapi para tetamu mesti memerhatikan kadar waktu puncak.

  • Adakah Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya, anjing dan kebanyakan haiwan peliharaan secara umumnya dibenarkan di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla.

  • Berapakah jarak Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla dari pusat bandar Seville?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla terletak 0.3 km dari pusat San Bartolome, Seville. Dari Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Hospital de los Venerables.

  • Apakah nombor telefon Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Untuk pertanyaan mengenai Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +34 954 215 668.

  • Adakah Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Waktu daftar keluar di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla adalah 12:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, Seville?

    Tawaran yang baik pada Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla sekarang adalah antara RM 88 dan RM 141 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 233).

  • Di kawasan manakah dalam Seville terletaknya Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla terletak di dalam kawasan Santa Cruz, Seville. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla berkait dengan seluruh Seville.

  • Sejauh mana Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla dari Basilica of the Macarena?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla terletak lebih kurang 1.9 km dari Basilica of the Macarena, salah satu mercu tanda Seville yang paling popular.

  • Adakah Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla berhampiran dengan Torre del Oro?

    Jarak berjalan kaki - terdapat 0.7 km antara Torre del Oro dan Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla