Khamis 22/10
-
Jumaat 23/10
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 464
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Holy Land Hotel

Khamis 22/10
-
Jumaat 23/10
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Holy Land Hotel

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar11:30
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+972 2628 4841

Manfaat dan kemudahan di Holy Land Hotel

  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pusat Perniagaan
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Internet
  • Parkir
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.

Ulasan bagi Holy Land Hotel

8.0
Hebat
1222 penarafan yang disahkan
Cemerlang
538
Hebat
294
Bagus
196
Okey
76
Berpatutan
45
Sederhana
21
Kurang Memuaskan
52
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Holy Land Hotel

Eksplorasi East Jerusalem Baitulmaqdis

Holy Land Hotel lokasi: 6 Rashid Street

Mercu Tanda Paling Popular

  • Calvary319 m
  • Damascus Gate0.5 km
  • Via Dolorosa0.6 km
  • Golden Gate0.7 km
  • Dome of the Rock0.7 km
  • Temple Mount0.7 km
  • Old City of Jerusalem0.8 km
  • Church of the Holy Sepulchre0.8 km
  • Western Wall0.9 km
  • Al-Aqsa Mosque1 km
  • Jaffa Gate1.1 km
  • Nahalat Shiv'a1.3 km
  • Sejauh mana Holy Land Hotel dari Jaffa Gate?

    Jaffa Gate di Baitulmaqdis berjarak 1.1 km dari Holy Land Hotel.

  • Adakah Holy Land Hotel berhampiran dengan Old City of Jerusalem?

    Old City of Jerusalem juga merupakan tempat yang popular untuk dilihat di Baitulmaqdis. Ia adalah 0.8 km dari Holy Land Hotel.

Soalan Lazim apabila menempah di Holy Land Hotel

  • Adakah harga Holy Land Hotel berbanding dengan hotel 3 bintang di Baitulmaqdis?

    Kadar purata untuk satu malam di Holy Land Hotel adalah 36% lebih rendah daripada kadar purata di Baitulmaqdis untuk hotel 3 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Holy Land Hotel biasanya adalah RM 588, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Baitulmaqdis.

  • Adakah Holy Land Hotel dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Holy Land Hotel mempersilakan kebanyakan haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah.

  • Berapakah jarak Holy Land Hotel dari pusat bandar Baitulmaqdis?

    Holy Land Hotel terletak 0.7 km dari pusat Old City, Baitulmaqdis. Anda boleh melawat Temple Mount, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Holy Land Hotel dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Holy Land Hotel?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Holy Land Hotel pada +972 2628 4841.

  • Adakah Holy Land Hotel mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Holy Land Hotel menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Holy Land Hotel?

    Waktu daftar keluar di Holy Land Hotel adalah 11:30. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Holy Land Hotel, Baitulmaqdis?

    Harga bilik di Holy Land Hotel bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 588/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 552/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Holy Land Hotel?

    Holy Land Hotel mempunyai restoran. Jika anda ingin minum di penginapan, terdapat bar yang tersedia.

  • Adakah Holy Land Hotel mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Holy Land Hotel, Baitulmaqdis.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Holy Land Hotel?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Holy Land Hotel anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 531).

  • Di kawasan manakah dalam Baitulmaqdis terletaknya Holy Land Hotel?

    Holy Land Hotel terletak di dalam kawasan East Jerusalem, Baitulmaqdis. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Holy Land Hotel berkait dengan seluruh Baitulmaqdis.

  • Sejauh mana Holy Land Hotel dari Jaffa Gate?

    Jaffa Gate di Baitulmaqdis berjarak 1.1 km dari Holy Land Hotel.

  • Adakah Holy Land Hotel berhampiran dengan Old City of Jerusalem?

    Old City of Jerusalem juga merupakan tempat yang popular untuk dilihat di Baitulmaqdis. Ia adalah 0.8 km dari Holy Land Hotel.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Holy Land Hotel