Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Hotel
3 bintang
Sabtu 1/8
-
Ahad 2/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 269
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.
Sabtu 1/8
-
Ahad 2/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, 1 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, 1 katil double
Double room, 1 katil double
Double room, 1 katil double
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.
Holiday Inn Express London Heathrow T4 bersambung terus ke Terminal 4 melalui jambatan penghubung tertutup yang kini dibuka di Terminal 4 Heathrow. Stesen tiub terdekat ialah Terminal 4 Heathrow di La...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+44 20 3971 4433

Manfaat dan kemudahan di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Sinki bilik air yang lebih rendah
  • Sinki yang direndahkan
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas dengan rel pegang
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Ruang khas merokok

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Tong sampah

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Bilik mandi

  • Tandas yang ditingkatkan
  • Bilik mandi
  • Tandas tingkat lebih tinggi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Pancuran mandian

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Cerek
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Bilik bersambung tersedia
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Berkarpet

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Soket berdekatan katil
  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir peribadi
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV

Dobi

  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 11,198 ulasan bagi Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.
8.5
Hebat
11198 penarafan yang disahkan
Cemerlang
8406
Hebat
4126
Bagus
1496
Okey
555
Berpatutan
400
Sederhana
196
Kurang Memuaskan
334
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Terokai penginapan lain di Hounslow yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG. Secara keseluruhan, terdapat 157 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Hounslow. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.

Eksplorasi Hounslow

Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG terletak di Terminal 4, 1 Swindon Road dalam kawasan , Hounslow. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 25 Julai 2026.
Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG lokasi: Terminal 4, 1 Swindon Road

Mercu Tanda Paling Popular

  • Hounslow Urban Farm1.9 km
  • Indian Gymkhana Cricket Club Ground6.8 km
  • BSkyB8.5 km
  • Syon Park9.3 km
  • London Museum of Water and Steam11.1 km
  • Turnham Green12.9 km

Soalan Lazim apabila menempah di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang London Heathrow?

    Pada jarak 2.6 km, Lapangan Terbang London Heathrow adalah lapangan terbang terdekat dengan Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG ke Lapangan Terbang London Heathrow adalah 0j 02m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang London Heathrow ke Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG mempunyai parkir untuk tetamu hotel, jadi bagi kebanyakan pengunjung yang menghabiskan masa di Hounslow, menyewa kereta pada sekitar RM 151/hari mungkin merupakan pilihan terbaik. Ini akan memberi anda kebolehan untuk pergi dari dan kembali ke Lapangan Terbang London Heathrow, dan juga memberi anda fleksibiliti untuk bersiar di kawasan tersebut. Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang London Heathrow, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Apakah nombor telefon Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG, sila hubungi +44 20 3971 4433.

  • Adakah Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Ya, terdapat pusat kecergasan yang terbuka untuk tetamu yang menginap di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG.

  • Apakah waktu daftar keluar di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 15:00, dan waktu daftar keluar sebelum 11:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG, Hounslow?

    Pada purata, tetamu telah membayar RM 575 setiap malam untuk menginap di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG. Beberapa pengguna mendapati bilik serendah RM 132 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat kadar yang tersedia untuk penginapan anda.

  • Adakah terdapat restoran di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Terdapat restoran yang terletak di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran. Terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG. Tidak perlu membawa seterika, kerana penginapan dapat menyediakannya.

  • Adakah Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan April, apabila harga biasanya paling rendah (RM 290).

  • Adakah terdapat hotel Holiday Inn Express lain di Hounslow?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Hounslow. Penginapan Holiday Inn Express yang paling popular di Hounslow ialah Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG.

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG pada Selasa, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 356).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Holiday Inn Express London Heathrow T4 By IHG